wrestling wwe tna aew


Ostatnia Sonda poświęcona była pojedynkowi Brocka Lesnara z Bobbym Lashleyem na WWE Crown Jewel. Oto wyniki:
SONDA
Walka Brocka Lesnara z Bobbym Lashleyem na WWE Crown Jewel zakończy się:
zwycięstwem Brocka Lesnara. (145) 64%
zwycięstwem Bobby'ego Lashleya. (55) 24%
remisem. (26) 12%

Łącznie oddano 226 głosów

Tym razem przeprowadzamy błyskawiczną sondę na temat WarGames mężczyzn na Survivor Series glosując, czy Waszym zdaniem wygra Bloodline, czy może ekipa Brawling Brutes?


W mediach pojawiło się mnóstwo spekulacji jakoby WWE zwróciło się do Steve'a Austina z propozycją walki na WrestleManii 39. W gronie ewentualnych rywali dla "Stone Colda" mają się znajdować: Baron Corbin, Austin Theory, John Cena i Brock Lesnar.

Po dłuższej przerwie Kenny Omega na powrócić do NJPW. Podczas NJPW x STARDOM Historic X-Over wyemitowano promo w którym Omega wyzwał Willa Ospreay'a do walki na styczniowym Wrestle Kingdom 17. W listopadzie Omega i Young Bucks powrócili już do akcji w AEW po okresie zawieszenia za incydent z CM Punkiem.

Według aktualnych informacji WWE SummerSlam 2023 odbędzie się prawdopodobnie w Detroit w Michigan. Faworytem do organizacji wydarzenia będzie położony w tym mieście stadion Ford Field Mniejsze wydarzenia z weekendu SummerSlam mogłyby się wtedy odbyć w Little Caesars Arenie.
WWE RAW
Premiera:
Czwartki godz. 20:00
Powtórki:
Soboty godz. 10:00
Soboty godz. 17:00
Niedziele godz. 11:00


WWE SmackDown
Premiera:
Wtorki godz. 21:00
Powtórki:
Piątki godz. 20:00
Soboty godz. 20:00
Niedziele godz. 14:00

WWE NXT
Premiera:
Soboty godz. 15:00
Powtórki:
Soboty godz. 22:00
Niedziele godz. 16:00
Poniedziałki godz. 20:00


WWE Main Event
Premiera:

Soboty godz. 16:00
Powtórki:
Soboty godz. 23:00
Niedziele godz. 17:00
Wtorki godz. 20:00


WWE Survivor Series
WarGames
Premiera:

Środa
30. listopada 2022
godz. 20:00
Powtórki:
Czwartek godz. 14:00
Sobota godz. 10:00
Niedziela godz. 18:00Termin kolejnej gali WWE w Arabii Saudyjskiej, Oglądalność SmackDown i AEW Rampage, Omos udał się do Afryki, Drew McIntyre w Indiach, Uwaga na spoilery z RAW: rywalizacja Bloodline z New Day, niepewny status WWE 24/7 Championship, powrót zawodniczki, dalszy ciąg story z The Mizem, WWE zapowiedziało pierwszy WarGames Match, ważne wydarzenia w walce wieczoru RAW
Dodano: 08-11-2022, 10:55
PWInsider donosi, że kolejna gala WWE w Arabii Saudyjskiej jest zaplanowana na maj 2023 roku, a wkrótce powinna zostać ustalona konkretna data. Oznacza to, że następna gala w Arabii odbędzie się już po WrestleManii 39. Okazuje się tymczasem, że Crown Jewel z minionej soboty było dużym sukcesem, gdyż była to jak na razie najbardziej oglądana gala WWE z Arabii Saudyjskiej w historii tych eventów. Ponoć zarówno WWE, jak i włodarze z Arabii są zachwyceni tym faktem.

Oglądalność ostatniego SmackDown wyniosła 2.138 miliona widzów przy ratingu 0.48 w grupie wiekowej 18-49. Wracając na antenę FOX, SmackDown powróciło zatem do bardziej standardowych liczb, po tym jak poprzedni odcinek był emitowany wyjątkowo na kanale FS1, gdzie show obejrzało 835 tysięcy osób, a rating wyniósł 0.23. Dla porównania ostatni odcinek na kanale FOX (z 21 października) oglądało 2.231 miliona osób przy ratingu 0.52 w grupie widzów w wieku 18-49 lat.

