wrestling wwe tna aew


Oto, jak postrzegacie zmianę kolejności gal premiurm WWE przez WWE w ciągu kolejnych lat.
SONDA
Zmiana kolejności gal premiu WWE to pomysł:
dobry, bo wprowadza coś nowego. (172) 27%
niemający w ogóle znaczenia. (313) 50%
zły, bo wprowadza zamęt. (144) 23%
Łącznie oddano
629 głosów

Nie często kontynuujemy temat, ale zrobimy tak bym razem pozostając przy galach Premium.Tym razem chodzi jednak o zwiększającą się ilość tych gal w Europie.


Survivor Series przyniosło wyczekiwany powrót Randy'ego Ortona, natomiast dużą niespodzianką okazał się powrót do WWE CM Punka. Zawodnik zwolniony w tym roku z AEW, podpisał kilkuletni kontrakt z WWE, wiążąc się tym samym z federacją na dłuższy czas.

AEW zakontraktowało Rica Flaira, który ma towarzyszyć Stingowi w ostatnich miesiącach jego kariery. Oznacza to, że Flair będzie obecny w telewizji przynajmniej do marca przyszłego roku. Wkrótce pojawiły się natomiast doniesienia, że WWE Hall of Famer podpisał ostatecznie kilkuletni kontrakt z AEW, więc może tam pozostać na zdecydowanie dłużej.

WWE idzie mocno w kierunku eksploracji rynku europejskiego pod swoje gale Premium Live Event. Federacja potwierdziła wcześniej galę Bash in Berlin w Niemczech, ale okazuje się, że w przyszłym roku w sobotę 4 maja odbędzie się Backlash w LDLC Arenie w Lyonie we Francji.

WWE RAW
Premiera:
Czwartki godz. 20:00
Powtórki:
Soboty godz. 10:00
Soboty godz. 17:00
Niedziele godz. 11:00


WWE SmackDown
Premiera:
Wtorki godz. 21:00
Powtórki:
Piątki godz. 20:00
Soboty godz. 20:00
Niedziele godz. 14:00

WWE NXT
Premiera:
Soboty godz. 15:00
Powtórki:
Soboty godz. 22:00
Niedziele godz. 16:00
Poniedziałki godz. 20:00


WWE Main Event
Premiera:

Soboty godz. 16:00
Powtórki:
Soboty godz. 23:00
Niedziele godz. 17:00
Wtorki godz. 20:00


NXT Deadline 2023
Premiera:

piątek
15. grudnia 2023
godz. 20:00
Powtórki:
Sobota godz. 10:00
Niedziela godz. 18:00Kulisy powrotu Bronsona Reeda do WWE, Oglądalność RAW, Uwaga na spoilery z NXT: pojedynek Carmelo Hayesa z Axiomem, starcie o tytuły tag teamowe kobiet NXT, walka o mistrzostwa tag teamowe NXT, Grayson Waller nawiązał do zagrania Breta Harta, atrakcje na kolejne NXT
Dodano: 21-12-2022, 10:26
„Fightful Select” donosi, że w przeciwieństwie do Karla Andersona, Bronson Reed raczej nie zaliczy już kolejnych występów w NJPW, po tym jak powrócił ostatnio do WWE. Ponoć NJPW bardzo zależało na zatrzymaniu zawodnika, ale federacja nie mogła konkurować z ofertą WWE. Amerykańska federacja była z kolei bardzo zdeterminowana w tej sprawie, ponieważ Triple H jest dużym fanem talentu Reeda i jego sprowadzenie było traktowane jako jeden z priorytetów Huntera od czasu dojścia do władzy w WWE. Po pojawieniu się na RAW, Bronson podpisał już oczywiście kontrakt z WWE.

Oglądalność ostatniego RAW wyniosła 1.705 miliona widzów przy ratingu 0.43 w grupie wiekowej 18-49, odnotowując tym samym solidną poprawę względem ubiegłego tygodnia, gdy było to 1.472 miliona oglądających i rating 0.37.

Uwaga na spoilery z NXT.
|
|
|
|
Na starcie tego odcinka Carmelo Hayes pokonał Axioma z pomocą Tricka Williamsa. Po walce Axiom odpłacił się trochę Trickowi, wyskakując na niego poza ring z narożnika.

W kontekście dywizji kobiet na gali doszło do starcia trzech zespołów o NXT Women’s Tag Team Championship: Katana Chance i Kayden Carter broniły tytułów przeciwko Ivy Nile i Tatum Paxley oraz Toxic Attraction. Ostatecznie górą były mistrzynie, które zachowały pasy mistrzowskie.


Skuteczną obroną tytułów NXT Tag Team Championship popisali się The New Day, którzy pokonali Josha Briggsa i Brooksa Jensena.

Grayson Waller sięgnął po zagranie Breta Harta z czasów WCW. Podczas gali Waller prowokował Brona Breakkera, którego nie było na miejscu ze względu na obowiązki marketingowe. W końcowym segmencie Waller zjawił się w ringu dalej prowokując mistrza, a ten jak się okazało przybył jednak na arenę. Breakker pojawił się i wymierzył rywalowi Speara, ale mocno się przy tym przeliczył. Okazało się, że Waller miał pod bluzą zabezpieczenie w postaci kamizelki z metalową płytką, w związku z czym na całej akcji bardziej ucierpiał Breakker.
WWE zapowiedziało szereg atrakcji na przyszłotygodniowe NXT:
- JD McDonagh vs. Julius Creed
- The Schism vs. Odyssey Jones, Malik Blade & Edris Enofe
- Wendy Choo vs. Cora Jade
- Battle For The Bar: Fallon Henley vs. Kiana James
- NXT North American Championship: Wes Lee vs. Tony D’Angelo.


----------

Kontakt:
Twitter: tutaj
Facebook: tutaj
E-mail: sabinq@onet.eu


Zapraszamy do polubienia i śledzenia Profilu WrestleFans.pl na Facebooku!

Autor:
Piotr GilewskiDodano: 21-12-2022, 23:26
Host: 89-65-142-44.dynamic.chello.pl, IP: 89.65.142.44

@Up
Chyba największe drewno federacji,tak jak i kuzynostwo.A i przestrzegam princeski żebyście bynajmniej tutaj nie epatowały ego,
Wystarczy jedna princesska wielbiąca Romanię .Bo moje,mojsze,najmojsze,prawda,princeski?

autor: Karol Schabowy

nick:

email:

komentarz:

 

Przepisz cyfrę: 5

 

 

  
Należy wypełnić wszystkie pola.
Znaczniki języka HTML zostaną usunięte!
 
[ anuluj ]Więcej gal WWE Premium w Europie:

poprawi ich widowiskowość.
nie wniesie nic nowego.
pogorszy produkt.9. grudnia 2023


30. grudnia 20234. listopada 2023


18. listopada 2023
WWE UniversalWWE Świata Wagi CiężkiejAEW Świata Wagi Ciężkiej

 

Designed by Paweł "Boryss" Borkowski
ę

Użyte znaki towarowe, loga i nazwy firm są własnością ich prawnych właścicieli
i zostały wykorzystane tylko w celach informacyjnych i nie mogą być kopiowane bez zgody ich właścicieli.