wrestling wwe tna aew


Oto, jak postrzegacie zmianę kolejności gal premiurm WWE przez WWE w ciągu kolejnych lat.
SONDA
Zmiana kolejności gal premiu WWE to pomysł:
dobry, bo wprowadza coś nowego. (172) 27%
niemający w ogóle znaczenia. (313) 50%
zły, bo wprowadza zamęt. (144) 23%
Łącznie oddano
629 głosów

Nie często kontynuujemy temat, ale zrobimy tak bym razem pozostając przy galach Premium.Tym razem chodzi jednak o zwiększającą się ilość tych gal w Europie.


Survivor Series przyniosło wyczekiwany powrót Randy'ego Ortona, natomiast dużą niespodzianką okazał się powrót do WWE CM Punka. Zawodnik zwolniony w tym roku z AEW, podpisał kilkuletni kontrakt z WWE, wiążąc się tym samym z federacją na dłuższy czas.

AEW zakontraktowało Rica Flaira, który ma towarzyszyć Stingowi w ostatnich miesiącach jego kariery. Oznacza to, że Flair będzie obecny w telewizji przynajmniej do marca przyszłego roku. Wkrótce pojawiły się natomiast doniesienia, że WWE Hall of Famer podpisał ostatecznie kilkuletni kontrakt z AEW, więc może tam pozostać na zdecydowanie dłużej.

WWE idzie mocno w kierunku eksploracji rynku europejskiego pod swoje gale Premium Live Event. Federacja potwierdziła wcześniej galę Bash in Berlin w Niemczech, ale okazuje się, że w przyszłym roku w sobotę 4 maja odbędzie się Backlash w LDLC Arenie w Lyonie we Francji.

WWE RAW
Premiera:
Czwartki godz. 20:00
Powtórki:
Soboty godz. 10:00
Soboty godz. 17:00
Niedziele godz. 11:00


WWE SmackDown
Premiera:
Wtorki godz. 21:00
Powtórki:
Piątki godz. 20:00
Soboty godz. 20:00
Niedziele godz. 14:00

WWE NXT
Premiera:
Soboty godz. 15:00
Powtórki:
Soboty godz. 22:00
Niedziele godz. 16:00
Poniedziałki godz. 20:00


WWE Main Event
Premiera:

Soboty godz. 16:00
Powtórki:
Soboty godz. 23:00
Niedziele godz. 17:00
Wtorki godz. 20:00


NXT Deadline 2023
Premiera:

piątek
15. grudnia 2023
godz. 20:00
Powtórki:
Sobota godz. 10:00
Niedziela godz. 18:00Więcej o potencjalnym przejściu Jade Cargill do WWE, Matt Riddle powróci na najbliższym RAW?, Kulisy pauzy Dolpha Zigglera, Nick Khan o ewentualnym weekendzie z galami WWE i UFC, Zapowiedź tysięcznego odcinka Impact Wrestling
Dodano: 14-09-2023, 17:50
„Fightful Select” podaje więcej szczegółów odnośnie potencjalnego transferu Jade Cargill z AEW do WWE. Według tych doniesień Cargill negocjowała z AEW, ale obie strony nie były w stanie się porozumieć odnośnie nowego kontraktu, a Cargill zakomunikowała dojść jasno chęć odejścia do konkurencji. W takiej sytuacji AEW zdecydowało się mimo wszystko na krótkoterminowy powrót Jade i dopełnienie historii z Kris Statlander oraz wypromowanie tej zawodniczki. Oczekuje się, że występ na Rampage, nagranym wczoraj, był ostatnim dla Cargill w AEW. Prawdopodobnie jeszcze na jesieni bieżącego roku Cargill zwiąże się z WWE, które ma już wstępne plany i chciałoby, żeby Cargill rozpoczęła swoją przygodę z federacją od NXT.

PWInsider twierdzi, że Matt Riddle uporał się ostatecznie szybko z problemami zdrowotnymi i może powrócić do akcji nawet podczas najbliższego odcinka RAW.

Dolph Ziggler nie występuje w WWE od majowej walki z JD McDonaghem na RAW. Wywołuje to wiele spekulacji wśród fanów, natomiast pauza Zigglera nie ma żadnego drugiego dna, ponieważ według najnowszych ustaleń zawodnik poprosił po prostu WWE o kilka miesięcy wolnego, a federacja przystała na jego prośbę.

Podczas wspominanego już przeze mnie podcastu Billa Simmonsa, Nick Khan zdradził ciekawy pomysł, który kiełkuje w głowach osób zarządzających nową spółką TKO. Ponoć trwają już wstępne rozmowy w celu zorganizowania „All-Star TKO Weekend”, który zakładałby piątkowe SmackDown, sobotnią galę UFC i niedzielną galę WWE Premium Live Event, a wszystko miałoby się odbyć w jednym mieście. Khan stwierdził, że na pewno będzie to wyzwanie produkcyjne, ale przy doświadczeniu obu firm w tym zakresie, nie powinno to stanowić problemu. Nick wspomniał natomiast, że ciężko powiedzieć kiedy może do tego dojść, bo dopiero podjęli taki temat, gdyż nie chcieli rozmawiać o takich kwestiach dopóki utworzenie TKO nie zostanie sformalizowane.

Już dzisiaj tysięczny odcinek tygodniówki Impact Wrestling, w którym zobaczymy:
- Feast or Fired Match
- Team 3D vs. Desi Hit Squad
- Frankie Kazarian & Traci Brooks vs. Alisha & Eddie Edwards
- Impact X-Division Championship: Lio Rush vs. Chris Sabin.


-------------

Kontakt:
E-mail: sabinq@onet.eu
Facebook


Profil WrestleFans.pl na Facebooku

Autor:
Piotr GilewskiDodano: 15-09-2023, 07:42
Host: 46.174.231.33, IP: 46.174.231.33

Athena, Melo i 1-liner o karate były highlighthem jej runu. Aczkolwiek ciężko cokolwiek więcej zrobić z przypadkiem, który przegrywa wymianę z Brandi Rhodes...

autor: Sauberg

nick:

email:

komentarz:

 

Przepisz cyfrę: 7

 

 

  
Należy wypełnić wszystkie pola.
Znaczniki języka HTML zostaną usunięte!
 
[ anuluj ]Więcej gal WWE Premium w Europie:

poprawi ich widowiskowość.
nie wniesie nic nowego.
pogorszy produkt.9. grudnia 2023


30. grudnia 20234. listopada 2023


18. listopada 2023
WWE UniversalWWE Świata Wagi CiężkiejAEW Świata Wagi Ciężkiej

 

Designed by Paweł "Boryss" Borkowski
ę

Użyte znaki towarowe, loga i nazwy firm są własnością ich prawnych właścicieli
i zostały wykorzystane tylko w celach informacyjnych i nie mogą być kopiowane bez zgody ich właścicieli.