wrestling wwe tna aew


WWE Royal Rumble za nami. Wyłonieni zostali pretendenci do głównych tytułów na WrestleManii. Wy natomiast tak głosowaliście na temat 30-osobowej bitwy mężczyzn.
SONDA
WWE Royal Rumble zwycięży:
powracająca wielka gwiazda. (546) 73%  
rywalizująca aktualnie gwiazda. (207) 27%  
Łącznie oddano
753 głosy

Przechodzimy do WWE Elimination Chamber oraz walki o zunifikowane mistrzostwo wagi ciężkiej pomiędzy Romanem Reignsem i Samim Zaynem. Czy Waszym zdaniem Sami powinien zdobyć tytuł?


W wieku zaledwie 38 lat zmarł zawodnik Ring of Honor, Jay Briscoe, który występował ze swoim bratem Markiem w tag teamie The Briscoes. Jay zginął w wypadku samochodowym w którym ucierpiały również jego córeczki, które są obecnie leczone i powinny powrócić do pełni zdrowia. 

Według doniesień medialnych, występ Johna Ceny na tegorocznej WrestleManii jest już przesądzony. Przeciwnikiem Ceny ma być Austin Theory. Nie wiadomo jedynie kiedy rozpocznie się podbudowa tej walki. Ze względu na inne obowiązki, Cena pojawi się zapewne w WWE TV tylko kilka razy, więc promocja walki może przebiegać w dużej mierze innymi kanałami, choćby poprzez media społecznościowe.

NJPW potwierdziło, że wraz z końcem stycznia wygasła umowa Koty Ibushi'ego, który pożegnał się z federacją. Japończyk jest tym samym wolnym agentem. Jego usługami są zainteresowane wszystkie większe federacje, ale Kota nie zamierza się spieszyć z podpisywaniem dłuższej umowy i chce się obecnie skupić na założeniu własnej akademii wrestlingu w Japonii.
WWE RAW
Premiera:
Czwartki godz. 20:00
Powtórki:
Soboty godz. 10:00
Soboty godz. 17:00
Niedziele godz. 11:00


WWE SmackDown
Premiera:
Wtorki godz. 21:00
Powtórki:
Piątki godz. 20:00
Soboty godz. 20:00
Niedziele godz. 14:00

WWE NXT
Premiera:
Soboty godz. 15:00
Powtórki:
Soboty godz. 22:00
Niedziele godz. 16:00
Poniedziałki godz. 20:00


WWE Main Event
Premiera:

Soboty godz. 16:00
Powtórki:
Soboty godz. 23:00
Niedziele godz. 17:00
Wtorki godz. 20:00


NXT Vengeace Day 2023
Premiera:

Środa
8. lutego 2023
godz. 20:00
Powtórki:
Czwartek godz. 14:00
Sobota godz. 10:00
Niedziela godz. 18:00Status kontraktowy Edge'a w WWE, Oglądalność NXT, Koko B. Ware w szpitalu, Chelsea Green szykuje się do powrotu do WWE?, Czy WWE jest zainteresowane Alberto El Patronem?
Dodano: 22-12-2022, 07:55
„Fightful Select” podaje, że Edge pauzuje obecnie w WWE TV, ponieważ federacji pozostało już tak naprawdę stosunkowo niewiele występów zawodnika w ramach jego obecnego kontraktu. Obie strony prawdopodobnie i tak zawarły jakąś dodatkową klauzulę do umowy, w związku z którą Edge stoczył już na tym kontrakcie więcej walk niż planowano. Edge podpisał w 2020 roku kontrakt na trzy lata, który zakładał po 25 występów i 5 walk rocznie. Ostatecznie Edge zawalczył 10 razy w 2021 roku i 6 w roku 2022, co potwierdza, iż na pewno doszło do jakiejś renegocjacji warunków.
Obecna umowa Edge’a z WWE wygaśnie w 2023 roku i niewiele wskazuje na to, żeby zawodnik podpisał nowy kontrakt, a jeśli już to tylko krótkie, kilkumiesięczne przedłużenie, choć możliwe, że jego umowa została automatycznie przedłużona z powodu pauzy wymuszonej kontuzją. Już w ubiegłym roku Edge sugerował natomiast, że jeśli wszystko potoczy się po jego myśli, to być może w 2023 roku odwiesi buty na kołek, tym razem kończąc jednak karierę już na własnych warunkach.

Oglądalność ostatniego NXT wyniosła 705 tysięcy widzów, odnotowując wzrost względem 666 tysięcy oglądających sprzed tygodnia. Była to najwyższa widownia od odcinka z 24 października. Co ciekawe nie poszedł za tym rating w grupie wiekowej 18-49, który wyniósł tym razem 0.14 i był to akurat spadek względem 0.17 sprzed tygodnia.

