wrestling wwe tna aew


Zdecydowanie przypadło Wam do gustu ponowne wprowadzenie mistrzostwa świata wagi ciężkiej WWE. Oto wyniki.
SONDA
Przywrócenie Mistrzostwa Świata Wagi Ciężkiej WWE było decyzją:
Dobrą (1488) 93%
Złą (112) 7%
Łącznie oddano
1600 głosów

Nową Sondę poświęcimy galom premium WWE, czyli dawnym PPV. Jak wiadomo, ich kolejność jest co pewien czas zmieniana. Choć pewne pozostają niezmienne, niektóre wędrują z marca na wrzesień itp. Tak więc, stą pytanie. Czy Waszym zdaniem to dobry, zły, czy może nie mający znaczenia pomysł? Zapraszamy do głosowania.


24 sierpnia w wieku zaledwie 36 lat zmarł gwiazdor WWE, Bray Wyatt. Do jego przedwczesnej śmierci przyczyniły się problemy z sercem, które pogłębiły się po tym jak na początku tego roku, Wyatt zachorował z powikłaniami na COVID-19. Bray odszedł po tym jak w trakcie snu doznał rozległego zawału serca.

Świat wrestlingu pożegnał wielką legendę w osobie Terry'ego Funka, który zmarł w wieku 79 lat. Jego odejście nie było niespodziewane, ponieważ Funk od lat miał poważne problemy zdrowotne, zmagając się m.in. z chorobą Parkinsona czy demencją. Legenda Hardcore wrestlingu została uhonorowana przez wszystkie wiodące federacje, na czele z WWE.

AEW All In na Wembley w Londynie zakończyło się ogromnym sukcesem. Gala ustanowiła nowy wrestlingowy rekord jeżeli chodzi o frekwencję wśród fanów, którzy zapłacili za bilety, których pojawiło się ponad 81 tysięcy. AEW pobiło tym samym dotychczasowy rekord WWE z WrestleManii 32. AEW potwierdziło jednocześnie, że 25 sierpnia 2024 roku odbędzie się kolejna edycja All In, także na brytyjskim Wembley.
WWE RAW
Premiera:
Czwartki godz. 20:00
Powtórki:
Soboty godz. 10:00
Soboty godz. 17:00
Niedziele godz. 11:00


WWE SmackDown
Premiera:
Wtorki godz. 21:00
Powtórki:
Piątki godz. 20:00
Soboty godz. 20:00
Niedziele godz. 14:00

WWE NXT
Premiera:
Soboty godz. 15:00
Powtórki:
Soboty godz. 22:00
Niedziele godz. 16:00
Poniedziałki godz. 20:00


WWE Main Event
Premiera:

Soboty godz. 16:00
Powtórki:
Soboty godz. 23:00
Niedziele godz. 17:00
Wtorki godz. 20:00


WWE Payback 2023
Premiera:

Środa
11. października 2023
godz. 20:00
Powtórki:
Czwartek godz. 16:00
Sobota godz. 10:00
Niedziela godz. 18:00Amari Miller po operacji, Eddie Kingston wycofany z gali Glory Pro Wrestling, Wyprzedane bilety na łączoną galę IW i NJPW, Jeden z fanów pozwał WWE w sprawie incydentu z WrestleManii 38, Uwaga na spoilery z RAW: sytuacja na linii Sami Zayn-Kevin Owens, nieoczekiwane wyzwanie dla Brocka Lesnara w kontekście WrestleManii, walka o tytuły tag teamowe w przyszłym tygodniu, rezultat walki Austina Theory'ego z Edgem, atrakcje na kolejny tydzień
Dodano: 21-02-2023, 10:25
Amari Miller z NXT poinformowała na Twitterze, że jest już po udanej operacji kontuzjowanego więzadła krzyżowego przedniego i rozpocznie teraz długą drogę do powrotu. Po tego typu urazie Miller będzie pauzować nawet do około 9 miesięcy.

Glory Pro Wrestling ogłosiło, że Eddie Kingston nie zaliczy ostatecznie planowanego występu na ich gali Anniversary 6 w najbliższą niedzielę. Powodem jego absencji mają być problemy zdrowotne zawodnika.

Impact Wrestling i NJPW wyprzedały już wszystkie bilety na swoją wspólną galę Impact X NJPW Multiverse United, która odbędzie się 30 marca w Globe Theater w Los Angeles. W walce wieczoru Josh Alexander zmierzy się z Kushidą o Impact World Championship.

