wrestling wwe tna aew


Oto, jak postrzegacie zmianę kolejności gal premiurm WWE przez WWE w ciągu kolejnych lat.
SONDA
Zmiana kolejności gal premiu WWE to pomysł:
dobry, bo wprowadza coś nowego. (172) 27%
niemający w ogóle znaczenia. (313) 50%
zły, bo wprowadza zamęt. (144) 23%
Łącznie oddano
629 głosów

Nie często kontynuujemy temat, ale zrobimy tak bym razem pozostając przy galach Premium.Tym razem chodzi jednak o zwiększającą się ilość tych gal w Europie.


Survivor Series przyniosło wyczekiwany powrót Randy'ego Ortona, natomiast dużą niespodzianką okazał się powrót do WWE CM Punka. Zawodnik zwolniony w tym roku z AEW, podpisał kilkuletni kontrakt z WWE, wiążąc się tym samym z federacją na dłuższy czas.

AEW zakontraktowało Rica Flaira, który ma towarzyszyć Stingowi w ostatnich miesiącach jego kariery. Oznacza to, że Flair będzie obecny w telewizji przynajmniej do marca przyszłego roku. Wkrótce pojawiły się natomiast doniesienia, że WWE Hall of Famer podpisał ostatecznie kilkuletni kontrakt z AEW, więc może tam pozostać na zdecydowanie dłużej.

WWE idzie mocno w kierunku eksploracji rynku europejskiego pod swoje gale Premium Live Event. Federacja potwierdziła wcześniej galę Bash in Berlin w Niemczech, ale okazuje się, że w przyszłym roku w sobotę 4 maja odbędzie się Backlash w LDLC Arenie w Lyonie we Francji.

WWE RAW
Premiera:
Czwartki godz. 20:00
Powtórki:
Soboty godz. 10:00
Soboty godz. 17:00
Niedziele godz. 11:00


WWE SmackDown
Premiera:
Wtorki godz. 21:00
Powtórki:
Piątki godz. 20:00
Soboty godz. 20:00
Niedziele godz. 14:00

WWE NXT
Premiera:
Soboty godz. 15:00
Powtórki:
Soboty godz. 22:00
Niedziele godz. 16:00
Poniedziałki godz. 20:00


WWE Main Event
Premiera:

Soboty godz. 16:00
Powtórki:
Soboty godz. 23:00
Niedziele godz. 17:00
Wtorki godz. 20:00


NXT Deadline 2023
Premiera:

piątek
15. grudnia 2023
godz. 20:00
Powtórki:
Sobota godz. 10:00
Niedziela godz. 18:00Aktualna sytuacja CM Punka w AEW, Sugestia The Rocka względem WrestleManii, Oglądalność Impact Wrestling, Thunder Rosa o powrocie do AEW, Karl Fredericks zadebiutował podczas live eventu NXT
Dodano: 21-01-2023, 18:57
„Wrestling Observer Newsletter” podaje, że aktualnie sytuacja na linii CM Punk-AEW jest dość patowa. Ostatecznie obie strony nie doszły do porozumienia w sprawie wykupienia czy rozwiązania umowy zawodnika, a Tony Khan nie chce z nim rozmawiać o powrocie. Aktualnie Punk leczy uraz tricepsu i wszystko wskazuje na to, że jakiekolwiek dalsze kroki będą podejmowane dopiero, gdy dojdzie do pełni zdrowia.

Według tego samego źródła The Rock miał ostatnio przyznać, że nie wystąpi na WrestleManii, gdyż nie będzie miał wystarczająco czasu, żeby dojść do odpowiedniej formy ringowej. Rzecz jasna trudno powiedzieć na ile może to być wiarygodne i czy nie jest to jedynie zasłona dymna przed powrotem. Prawdopodobnie status Rocka względem WrestleManii wyjaśni się wkrótce – jeśli rzeczywiście dojdzie do jego walki z Romanem Reignsem, zostanie to zapewne zasugerowane na najbliższym RAW lub Royal Rumble.

Oglądalność ostatniego Impact Wrestling wyniosła 115 tysięcy widzów, odnotowując wzrost względem 81 tysięcy osób sprzed tygodnia. Rating w grupie wiekowej 18-49 wzrósł z poziomu 0.01 do 0.02.

Thunder Rosa poinformowała w rozmowie z „Busted Open Radio”, że pomału zbliża się do powrotu na ring, a już wkrótce powinna powrócić w trasę z AEW. Zawodniczka zasugerowała, że na początku po prostu pojawi się w programach, ale minie jeszcze trochę czasu zanim znajdzie się w samej ringowej akcji.

Zakontraktowany niedawno przez WWE Karl Fredericks, zadebiutował podczas piątkowego live eventu NXT w Fort Pierce na Florydzie, konfrontując się z Axiomem.


-----------

Kontakt:
Twitter: tutaj
Facebook: tutaj
E-mail: sabinq@onet.eu


Zapraszamy do polubienia i śledzenia Profilu WrestleFans.pl na Facebooku!

Autor:
Piotr GilewskiDodano: 22-01-2023, 14:32
Host: 46.204.64.115.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl, IP: 46.204.64.115

Można by było to rozegrać w ten sposób: Kevin przegrywa z Romanem po interwencji w taki sposób, że dalej jest na nogach i ich rozwala. Podczas RR matchu ostatni w ringu zostaje Sami z w sumie nie wiem kim, wszystko jedno. Zayn nie wie co dalej robić bo jest między młotem a kowadłem. Wpada Owens najpierw stunner dla Samiego, początkowo chce go wyrzucić, ale nagle eliminuje tego drugiego. Zayn wygrywa walkę o tytuły i mamy coraz mocniejsze segmenty o rozpadzie bloodline. Myślę, że fajne psychologiczne rozegranie że strony Owensa. Co Wy na to?

autor: E&M

nick:

email:

komentarz:

 

Przepisz cyfrę: 9

 

 

  
Należy wypełnić wszystkie pola.
Znaczniki języka HTML zostaną usunięte!
 
[ anuluj ]Więcej gal WWE Premium w Europie:

poprawi ich widowiskowość.
nie wniesie nic nowego.
pogorszy produkt.9. grudnia 2023


30. grudnia 20234. listopada 2023


18. listopada 2023
WWE UniversalWWE Świata Wagi CiężkiejAEW Świata Wagi Ciężkiej

 

Designed by Paweł "Boryss" Borkowski
ę

Użyte znaki towarowe, loga i nazwy firm są własnością ich prawnych właścicieli
i zostały wykorzystane tylko w celach informacyjnych i nie mogą być kopiowane bez zgody ich właścicieli.