wrestling wwe tna aew


Oto, jak postrzegacie zmianę kolejności gal premiurm WWE przez WWE w ciągu kolejnych lat.
SONDA
Zmiana kolejności gal premiu WWE to pomysł:
dobry, bo wprowadza coś nowego. (172) 27%
niemający w ogóle znaczenia. (313) 50%
zły, bo wprowadza zamęt. (144) 23%
Łącznie oddano
629 głosów

Nie często kontynuujemy temat, ale zrobimy tak bym razem pozostając przy galach Premium.Tym razem chodzi jednak o zwiększającą się ilość tych gal w Europie.


Survivor Series przyniosło wyczekiwany powrót Randy'ego Ortona, natomiast dużą niespodzianką okazał się powrót do WWE CM Punka. Zawodnik zwolniony w tym roku z AEW, podpisał kilkuletni kontrakt z WWE, wiążąc się tym samym z federacją na dłuższy czas.

AEW zakontraktowało Rica Flaira, który ma towarzyszyć Stingowi w ostatnich miesiącach jego kariery. Oznacza to, że Flair będzie obecny w telewizji przynajmniej do marca przyszłego roku. Wkrótce pojawiły się natomiast doniesienia, że WWE Hall of Famer podpisał ostatecznie kilkuletni kontrakt z AEW, więc może tam pozostać na zdecydowanie dłużej.

WWE idzie mocno w kierunku eksploracji rynku europejskiego pod swoje gale Premium Live Event. Federacja potwierdziła wcześniej galę Bash in Berlin w Niemczech, ale okazuje się, że w przyszłym roku w sobotę 4 maja odbędzie się Backlash w LDLC Arenie w Lyonie we Francji.

WWE RAW
Premiera:
Czwartki godz. 20:00
Powtórki:
Soboty godz. 10:00
Soboty godz. 17:00
Niedziele godz. 11:00


WWE SmackDown
Premiera:
Wtorki godz. 21:00
Powtórki:
Piątki godz. 20:00
Soboty godz. 20:00
Niedziele godz. 14:00

WWE NXT
Premiera:
Soboty godz. 15:00
Powtórki:
Soboty godz. 22:00
Niedziele godz. 16:00
Poniedziałki godz. 20:00


WWE Main Event
Premiera:

Soboty godz. 16:00
Powtórki:
Soboty godz. 23:00
Niedziele godz. 17:00
Wtorki godz. 20:00


NXT Deadline 2023
Premiera:

piątek
15. grudnia 2023
godz. 20:00
Powtórki:
Sobota godz. 10:00
Niedziela godz. 18:00Kontrakt Sheamusa z WWE kończy się w przyszłym roku, Oglądalność NXT, Bobby Fish o za dużej swobodzie kreatywnej w AEW, Wkrótce ślub pary z AEW, WWE zerwało umowę z Panini
Dodano: 21-09-2023, 21:59
W WWE mamy kilka interesujących sytuacji kontraktowych, a uwagę mediów przykuły ostatnio oczywiście sytuacje z Edgem i Drew McIntyrem. „Fightful Select” podaje tymczasem, że na początku 2024 roku wygasa kontrakt innej ważnej postaci, a mianowicie Sheamusa. W tej chwili nie mamy żadnej wiedzy jak wyglądają negocjacje pomiędzy tymi stronami i czy w ogóle doszło do jakichś rozmów. Warto odnotować, że inną ważną osobą, której kończy się kontrakt jest Becky Lynch, która także ma umowę do pierwszych miesięcy 2024 roku. Wygasające umowy są w dużej mierze efektem tego, że w 2019 roku WWE przeprowadziło dość mocną serię negocjacji, która poskutkowała podpisaniem 5-letnich umów ze sporą grupą ważnych gwiazd. Te umowy wygasają w przyszłym roku, a sytuacja z przejęciem WWE przez Endeavor nie sprzyjała mocniejszym negocjacjom w ostatnich miesiącach. Teraz sytuacja może być już trochę prostsza i rozmowy powinny wejść na zaawansowany etap w okresie do końca bieżącego roku.

