wrestling wwe tna aew


Oto, jak postrzegacie zmianę kolejności gal premiurm WWE przez WWE w ciągu kolejnych lat.
SONDA
Zmiana kolejności gal premiu WWE to pomysł:
dobry, bo wprowadza coś nowego. (172) 27%
niemający w ogóle znaczenia. (313) 50%
zły, bo wprowadza zamęt. (144) 23%
Łącznie oddano
629 głosów

Nie często kontynuujemy temat, ale zrobimy tak bym razem pozostając przy galach Premium.Tym razem chodzi jednak o zwiększającą się ilość tych gal w Europie.


Survivor Series przyniosło wyczekiwany powrót Randy'ego Ortona, natomiast dużą niespodzianką okazał się powrót do WWE CM Punka. Zawodnik zwolniony w tym roku z AEW, podpisał kilkuletni kontrakt z WWE, wiążąc się tym samym z federacją na dłuższy czas.

AEW zakontraktowało Rica Flaira, który ma towarzyszyć Stingowi w ostatnich miesiącach jego kariery. Oznacza to, że Flair będzie obecny w telewizji przynajmniej do marca przyszłego roku. Wkrótce pojawiły się natomiast doniesienia, że WWE Hall of Famer podpisał ostatecznie kilkuletni kontrakt z AEW, więc może tam pozostać na zdecydowanie dłużej.

WWE idzie mocno w kierunku eksploracji rynku europejskiego pod swoje gale Premium Live Event. Federacja potwierdziła wcześniej galę Bash in Berlin w Niemczech, ale okazuje się, że w przyszłym roku w sobotę 4 maja odbędzie się Backlash w LDLC Arenie w Lyonie we Francji.

WWE RAW
Premiera:
Czwartki godz. 20:00
Powtórki:
Soboty godz. 10:00
Soboty godz. 17:00
Niedziele godz. 11:00


WWE SmackDown
Premiera:
Wtorki godz. 21:00
Powtórki:
Piątki godz. 20:00
Soboty godz. 20:00
Niedziele godz. 14:00

WWE NXT
Premiera:
Soboty godz. 15:00
Powtórki:
Soboty godz. 22:00
Niedziele godz. 16:00
Poniedziałki godz. 20:00


WWE Main Event
Premiera:

Soboty godz. 16:00
Powtórki:
Soboty godz. 23:00
Niedziele godz. 17:00
Wtorki godz. 20:00


NXT Deadline 2023
Premiera:

piątek
15. grudnia 2023
godz. 20:00
Powtórki:
Sobota godz. 10:00
Niedziela godz. 18:00El Hijo Del Vikingo kontuzjowany, Spadek morale w biurze WWE, Jeszcze większa konkurencja futbolowa dla RAW, Jade Cargill pojawiła się w WWE PC + więcej o jej statusie, Try-outy WWE w Orlando, John Cena przedłuży pobyt w WWE, Kulisy pojawienia się The Rocka na SmackDown i szanse na jego walkę na przyszłorocznej WrestleManii, Zapowiedź RAW
Dodano: 18-09-2023, 22:43
W sobotę nagrywano materiały do programu ROH, podczas których El Hijo Del Vikingo, Gravity i Metalik zmierzyli się z Tonym Nesem, Angelico i Serpentico. Dave Meltzer doniósł na łamach „Wrestling Observer Radio”, że podczas walki kontuzji nabawił się Vikingo, który uszkodził biodro. Początkowo obawiano się, że doszło do złamania, choć obecnie dużo osób ma nadzieję, że skończy się to na mocnym stłuczeniu. Wszystko wyjaśnią dokładne badania, natomiast wczoraj Vikingo nie był w stanie poruszać się o własnych nogach i przemieszczał się na wózku, więc tak czy siak czeka go na pewno jakaś pauza od występów.

PWInsider donosi, że poniedziałek był ponurem dniem w biurach WWE. Pracownicy powrócili tam do pracy po weekendzie, ale poprzedzonym piątkowymi zwolnieniami. Przypomnę, że w piątek personel WWE pracował zdalnie, a w ciągu dnia przekazywano informacje o zwolnieniach. Ponoć osoby, które dotarły dzisiaj do biura były zasmucone ostateczną skalą zwolnień, widoczną po liczbie pustych stanowisk. Warto dodać, że w piątek przeprowadzono wszystkie zwolnienia i nie są planowane dalsze cięcia. Jutro zorganizowane zostanie natomiast spotkanie z pracownikami, którzy pozostali w biurze WWE, a poprowadzi je sam prezes WWE, Nick Khan. Ponoć będzie to spotkanie z zamysłem angażującym, ale i motywacyjnym, bo po takich cięciach morale personelu rzecz jasna podupadło.

„Hollywood Reporter” donosi, że tegoroczny sezon futbolowy będzie jeszcze większym wyzwaniem dla Monday Night RAW, po tym jak stacja ABC powiększyła swoje prawa i będzie emitowała wszystkie spotkania w ramach Monday Night Football, zyskując tym samym dziesięć dodatkowych meczów do emisji. Dla WWE to spory problem, bo wcześniej ABC współdzieliło tylko część takich transmisji, a reszta poniedziałkowych meczów należała wyłącznie do ESPN. ABC jest tymczasem stacją o większej dostępności, co poskutkuje tym, że jeszcze więcej osób obejrzy rozgrywki futbolowe.