Tymczasem najnowsze AEW Rampage uzyskało 455 tysięcy widzów przy ratingu 0.14 w grupie wiekowej 18-49, więc były to wzrosty względem 378 tysięcy oglądających i ratingu 0.12 z poprzedniego tygodnia.

Po gali w Arabii Saudyjskiej, Omos nie wrócił z rosterem WWE do Stanów Zjednoczonych. Zamiast tego zawodnik wybrał się do Afryki, gdzie bez zapowiedzi odwiedził swoją rodzinę, po raz pierwszy od czternastu lat pojawiając się w rodzinnym domu. Wideo z jego spotkania z bliskimi opublikowało „TMZ Sports” i możecie je zobaczyć tutaj.
PWInsider informuje tymczasem, że wizyta została zaaranżowana przy okazji, a Omos udał się do Afryki na zlecenie WWE, ponieważ wypełni tam jakieś obowiązki związane z zapowiadanymi ostatnio poszukiwaniami nowych gwiazd z Afryki, które szykuje w najbliższym czasie WWE.

PWInsider donosi, że z rosterem nie wrócił do tego Drew McIntyre, który udał się z kolei do Indii na nagrania jakiegoś projektu dla Sony India. Nie wiemy w tej chwili o co chodzi i ile czasu spędzi tam Drew, a tym samym czy można się go spodziewać na nadchodzącym SmackDown.

Uwaga na spoilery z RAW.
|
|
|
|
Po konfrontacji The New Day z Bloodline, do tych pierwszych dołączył Matt Riddle, co zaowocowało 6-Man Tag Team Matchem. W tym Bloodline (The Usos i Solo Sikoa) pokonali jednak Riddle’a, Xaviera Woodsa i Kofi’ego Kingstona. Przypomnę, że na najbliższym SmackDown, The Usos zmierzą się już z The New Day w walce o mistrzostwa tag teamowe.


Wygląda na to, że WWE pozbyło się w końcu definitywnie tytułu WWE 24/7. Podczas RAW doszło do walki Nikki Cross z Daną Brooke i ogłoszono, że tytuł należący w tamtym momencie do Brooke znajdzie się w tej walce na szali. Nikki pokonała Danę i przejęła 24/7 Championship, ale w późniejszym segmencie na zapleczu, gdy Cross szła z Damage CTRL, Nikki wyrzuciła pas 24/7 do napotkanego po drodze kosza. Czekamy jeszcze na oficjalne potwierdzenie, lecz jest to raczej sygnał o porzuceniu tego tytułu mistrzowskiego.

Zgodnie z ostatnimi plotkami do WWE powróciła Mia Yim, która okazała się wsparciem dla The O.C., rozprawiając się z Rheą Ripley i wyrównując szanse przeciwko The Judgment Day.


W dalszym rozwoju historii na linii Johnny Gargano-The Miz, Miz przyznał się w końcu, że rzeczywiście sytuacja z Dexterem Lumisem była ustawiona, ale w pewnym momencie sprawy zaszły za daleko i dlatego przestał opłacać Dextera.
Doszło do walki w której Miz w nie do końca uczciwy sposób pokonał Gargano, natomiast po walce został zaatakowany przez Dextera Lumisa.


WWE zapowiedziało pierwszy z WarGames Matchów na Survivor Series, na razie ten dotyczący dywizji pań. W walce 5 na 5 w potężnej konstrukcji zmierzą się zespoły prowadzone przez Biancę Belair i Bayley. WWE potwierdziło na razie, że w pierwszym zespole znajdują się Belair, Alexa Bliss i Asuka, a dwa miejsca pozostają jeszcze wolne. Damage CTRL (Bayley, IYO SKY i Dakota Kai) połączą z kolei siły z Nikki Cross, a w ekipie pozostaje tym samym jedno wolne miejsce.


Pod koniec show zapowiadał się Open Challenge ze strony Setha Rollinsa, który został jednak brutalnie zaatakowany przez Bobby’ego Lashley’a. Lashley rozbił Rollinsem stół komentatorski i został wyprowadzony z areny, ale w międzyczasie nadbiegł Austin Theory z walizką Money In The Bank, postanawiając wykorzystać kontrakt na walkę z Sethem o WWE United States Championship. W rzeczy samej doszło do pojedynku w którym poobijany Rollins robił co mógł, żeby przetrwać, lecz Theory był na najlepszej drodze do zwycięstwa. Wtedy jednak ponownie zjawił się Bobby Lashley, który obrał tym razem na celownik Theory’ego, którego wyciągnął z ringu, wkrótce wpinając mu Hurt Lock poza ringiem. Lashley się oddalił, a osłabiony Austin z trudem wrócił na ring przed wyliczeniem, lecz wtedy nadział się na Stomp i Rollins zdołał go odliczyć.
Wraz z tą przegraną Austin Theory został piątą osobą, której nie udało się skutecznie zrealizować kontraktu Money In The Bank, po tym jak nieudany cash-in zaliczali: John Cena (2012 rok), Damien Sandow (2013), Baron Corbin (2017) i Braun Strowman (2018). Theory jest też pierwszym zawodnikiem w historii, który wykorzystał walizkę MITB na walkę o WWE US Championship.