Oglądalność ostatniego NXT wyniosła 824 tysiące widzów przy ratingu 0.24 w grupie wiekowej 18-49, odnotowując delikatne spadki względem 850 tysięcy oglądających i ratingu 0.26 sprzed tygodnia. Wciąż są to bardzo dobre liczby dla tego programu, bo jest to pierwsza sytuacja od ponad trzech lat, gdy dwa odcinki NXT z rzędu uzyskały powyżej 800 tysięcy widzów.

Ciekawej wypowiedzi udzielił Bobby Fish na łamach „Keepin’ it 100”, gdzie stwierdził, że jego zdaniem w AEW jest zbyt dużo wolności kreatywnej. Fish powiedział, że niektórym zawodnikom może to odpowiadać, ale sprawdza się realnie tylko w przypadku naprawdę świetnych, wrestlingowych umysłów, a ogół zawodników nie ma aż takiego zmysłu i on zaliczał się do tej właśnie grupy. Zdaniem Fisha nie można przesadzać z kontrolą i restrykcjami, ale powinien być też pewien złoty środek, bo dawanie totalnej swobody również jest jego zdaniem niewypałem. W odczuciu Fisha właśnie w takim miejscu jest tymczasem AEW, co jest jego zdaniem naczelnym problemem całej federacji, bo taka wolność kreatywna doprowadza przy okazji także do konfliktów pomiędzy zawodnikami, ponieważ obecnie w AEW można robić niemalże to co się chce, a inni niekoniecznie będą się z tym zgadzać. Bobby stwierdził, że jego zdaniem ideałem było natomiast NXT z czasów „Black & Gold”, gdzie mogli pokazać pełnię umiejętności, każdy dostawał wystarczająco czasu, ale jednocześnie wszystko było kontrolowane z poziomu zaplecza i były pewne jasno określone wytyczne, z czym nie spotkał się z kolei podczas pracy w AEW.

Lee Johnson i Julia Hart z AEW ogłosili, że wkrótce odbędzie się już ich ślub. Para zaręczyła się w październiku ubiegłego roku podczas „AEW Unrestricted”.

Reporter Darren Rovell ujawnił, że dwa tygodnie temu WWE wypowiedziało umowę producentowi Panini, który zajmuje się wydawaniem gadżetów kolekcjonerskich, w tym przypadku inspirowanych światem WWE. Jako powód podano naruszenie zapisów kontraktowych przez producenta. Warto dodać, że Panini do teraz sprzedaje jednak gadżety powiązane z WWE, które wysłało już ponoć oficjalne pismo z prośbą o zaprzestanie, a w przeciwnym razie sprawa przeniesie się już na ścieżkę prawną. W związku z całą sytuacją WWE przyspieszy natomiast współpracę z Fanatics, które będzie nowym producentem ich produktów kolekcjonerskich. Początkowo kooperacja z Fanatics miała się zacząć w 2026 roku, ale wobec zerwania umowy z Panini, WWE dogadało się z Fanatics w kontekście podjęcia współpracy już teraz.

------------

Kontakt:
E-mail: sabinq@onet.eu
Facebook


Profil WrestleFans.pl na Facebooku


Autor:
Piotr GilewskiDodano: 22-09-2023, 13:01
Host: apn-37-248-179-152.dynamic.gprs.plus.pl, IP: 37.248.179.152

Zapomnialbym prawie o Boa, Dante Chen i Guru Raaj, którzy od miesięcy i tak są bez planów na ich postacie a jobberów i tak jest wystarczająco dużo.

autor: D_Theo

nick:

email:

komentarz:

 

Przepisz cyfrę: 6

 

 

  
Należy wypełnić wszystkie pola.
Znaczniki języka HTML zostaną usunięte!
 
[ anuluj ]Więcej gal WWE Premium w Europie:

poprawi ich widowiskowość.
nie wniesie nic nowego.
pogorszy produkt.9. grudnia 2023


30. grudnia 20234. listopada 2023


18. listopada 2023
WWE UniversalWWE Świata Wagi CiężkiejAEW Świata Wagi Ciężkiej

 

Designed by Paweł "Boryss" Borkowski
ę

Użyte znaki towarowe, loga i nazwy firm są własnością ich prawnych właścicieli
i zostały wykorzystane tylko w celach informacyjnych i nie mogą być kopiowane bez zgody ich właścicieli.