PWInsider informuje, że w styczniu został złożony pozew przeciwko WWE przez Marvina Jacksona, który uczestniczył jako widz w WrestleManii 38. Jackson był jedną z osób, które miały zaproszenie, więc znalazł się dość blisko sceny. Marvin przebywał tam również w momencie, gdy wystrzeliły fajerwerki i jak twierdzi wskutek tego stracił prawie cały słuch w lewym uchu. Jackson twierdzi, że WWE nie przygotowało żadnych oznaczeń czy nie wystosowało wcześniej ostrzeżeń, a zdawało sobie sprawę z ryzyka dla obserwatorów. Jackson domaga się pieniędzy w kwocie ponad miliona dolarów na pokrycie leczenia, wynajęcia prawników i rekompensaty za jego wszelkie szkody.

Uwaga na spoilery z RAW.
|
|
|
|
RAW rozpoczęło się od segmentu Sami’ego Zayna, który poprosił o pojawienie się Kevina Owensa i chciał namówić go, żeby wspólnie rozprawili się z Bloodline. Kevin odparł jednak, że od miesięcy walczył z Bloodline sam i jest z tym pogodzony. Zaznaczył, że pomógł mu na Elimination Chamber dla siebie i żeby rodzina Zayna nie musiała widzieć tego co jego rodzina zobaczyła na Royal Rumble. Owens przypomniał jak mówił Sami’emu, że już z nim skończył i zaznaczył, iż podtrzymuje te słowa. Zakończył mówiąc, że jeśli Zayn chce załatwić Bloodline, to niech poprosi o pomoc Jey’a Uso. Po tych słowach Owens odszedł. Sami został potem zaatakowany przez Barona Corbina, co doprowadziło do walki, wygranej przez Zayna.


Niespodziewanie Omos… rzucił wyzwanie Brockowi Lesnarowi w kontekście walki na WrestleManii 39. Zawodnik pojawił się w segmencie na zapleczu. Towarzyszył mu oczywiście MVP, który wydrwił fakt, że Lesnar ratował się dyskwalifikacją na Chamber i rzucił wyzwanie Lesnarowi. Zaproponował do tego, żeby ten pojawił się w przyszłym tygodniu na RAW i odniósł się do tej propozycji.

Becky Lynch i Lita połączą siły z zamiarem odebrania Damage CTRL tytułów tag teamowych kobiet. Podczas gali panie przerwały Bayley jej segment „Ding Dong!” i rzuciły takie wyzwanie. Damage CTRL z początku nie były chętne, ale Becky Lynch podpuściła Bayley i ta zgodziła się w imieniu swoich koleżanek. Walka została ustalona już na kolejne RAW.


Austin Theory obronił WWE United States Championship przeciwko Edge’owi, do czego przyczyniła się ingerencja Finna Balora. Po walce Balor wymierzył Edge’owi trzy Coup de Graces. Wszystko zdaje się zmierzać do ostatecznej walki Edge’a z Balorem na WrestleManii, która będzie kulminacją ich bardzo długiego feudu. Nieoficjalnie mówi się o tym, że panowie mogą się spotkać na WM w Hell in a Cell Matchu, ale trzeba jeszcze poczekać na potwierdzenie rodzaju ich walki.


Poza wspomnianą walką o tytuły tag teamowe kobiet, na przyszłotygodniowe RAW ustalono:
- Asuka vs. Carmella
- Candice LeRae vs. Piper Niven
- MizTV
- Brock Lesnar odniesie się do wyzwania Omosa w kontekście WrestleManii.


-----------

Kontakt:
Twitter: tutaj
Facebook: tutaj
E-mail: sabinq@onet.eu


Zapraszamy do polubienia i śledzenia Profilu WrestleFans.pl na Facebooku!

Autor:
Piotr GilewskiDodano: 15-11-2022, 23:10
Host: ip-158-255-89-42.nette.pl, IP: 158.255.89.42

@upup
Przecież dopiero co było PPV w Walii.

autor: Camuflash

nick:

email:

komentarz:

 

Przepisz cyfrę: 5

 

 

  
Należy wypełnić wszystkie pola.
Znaczniki języka HTML zostaną usunięte!
 
[ anuluj ]Zmiana kolejności gal premium WWE to pomysł:

dobry, bo wprowadza coś nowego.
niemający w ogóle znaczenia.
zły, bo wprowadza zamęt.7. października 2023


1. października 20232. września 2023


3. września 2023
WWE UniversalWWE Świata Wagi CiężkiejAEW Świata Wagi Ciężkiej

 

Designed by Paweł "Boryss" Borkowski
ę

Użyte znaki towarowe, loga i nazwy firm są własnością ich prawnych właścicieli
i zostały wykorzystane tylko w celach informacyjnych i nie mogą być kopiowane bez zgody ich właścicieli.