wrestling wwe tna aew


Oto, jak postrzegacie zmianę kolejności gal premiurm WWE przez WWE w ciągu kolejnych lat.
SONDA
Zmiana kolejności gal premiu WWE to pomysł:
dobry, bo wprowadza coś nowego. (172) 27%
niemający w ogóle znaczenia. (313) 50%
zły, bo wprowadza zamęt. (144) 23%
Łącznie oddano
629 głosów

Nie często kontynuujemy temat, ale zrobimy tak bym razem pozostając przy galach Premium.Tym razem chodzi jednak o zwiększającą się ilość tych gal w Europie.


Survivor Series przyniosło wyczekiwany powrót Randy'ego Ortona, natomiast dużą niespodzianką okazał się powrót do WWE CM Punka. Zawodnik zwolniony w tym roku z AEW, podpisał kilkuletni kontrakt z WWE, wiążąc się tym samym z federacją na dłuższy czas.

AEW zakontraktowało Rica Flaira, który ma towarzyszyć Stingowi w ostatnich miesiącach jego kariery. Oznacza to, że Flair będzie obecny w telewizji przynajmniej do marca przyszłego roku. Wkrótce pojawiły się natomiast doniesienia, że WWE Hall of Famer podpisał ostatecznie kilkuletni kontrakt z AEW, więc może tam pozostać na zdecydowanie dłużej.

WWE idzie mocno w kierunku eksploracji rynku europejskiego pod swoje gale Premium Live Event. Federacja potwierdziła wcześniej galę Bash in Berlin w Niemczech, ale okazuje się, że w przyszłym roku w sobotę 4 maja odbędzie się Backlash w LDLC Arenie w Lyonie we Francji.

WWE RAW
Premiera:
Czwartki godz. 20:00
Powtórki:
Soboty godz. 10:00
Soboty godz. 17:00
Niedziele godz. 11:00


WWE SmackDown
Premiera:
Wtorki godz. 21:00
Powtórki:
Piątki godz. 20:00
Soboty godz. 20:00
Niedziele godz. 14:00

WWE NXT
Premiera:
Soboty godz. 15:00
Powtórki:
Soboty godz. 22:00
Niedziele godz. 16:00
Poniedziałki godz. 20:00


WWE Main Event
Premiera:

Soboty godz. 16:00
Powtórki:
Soboty godz. 23:00
Niedziele godz. 17:00
Wtorki godz. 20:00


NXT Deadline 2023
Premiera:

piątek
15. grudnia 2023
godz. 20:00
Powtórki:
Sobota godz. 10:00
Niedziela godz. 18:00Colby Corino podpisał kontrakt z WWE, Niespodziewana walka mistrzowska na RAW (uwaga na otwarty spoiler z wynikiem walki z Elimination Chamber), Przedstawiciele AEW i WWE na trybunach NJPW Battle in the Valley, Omówienie wybranych wydarzeń z Battle in the Valley
Dodano: 19-02-2023, 11:03
Cassidy Haynes z „Bodyslam” informuje, że na początku tego tygodnia, Colby Corino podpisał kontrakt z WWE. Zawodnik ma wkrótce trafić do NXT i może się pojawić w programach już w marcu.

Ciekawe wydarzenia miały miejsce na konferencji prasowej po WWE Elimination Chamber. Austin Theory zapowiedział, że będzie ponownie bronił tytułu Stanów Zjednoczonych już na najbliższym RAW w ramach Open Challenge. Nie trzeba było długo czekać, gdyż na wyzwanie odpowiedział wkrótce… Edge. Tym samym na RAW ma dojść do walki Theory vs. Edge o US Title.

Za nami gala NJPW Battle in the Valley, która wzbudziła zainteresowanie wielu osób ze świata wrestlingu, w tym związanych z innymi federacjami. „Fightful Select” donosi, że z poziomu trybun galę oglądali CM Punk i Lars Fredriksen. PWInsider donosi, że na miejscu byli do tego Scott D’Amore czy Lou D’Angeli.
Co ciekawe na trybunach zjawiły się także przedstawicielki WWE. Na Twitterze pojawiło się sporo zdjęć od fanów, które pokazały, że wśród publiczności były Bayley, Tamina i Naomi. Panie zjawiły się tam głównie ze wsparciem dla Mercedes Mone.

Uwaga na spoilery z NJPW Battle in the Valley.
|
|
|
|
|
Skoro mowa o tej gali to przejdźmy do wydarzeń, które miały miejsce podczas eventu. Swoją pożegnalną jak na razie walkę w NJPW stoczył Jay White, który przegrał z Eddiem Kingstonem. Po walce White został dodatkowo zaatakowany przez Davida Finlay’a.

KENTA jest nowym STRONG Openweight Championem, po tym jak pokonał Freda Rossera. Rosser był bliski zwycięstwa, ale znokautowany sędzia nie widział, iż poddał Kentę. Pojawił się Juice Robinson, który zaatakował Rossera i przyczynił się do wygranej Kenty.

Mercedes Mone pokonała Kairi i jest nową mistrzynią IWGP Women’s. Dla Mercedes była to pierwsza walka od czasu odejścia z WWE.


Kazuchika Okada zachował tymczasem IWGP World Heavyweight Championship, po tym jak pokonał Hiroshi’ego Tanahashi’ego. Po walce do świętowania dołączyła Mercedes Mone.


-----------

Kontakt:
Twitter: tutaj
Facebook: tutaj
E-mail: sabinq@onet.eu


Zapraszamy do polubienia i śledzenia Profilu WrestleFans.pl na Facebooku!

Autor:
Piotr GilewskiDodano: 14-11-2022, 18:43
Host: dslb-088-071-051-131.088.071.pools.vodafone-ip.de, IP: 88.71.51.131

4 konie i teraz szukają parobka

autor: Korsa

nick:

email:

komentarz:

 

Przepisz cyfrę: 7

 

 

  
Należy wypełnić wszystkie pola.
Znaczniki języka HTML zostaną usunięte!
 
[ anuluj ]Więcej gal WWE Premium w Europie:

poprawi ich widowiskowość.
nie wniesie nic nowego.
pogorszy produkt.9. grudnia 2023


30. grudnia 20234. listopada 2023


18. listopada 2023
WWE UniversalWWE Świata Wagi CiężkiejAEW Świata Wagi Ciężkiej

 

Designed by Paweł "Boryss" Borkowski
ę

Użyte znaki towarowe, loga i nazwy firm są własnością ich prawnych właścicieli
i zostały wykorzystane tylko w celach informacyjnych i nie mogą być kopiowane bez zgody ich właścicieli.