Koko B. Ware trafił w ostatnich dniach do szpitala w Mississippi. Taką informację przekazało reprezentujące go „The Wrestling Collection”, które podało jedynie, że na razie nieznana jest jeszcze dokładna przyczyna. WWE Hall of Famer miewał już problemy zdrowotne w przeszłości – w 2020 roku poddał się choćby operacji wymiany stawu kolanowego.

Chelsea Green zamknęła ostatnio swoje konto na „OnlyFans”, co podkręciło tylko plotki o jej ewentualnym powrocie do WWE. O takim ruchu mówi się tak naprawdę od listopada, gdy Green pożegnała się z Impact Wrestling. Na koncie „OnlyFans” Chelsea nie było co prawda nagości, ale zamieszczała tam trochę odważniejsze zdjęcia niż choćby na Instagramie. Po ostatniej sytuacji z Mandy Rose widać, że zawodniczki chcące zrobić karierę w WWE muszą natomiast mocno uważać na działalność na takich platformach. Obecnie dość prawdopodobne wydaje się, że Green wróci w styczniu do WWE.

Według informacji „Fightful Select” pomimo zmian w kierownictwie WWE, nie zmieniło się zdanie federacji odnośnie Alberto El Patrona. Aktualne kierownictwo nie tylko nie jest zainteresowane współpracą z Alberto, ale ponoć miało całkowicie wykluczyć taką opcję.
Sam Parton potwierdził w wywiadzie dla „WrestlingNews.co”, że nie rozmawiał w ogóle z nowymi władzami WWE. Zawodnik zasugerował, że wcześniej były większe szanse na powrót, bo był w dobrych relacjach z Johnem Laurinaitisem i pozostawał z nim w kontakcie. Jak wiadomo Laurinaitis został zwolniony z WWE wkrótce po rezygnacji Vince’a McMahona z pozycji prezesa WWE, gdyż był on mocno uwikłany w całą aferę z McMahonem.

-------------

Kontakt:
Twitter: tutaj
Facebook: tutaj
E-mail: sabinq@onet.eu


Zapraszamy do polubienia i śledzenia Profilu WrestleFans.pl na Facebooku!

Autor:
Piotr GilewskiDodano: 26-11-2022, 00:53
Host: user-5-173-198-56.play-internet.pl, IP: 5.173.198.56

Nnnn

autor: Fenomenalny Pogromca

nick:

email:

komentarz:

 

Przepisz cyfrę: 8

 

 

  
Należy wypełnić wszystkie pola.
Znaczniki języka HTML zostaną usunięte!
 
[ anuluj ]Czy Sami Zayn powinien zdobyć mistrzostwo WWE Universal na Elimination Chamber?

Tak
Nie28. stycznia 2023


30-osobowy Royal Rumble Match Mężczyzn

30-osobowy Royal Rumble Match Kobiet

26. listopada 2022


WarGames Mężczyzn
Bloodline
pokonało
Brawling Brutes

WarGames Kobiet
Bianca Belair
Alexa Bliss
Asuka
Mia Yim
Becky Lynch
pokonały
Damage CTRL,
Nikki Cross
Rheę Ripley

Mistrzostwo Kobiet SmackDown
Ronda Rousey
pokonała
Shotzi

Mistrzostwo WWE Stanów Zjednoczonych
Triple Threat Match
Austin Theory
pokonał
Setha Rollinsa
i Bobby'ego Lashleya

AJ Styles
pokonał
Finna Balora
19. listopada 2022


Mistrzostwo Świata AEW
MJF
pokonał
Jona Moxleya

Mistrzostwo Świata Tag Teamów AEW
The Acclaimed
pokonali
Swerve In Our Glory

Mistrzostwo Świata Kobiet AEW

Jamie Hayter
pokonała
Toni Storm

No-DQ Tag Team Match

Sting i Darby Allin
pokonali
Jeffa Jarretta i Jaya Lethala

Mistrzostwo AEW TNT
Three-Way Match

Samoa Joe
pokonał
Wardlowa
i Powerhouse Hobbsa

Saraya
pokonała
Dr. Britt Baker

Mistrzostwo Świata RoH
Four Way Match

Chris Jericho
pokonał
Bryana Danielsona
Claudio Castagnolliego
i Sammy'ego Guevarę

Mistrzostwo AEW TBS
Jade Cargill
pokonała
Nylę Rose

Mistrzostwo Świata Trios AEW
Death Triangle
pokonali
The Elite
i Young Bucks

Steel Cage Match
"Jungle Boy" Jack Perry
pokonał
Luchasaurusa

Pre-show
Eddie Kingston
pokonał
Juna Akiyamę

Półfinał Turnieju o Mistrzostwo Świata AEW
Pre-show

Ricky Starks
pokonał
Briana Cage'a

10-Man Tag Team Match
Pre-show

Best Friends
pokonali
The Factory


Designed by Paweł "Boryss" Borkowski
ę

Użyte znaki towarowe, loga i nazwy firm są własnością ich prawnych właścicieli
i zostały wykorzystane tylko w celach informacyjnych i nie mogą być kopiowane bez zgody ich właścicieli.