wrestling wwe tna aew


Zdecydowanie przypadło Wam do gustu ponowne wprowadzenie mistrzostwa świata wagi ciężkiej WWE. Oto wyniki.
SONDA
Przywrócenie Mistrzostwa Świata Wagi Ciężkiej WWE było decyzją:
Dobrą (1488) 93%
Złą (112) 7%
Łącznie oddano
1600 głosów

Nową Sondę poświęcimy galom premium WWE, czyli dawnym PPV. Jak wiadomo, ich kolejność jest co pewien czas zmieniana. Choć pewne pozostają niezmienne, niektóre wędrują z marca na wrzesień itp. Tak więc, stą pytanie. Czy Waszym zdaniem to dobry, zły, czy może nie mający znaczenia pomysł? Zapraszamy do głosowania.


24 sierpnia w wieku zaledwie 36 lat zmarł gwiazdor WWE, Bray Wyatt. Do jego przedwczesnej śmierci przyczyniły się problemy z sercem, które pogłębiły się po tym jak na początku tego roku, Wyatt zachorował z powikłaniami na COVID-19. Bray odszedł po tym jak w trakcie snu doznał rozległego zawału serca.

Świat wrestlingu pożegnał wielką legendę w osobie Terry'ego Funka, który zmarł w wieku 79 lat. Jego odejście nie było niespodziewane, ponieważ Funk od lat miał poważne problemy zdrowotne, zmagając się m.in. z chorobą Parkinsona czy demencją. Legenda Hardcore wrestlingu została uhonorowana przez wszystkie wiodące federacje, na czele z WWE.

AEW All In na Wembley w Londynie zakończyło się ogromnym sukcesem. Gala ustanowiła nowy wrestlingowy rekord jeżeli chodzi o frekwencję wśród fanów, którzy zapłacili za bilety, których pojawiło się ponad 81 tysięcy. AEW pobiło tym samym dotychczasowy rekord WWE z WrestleManii 32. AEW potwierdziło jednocześnie, że 25 sierpnia 2024 roku odbędzie się kolejna edycja All In, także na brytyjskim Wembley.
WWE RAW
Premiera:
Czwartki godz. 20:00
Powtórki:
Soboty godz. 10:00
Soboty godz. 17:00
Niedziele godz. 11:00


WWE SmackDown
Premiera:
Wtorki godz. 21:00
Powtórki:
Piątki godz. 20:00
Soboty godz. 20:00
Niedziele godz. 14:00

WWE NXT
Premiera:
Soboty godz. 15:00
Powtórki:
Soboty godz. 22:00
Niedziele godz. 16:00
Poniedziałki godz. 20:00


WWE Main Event
Premiera:

Soboty godz. 16:00
Powtórki:
Soboty godz. 23:00
Niedziele godz. 17:00
Wtorki godz. 20:00


WWE Payback 2023
Premiera:

Środa
11. października 2023
godz. 20:00
Powtórki:
Czwartek godz. 16:00
Sobota godz. 10:00
Niedziela godz. 18:00Jon Moxley wycofany ze Scrappermanii 7, John Cena zapowiedziany na RAW w marcu, Obie córki Jay'a Briscoe już poza szpitalem, Mercedes Mone o swoim statusie, Zapowiedź RAW
Dodano: 20-02-2023, 20:27
Jon Moxley miał zaplanowany występ na OTT Scrappermanii 7 w Irlandii w dniu 18 marca. Zawodnik przyjął taki booking, ponieważ tego dnia nie miał żadnych zobowiązań u swojego głównego pracodawcy, czyli AEW. W międzyczasie AEW podjęło jednak decyzję o ruszeniu z live eventami, a jedna z takich gal odbędzie się właśnie 18 marca w Troy. AEW uznało, że Moxley będzie potrzebny na tym wydarzeniu, w związku z czym wycofało go ze Scrappermanii. Organizatorzy poinformowali jednak, że w ramach rekompensaty na gali OTT pojawi się Eddie Kingston oraz jeszcze jedna, inna gwiazda AEW, ale na razie nie podano nazwiska.

WWE poinformowało, że na RAW z 6 marca w Bostonie pojawi się John Cena. Informacja wywołuje szczególne emocje wobec faktu, że wciąż sporo mówi się o walce Ceny na WrestleManii 39, gdzie jego rywalem mógłby być Austin Theory. Jeżeli WWE rzeczywiście ma taki plan, federacja powinna ruszyć z tym programem właśnie 6 marca.


Ashley Pugh, wdowa po Jay’u Briscoe, przekazała optymistyczne wieści o tym, że ze szpitala wyszła już druga z córek poszkodowana w wypadku, czyli Gracie.


W rozmowie z „TV Insiderem” Mercedes Mone zdradziła, że choć występuje obecnie w NJPW i STARDOM to nie ma kontraktu z żadną z tych federacji, więc może się pojawić w dowolnym innym miejscu. Mone zasugerowała, że będzie korzystać z tych okazji, zarówno jeżeli chodzi o potencjalne występy w Meksyku czy Europie, ale nie wyklucza też choćby pojawienia się w Impact Wrestling, gdzie z chęcią stoczyłaby program z Mickie James.

Zapowiedź RAW:
- Mustafa Ali zmierzy się z Dolphem Zigglerem
- Austin Theory vs. Edge o WWE United States Championship.


------------

Kontakt:
Twitter: tutaj
Facebook: tutaj
E-mail: sabinq@onet.eu


Zapraszamy do polubienia i śledzenia Profilu WrestleFans.pl na Facebooku!

Autor:
Piotr GilewskiDodano: 15-11-2022, 21:31
Host: 84.201.214.126, IP: 84.201.214.126

Ja to już zdążyłem zapomnieć, że SCSA walczył w tym roku xdd
Wszystkie powroty typu "jeszcze jedna walka" są do zapomnienia xd

autor: wwe

nick:

email:

komentarz:

 

Przepisz cyfrę: 7

 

 

  
Należy wypełnić wszystkie pola.
Znaczniki języka HTML zostaną usunięte!
 
[ anuluj ]Zmiana kolejności gal premium WWE to pomysł:

dobry, bo wprowadza coś nowego.
niemający w ogóle znaczenia.
zły, bo wprowadza zamęt.7. października 2023


1. października 20232. września 2023


3. września 2023
WWE UniversalWWE Świata Wagi CiężkiejAEW Świata Wagi Ciężkiej

 

Designed by Paweł "Boryss" Borkowski
ę

Użyte znaki towarowe, loga i nazwy firm są własnością ich prawnych właścicieli
i zostały wykorzystane tylko w celach informacyjnych i nie mogą być kopiowane bez zgody ich właścicieli.