wrestling wwe tna aew


Oto, jak postrzegacie zmianę kolejności gal premiurm WWE przez WWE w ciągu kolejnych lat.
SONDA
Zmiana kolejności gal premiu WWE to pomysł:
dobry, bo wprowadza coś nowego. (172) 27%
niemający w ogóle znaczenia. (313) 50%
zły, bo wprowadza zamęt. (144) 23%
Łącznie oddano
629 głosów

Nie często kontynuujemy temat, ale zrobimy tak bym razem pozostając przy galach Premium.Tym razem chodzi jednak o zwiększającą się ilość tych gal w Europie.


Survivor Series przyniosło wyczekiwany powrót Randy'ego Ortona, natomiast dużą niespodzianką okazał się powrót do WWE CM Punka. Zawodnik zwolniony w tym roku z AEW, podpisał kilkuletni kontrakt z WWE, wiążąc się tym samym z federacją na dłuższy czas.

AEW zakontraktowało Rica Flaira, który ma towarzyszyć Stingowi w ostatnich miesiącach jego kariery. Oznacza to, że Flair będzie obecny w telewizji przynajmniej do marca przyszłego roku. Wkrótce pojawiły się natomiast doniesienia, że WWE Hall of Famer podpisał ostatecznie kilkuletni kontrakt z AEW, więc może tam pozostać na zdecydowanie dłużej.

WWE idzie mocno w kierunku eksploracji rynku europejskiego pod swoje gale Premium Live Event. Federacja potwierdziła wcześniej galę Bash in Berlin w Niemczech, ale okazuje się, że w przyszłym roku w sobotę 4 maja odbędzie się Backlash w LDLC Arenie w Lyonie we Francji.

WWE RAW
Premiera:
Czwartki godz. 20:00
Powtórki:
Soboty godz. 10:00
Soboty godz. 17:00
Niedziele godz. 11:00


WWE SmackDown
Premiera:
Wtorki godz. 21:00
Powtórki:
Piątki godz. 20:00
Soboty godz. 20:00
Niedziele godz. 14:00

WWE NXT
Premiera:
Soboty godz. 15:00
Powtórki:
Soboty godz. 22:00
Niedziele godz. 16:00
Poniedziałki godz. 20:00


WWE Main Event
Premiera:

Soboty godz. 16:00
Powtórki:
Soboty godz. 23:00
Niedziele godz. 17:00
Wtorki godz. 20:00


NXT Deadline 2023
Premiera:

piątek
15. grudnia 2023
godz. 20:00
Powtórki:
Sobota godz. 10:00
Niedziela godz. 18:00Dlaczego Mike Tenay trafił teraz do IW Hall of Fame?, Jade Cargill jednak w głównych rosterach WWE, Kelly Kelly urodziła bliźniaki, CM Punk skomentował galę MMA, Walki na RAW, Kiedy następna walka Romana Reignsa?, QT Marshall przedłużył współpracę z AEW
Dodano: 16-09-2023, 14:00
„Wrestling Observer Newsletter” podaje szczegóły włączenia Mike’a Tenay’a do Impact Hall of Fame, po tym jak Tenay przez kilka lat odrzucał takie propozycje ze strony IW. W tym roku miało go przekonać kilka kwestii. Po pierwsze do Hall of Fame trafi z włączonym pośmiertnie Donem Westem, który był jego dobrym przyjacielem. Do tego sama ceremonia odbędzie się w Chicago, gdzie wychowywał się West. Oprócz tego doszło do sporych zmian w IW, a Scott D’Amore i samo Anthem wspierali w ostatnim czasie zbiórkę Mike’a na pokrycie jego kosztów medycznych.

Dave Meltzer zasugerował na łamach „Wrestling Observera”, że według jego ustaleń Jade Cargill po dołączeniu do WWE ma trafić od razu na RAW lub SmackDown, a nie do NXT, jak podawały niektóre źródła.

Kelly Kelly ogłosiła, że wcześniej w tym tygodniu urodziła bliźniaki, córeczkę i synka. Tradycyjnie – gratulacje!

Po odejściu z AEW, CM Punk powrócił na razie do komentowania MMA dla Cage Fury Fighting Championship. W piątek Punk skomentował galę CFFC 125 wraz z Johnem Morganem.

WWE potwierdziło oficjalnie walkę Jey’a Uso z Drew McIntyrem na najbliższe RAW, a do tego dodało do karty tej gali starcie Dominika Mysterio z Codym Rhodesem.

Roman Reigns nie walczył od SummerSlam na którym pokonał Jey’a Uso, opuszczając już galę Payback i zawodnik nie jest również przewidziany w planach na najbliższą galę Premium Live Event, czyli Fastlane. Według „Wrestling Observera” najbliższa walka Romana jest przewidziana na 4 listopada i galę w Arabii Saudyjskiej. Zawodnik powróci do WWE TV w okolicach połowy października.

Według „Fightful Select” AEW podpisało krótkoterminowe przedłużenie kontraktu z QT Mashallem, na mocy czego ten pozostanie w federacji do końca 2023 roku. Co ciekawe ponoć dotychczasowy kontrakt wygasł jakiś czas temu i Marshall pracował w ostatnim czasie na bazie ustnego porozumienia. Obie strony rozmawiają o dłuższej umowie, która będzie zakładać nie tylko występy zawodnicze, ale i ważną rolę zakulisową, jaką odgrywa zawodnik.--------------

Kontakt:
E-mail: sabinq@onet.eu
Facebook


Profil WrestleFans.pl na Facebooku


Autor:
Piotr GilewskiDodano: 16-09-2023, 22:09
Host: cgn-14-157.fiberway.pl, IP: 185.157.14.157

Edge kiedyś zaatakował laptopa więc może z telefonem też się uda

autor: Paweł jumper

nick:

email:

komentarz:

 

Przepisz cyfrę: 9

 

 

  
Należy wypełnić wszystkie pola.
Znaczniki języka HTML zostaną usunięte!
 
[ anuluj ]Więcej gal WWE Premium w Europie:

poprawi ich widowiskowość.
nie wniesie nic nowego.
pogorszy produkt.9. grudnia 2023


30. grudnia 20234. listopada 2023


18. listopada 2023
WWE UniversalWWE Świata Wagi CiężkiejAEW Świata Wagi Ciężkiej

 

Designed by Paweł "Boryss" Borkowski
ę

Użyte znaki towarowe, loga i nazwy firm są własnością ich prawnych właścicieli
i zostały wykorzystane tylko w celach informacyjnych i nie mogą być kopiowane bez zgody ich właścicieli.