wrestling wwe tna aew


Zdecydowanie przypadło Wam do gustu ponowne wprowadzenie mistrzostwa świata wagi ciężkiej WWE. Oto wyniki.
SONDA
Przywrócenie Mistrzostwa Świata Wagi Ciężkiej WWE było decyzją:
Dobrą (1488) 93%
Złą (112) 7%
Łącznie oddano
1600 głosów

Nową Sondę poświęcimy galom premium WWE, czyli dawnym PPV. Jak wiadomo, ich kolejność jest co pewien czas zmieniana. Choć pewne pozostają niezmienne, niektóre wędrują z marca na wrzesień itp. Tak więc, stą pytanie. Czy Waszym zdaniem to dobry, zły, czy może nie mający znaczenia pomysł? Zapraszamy do głosowania.


24 sierpnia w wieku zaledwie 36 lat zmarł gwiazdor WWE, Bray Wyatt. Do jego przedwczesnej śmierci przyczyniły się problemy z sercem, które pogłębiły się po tym jak na początku tego roku, Wyatt zachorował z powikłaniami na COVID-19. Bray odszedł po tym jak w trakcie snu doznał rozległego zawału serca.

Świat wrestlingu pożegnał wielką legendę w osobie Terry'ego Funka, który zmarł w wieku 79 lat. Jego odejście nie było niespodziewane, ponieważ Funk od lat miał poważne problemy zdrowotne, zmagając się m.in. z chorobą Parkinsona czy demencją. Legenda Hardcore wrestlingu została uhonorowana przez wszystkie wiodące federacje, na czele z WWE.

AEW All In na Wembley w Londynie zakończyło się ogromnym sukcesem. Gala ustanowiła nowy wrestlingowy rekord jeżeli chodzi o frekwencję wśród fanów, którzy zapłacili za bilety, których pojawiło się ponad 81 tysięcy. AEW pobiło tym samym dotychczasowy rekord WWE z WrestleManii 32. AEW potwierdziło jednocześnie, że 25 sierpnia 2024 roku odbędzie się kolejna edycja All In, także na brytyjskim Wembley.
WWE RAW
Premiera:
Czwartki godz. 20:00
Powtórki:
Soboty godz. 10:00
Soboty godz. 17:00
Niedziele godz. 11:00


WWE SmackDown
Premiera:
Wtorki godz. 21:00
Powtórki:
Piątki godz. 20:00
Soboty godz. 20:00
Niedziele godz. 14:00

WWE NXT
Premiera:
Soboty godz. 15:00
Powtórki:
Soboty godz. 22:00
Niedziele godz. 16:00
Poniedziałki godz. 20:00


WWE Main Event
Premiera:

Soboty godz. 16:00
Powtórki:
Soboty godz. 23:00
Niedziele godz. 17:00
Wtorki godz. 20:00


WWE Payback 2023
Premiera:

Środa
11. października 2023
godz. 20:00
Powtórki:
Czwartek godz. 16:00
Sobota godz. 10:00
Niedziela godz. 18:00Kurt Angle o kulisach występu na SmackDown, Cathy Kelley o odejściu i powrocie do WWE, Zmiany w systemie promocji zawodników z NXT, Jamie Noble zawalczył ostatni raz w ringu WWE, Zapowiedź RAW
Dodano: 12-12-2022, 20:02
Podczas najnowszego odcinka „The Kurt Angle Show” Kurt Angle przyznał, że sam zgłosił do WWE chęć pojawienia się na SmackDown w Pittsburghu, a federacja w pełni poparła taką koncepcję. Kurt zdradził, że to samo WWE wyszło z kolei z inicjatywą, żeby zorganizować segment nawiązujący do legendarnej „mlecznej kąpieli”, a on z dużą chęcią to powtórzył, bo nie ukrywa, że był to jeden z ulubionych momentów w całej karierze.

Cathy Kelley gościła w „The Big Thing” Kristiana Harloffa i wypowiedziała się o swoim odejściu, a potem powrocie do WWE. Cathy stwierdziła, że gdy podejmowała decyzję o odejściu to była w zasadzie w momencie w którym dobiła do pewnego sufitu w WWE – wiedziała, że zrobiła tam co mogła, ale nie rozwinie się już w żaden sposób. Odeszła zatem i wykorzystała ten czas na inne projekty, w tym napisanie scenariusza filmowego czy paru pilotów programów telewizyjnych. Kelley wspomniała, że zawsze miała takie plany, ale będąc w trasie z WWE trudno je zrealizować, a podczas tej przerwy jej się to udało.
Kelley wspomniała, że po odejściu wciąż była w mniejszym lub większym kontakcie z WWE, a sprawa jej powrotu przyspieszyła tak naprawdę, gdy w tym roku wysłała wiadomość z życzeniami urodzinowymi Triple H’owi. Wtedy niejako odnowili trochę kontakt, a wkrótce rozmawiała na Zoomie ze Stephanie McMahon i dogadali się odnośnie jej powrotu do WWE.