PWInsider podaje, że Jade Cargill pojawiła się dzisiaj w Orlando w WWE Performance Center, ale była tam tylko przez pierwszą połowę dnia, a w godzinach popołudniowych była już widziana na tamtejszym lotnisku, jak meldowała się na pokładzie samolotu do Atlanty. Możliwe, że Cargill pojawiła się w PC na potencjalnych testach medycznych lub po prostu była to wizyta kontrolna przed podpisaniem kontraktu z WWE. AEW oficjalnie usunęło już tymczasem Cargill z rozpiski swojego rosteru na stronie internetowej.
Dave Meltzer powiedział tymczasem w „Wrestling Observer Radio”, że według dochodzących go sygnałów nie można jednak wykluczyć, iż Cargill zacznie przygodę z WWE od NXT, ale miałby to być raczej krótki pobyt, poprzedzający rychłą promocję do głównych rosterów. Ponoć WWE zaczęło już snuć dalekobieżne plany odnośnie statusu Cargill właśnie w głównych rosterach. Jade od razu dostanie też kontrakt na poziomie finansowym gwiazd RAW i SmackDown, a nie NXT. Meltzer twierdzi, że nie będzie to rzecz jasna kontrakt na pułapie topowych gwiazd jak Becky Lynch czy Charlotte Flair, ale ma to być „naprawdę dobra” umowa.

Według PWInsidera, WWE organizuje w tym tygodniu try-outy w Performance Center w Orlando, a jednym z ciekawszych uczestników jest Brogan Finlay, czyli syn Fita Finlay’a i brat występującego obecnie w NJPW, Davida Finlay’a. O kolejnych uczestnikach dowiemy się zapewne na przestrzeni paru najbliższych dni.

Dave Meltzer stwierdził na łamach „Wrestling Observer Radio”, że zapowiedź Johna Ceny na galę Crown Jewel nie jest przypadkowa, bo zawodnik dał już sygnał WWE, iż pozostanie przynajmniej do pierwszej połowy listopada. Jego obecność w WWE może się jednak jeszcze wydłużyć, zależnie od sytuacji ze strajkiem w Hollywood, który na razie trwa w najlepsze.

Według tego samego źródła jeśli strajk mocno się wydłuży, zwiększą się szanse na występ The Rocka na przyszłorocznej WrestleManii. Temat jest wstępnie dyskutowany, ale sytuacja będzie klarowna zapewne dopiero w styczniu/lutym. Meltzer twierdzi natomiast, że pojawienia się The Rocka na minionym SmackDown nie należy łączyć ze zwiastunem jego walki na WM czy dłuższym powrotem do WWE, jak ma to miejsce w przypadku Johna Ceny. Rock miał się pojawić na SmackDown w związku z tym, że przyleciał na mecz futbolu do Boulder w Colorado, a Denver, gdzie odbywało się SmackDown jest rzut kamieniem od tego miejsca, więc wraz z WWE postanowili skorzystać z okazji do takiej niespodzianki. Rock wciąż ma swoje projekty czy pracę przy XFL, co wyklucza jego regularne występy w WWE, ale jeśli przez najbliższe pół roku w Hollywood nie dojdzie do przełomu, być może WrestleMania 40 będzie największą szansą na jeszcze jedną walkę Rocka w ringu WWE. Przypomnę, że takowa była bardzo bliska finalizacji już w tym roku i sam The Rock przyznał niedawno, że wstępnie zgodził się nawet na walkę na WrestleManii 39, ale ostatecznie wycofali się z tych ustaleń.

Zapowiedź RAW:
- New Day kontra Viking Raiders w 2 out of 3 Falls Matchu
- Ricochet zmierzy się z Shinsuke Nakamurą
- Cody Rhodes podejmie Dominika Mysterio w rewanżu za Money In The Bank
- Drew McIntyre chce się odegrać Jey’owi Uso.


----------

Kontakt:
E-mail: sabinq@onet.eu
Facebook


Profil WrestleFans.pl na Facebooku


Autor:
Piotr GilewskiDodano: 19-09-2023, 12:14
Host: bmt44.neoplus.adsl.tpnet.pl, IP: 83.28.239.44

Rozgryzł chłop wszystkie teorie świata i biznesu przez okno z piwnicy z której pewnie tylko do sklepu wychodzi :P

autor: Sabinq

nick:

email:

komentarz:

 

Przepisz cyfrę: 1

 

 

  
Należy wypełnić wszystkie pola.
Znaczniki języka HTML zostaną usunięte!
 
[ anuluj ]Więcej gal WWE Premium w Europie:

poprawi ich widowiskowość.
nie wniesie nic nowego.
pogorszy produkt.9. grudnia 2023


30. grudnia 20234. listopada 2023


18. listopada 2023
WWE UniversalWWE Świata Wagi CiężkiejAEW Świata Wagi Ciężkiej

 

Designed by Paweł "Boryss" Borkowski
ę

Użyte znaki towarowe, loga i nazwy firm są własnością ich prawnych właścicieli
i zostały wykorzystane tylko w celach informacyjnych i nie mogą być kopiowane bez zgody ich właścicieli.