-------------

Zachęcamy do rejestracji i aktywności na:
Forum WrestleFans
oraz
Grupie WrestleFans na Facebooku.

Kontakt:
Twitter: tutaj
Facebook: tutaj
E-mail: sabinq@onet.eu

Autor:
Piotr GilewskiDodano: 17-09-2022, 22:41
Host: cgn-14-157.fiberway.pl, IP: 185.157.14.157

Wyczuwam że Pete Dunne skopie dupsko Hollandowi za tydzień i będzie koniec stajni, swoją drogą ten suplex Ridge'a to jest zaproszenie do kolejnej kontuzji u rywala

autor: Paweł jumper

nick:

email:

komentarz:

 

Przepisz cyfrę: 4

 

 

  
Należy wypełnić wszystkie pola.
Znaczniki języka HTML zostaną usunięte!
 
[ anuluj ]WarGames zwycięży:

Bloodline
Brawling Brutes26. listopada 2022


WarGames Mężczyzn
Brawling Brutes
vs
Bloodline

WarGames Kobiet
Bianca Belair
Alexa Bliss
Asuka
Mia Yim
???
vs
Damage CTRL,
Nikki Cross
Rhea Ripley

Mistrzostwo Kobiet SmackDown
Ronda Rousey
vs
Shotzi

Mistrzostwo WWE Stanów Zjednoczonych
Triple Threat Match
Seth Rollins
vs
Bobby Lashley
vs
Austin Theory

AJ Styles
vs
Finn Balor

19. listopada 2022


Mistrzostwo Świata AEW
MJF
pokonał
Jona Moxleya

Mistrzostwo Świata Tag Teamów AEW
The Acclaimed
pokonali
Swerve In Our Glory

Mistrzostwo Świata Kobiet AEW

Jamie Hayter
pokonała
Toni Storm

No-DQ Tag Team Match

Sting i Darby Allin
pokonali
Jeffa Jarretta i Jaya Lethala

Mistrzostwo AEW TNT
Three-Way Match

Samoa Joe
pokonał
Wardlowa
i Powerhouse Hobbsa

Saraya
pokonała
Dr. Britt Baker

Mistrzostwo Świata RoH
Four Way Match

Chris Jericho
pokonał
Bryana Danielsona
Claudio Castagnolliego
i Sammy'ego Guevarę

Mistrzostwo AEW TBS
Jade Cargill
pokonała
Nylę Rose

Mistrzostwo Świata Trios AEW
Death Triangle
pokonali
The Elite
i Young Bucks

Steel Cage Match
"Jungle Boy" Jack Perry
pokonał
Luchasaurusa

Pre-show
Eddie Kingston
pokonał
Juna Akiyamę

Półfinał Turnieju o Mistrzostwo Świata AEW
Pre-show

Ricky Starks
pokonał
Briana Cage'a

10-Man Tag Team Match
Pre-show

Best Friends
pokonali
The Factory
5. listopada 2022


Mistrzostwo WWE Universal
Roman Reigns
pokonał
Logana Paula

Mistrzostwo Kobiet RAW
Last Woman Standing

Bianca Belair
pokonała
Bayley

Mistrzostwo Tag Teamowe WWE
Usos
pokonali
Brawling Brutes

Mistrzostwo Tag Teamowe Kobiet WWE

Damage CTRL
pokonały
Alexę Bliss i Asukę

Brock Lesnar
pokonał
Bobby'ego Lashleya

Steel Cage Match

Drew McIntyre
pokonał
Karriona Krossa

Six-man Tag Team Match
Judgment Day
pokonało
The O.C.

Braun Strowman
pokonał
OmosaDesigned by Paweł "Boryss" Borkowski
ę

Użyte znaki towarowe, loga i nazwy firm są własnością ich prawnych właścicieli
i zostały wykorzystane tylko w celach informacyjnych i nie mogą być kopiowane bez zgody ich właścicieli.