W ostatnim czasie dość mocno zmienił się format programu WWE Main Event na którym regularnie występują już osoby z NXT. Według „Fightful Select” jest to celowe działanie dogadane przez Triple H’a z osobami odpowiedzialnymi obecnie za NXT, a więc głównie Shawnem Michaelsem. Na Main Event mają się pojawiać osoby, które są potencjalnie blisko promocji na RAW i SmackDown, co jest pewną formą wyróżnienia, a przy okazji sprawdzenia jak dana osoba poradzi sobie przed większą publiką (Main Event nagrywane jest przy okazji RAW).
Z aktualnych informacji wynika, że pod kątem promocji na RAW lub SmackDown rozważani są m.in. Cameron Grimes i Von Wagner. Jednocześnie pod nowym kierownictwem WWE chce unikać nagłych czy przyspieszonych promocji, jak zdarzało się to w okresie w którym za główne programy WWE odpowiadał Vince McMahon. Obecnie WWE ma wychodzić z założenia, że w przypadku większości osób z systemu rozwojowego przyda się przynajmniej rok występów w NXT jako przetarcie przed pójściem dalej.

Zgodnie z zapowiedziami podczas niedzielnego live eventu w Charleston, Jamie Noble zaliczył swoją ostatnią walkę w ringu WWE. Noble nie występował w ringu od 2015 roku, ale postanowił powrócić na live evencie w swoich rodzinnych okolicach i już kilka tygodni temu zapowiedział, że będzie to jego ostatnia walka w WWE. Rzeczywiście do tego doszło, gdy w walce wieczoru Noble połączył siły z Braunem Strowmanem i Brawling Brutes przeciwko The Bloodline (The Usos, Solo Sikoa & Sami Zayn). Zgromadzona na arenie publiczność bardzo mocno wspierała Noble’a i miała powody do zadowolenia, gdy odliczył on Sami’ego Zayna, zgarniając zwycięstwo dla swojej drużyny.


Zapowiedź RAW:
- Candice LeRae kontra IYO SKY
- Alexa Bliss mierzy się z Bayley o szansę mistrzowską
- Bobby Lashley vs. Seth Rollins o miano pretendenta do WWE United States Championship.


--------------

Kontakt:
Twitter: tutaj
Facebook: tutaj
E-mail: sabinq@onet.eu


Zapraszamy do polubienia i śledzenia Profilu WrestleFans.pl na Facebooku!

Autor:
Piotr GilewskiDodano: 15-09-2022, 20:39
Host: cgn-14-157.fiberway.pl, IP: 185.157.14.157

Nie wiem czy wiesz dzbanie ale WM nie jest galą AEW

Podoba mi się że Lethal został ekskluzywnym jobberem, nie wiem co jest ciekawego w zwykłym łysym gościu w gaciach. Btw ten syn Khaliego to w ogóle cokolwiek robi poza łażeniem i gapieniem się na zawodników? Domyślam się że za dużo nie potrafi, ale wygląda to mało realistycznie kiedy kurdupel się męczy a ten przerośnięty grubas tylko stoi i i nic nie robi

autor: Paweł jumper

nick:

email:

komentarz:

 

Przepisz cyfrę: 8

 

 

  
Należy wypełnić wszystkie pola.
Znaczniki języka HTML zostaną usunięte!
 
[ anuluj ]Zmiana kolejności gal premium WWE to pomysł:

dobry, bo wprowadza coś nowego.
niemający w ogóle znaczenia.
zły, bo wprowadza zamęt.7. października 2023


1. października 20232. września 2023


3. września 2023
WWE UniversalWWE Świata Wagi CiężkiejAEW Świata Wagi Ciężkiej

 

Designed by Paweł "Boryss" Borkowski
ę

Użyte znaki towarowe, loga i nazwy firm są własnością ich prawnych właścicieli
i zostały wykorzystane tylko w celach informacyjnych i nie mogą być kopiowane bez zgody ich właścicieli.