wrestling wwe tna aew


Oto, jak postrzegacie zmianę kolejności gal premiurm WWE przez WWE w ciągu kolejnych lat.
SONDA
Zmiana kolejności gal premiu WWE to pomysł:
dobry, bo wprowadza coś nowego. (172) 27%
niemający w ogóle znaczenia. (313) 50%
zły, bo wprowadza zamęt. (144) 23%
Łącznie oddano
629 głosów

Nie często kontynuujemy temat, ale zrobimy tak bym razem pozostając przy galach Premium.Tym razem chodzi jednak o zwiększającą się ilość tych gal w Europie.


Survivor Series przyniosło wyczekiwany powrót Randy'ego Ortona, natomiast dużą niespodzianką okazał się powrót do WWE CM Punka. Zawodnik zwolniony w tym roku z AEW, podpisał kilkuletni kontrakt z WWE, wiążąc się tym samym z federacją na dłuższy czas.

AEW zakontraktowało Rica Flaira, który ma towarzyszyć Stingowi w ostatnich miesiącach jego kariery. Oznacza to, że Flair będzie obecny w telewizji przynajmniej do marca przyszłego roku. Wkrótce pojawiły się natomiast doniesienia, że WWE Hall of Famer podpisał ostatecznie kilkuletni kontrakt z AEW, więc może tam pozostać na zdecydowanie dłużej.

WWE idzie mocno w kierunku eksploracji rynku europejskiego pod swoje gale Premium Live Event. Federacja potwierdziła wcześniej galę Bash in Berlin w Niemczech, ale okazuje się, że w przyszłym roku w sobotę 4 maja odbędzie się Backlash w LDLC Arenie w Lyonie we Francji.

WWE RAW
Premiera:
Czwartki godz. 20:00
Powtórki:
Soboty godz. 10:00
Soboty godz. 17:00
Niedziele godz. 11:00


WWE SmackDown
Premiera:
Wtorki godz. 21:00
Powtórki:
Piątki godz. 20:00
Soboty godz. 20:00
Niedziele godz. 14:00

WWE NXT
Premiera:
Soboty godz. 15:00
Powtórki:
Soboty godz. 22:00
Niedziele godz. 16:00
Poniedziałki godz. 20:00


WWE Main Event
Premiera:

Soboty godz. 16:00
Powtórki:
Soboty godz. 23:00
Niedziele godz. 17:00
Wtorki godz. 20:00


NXT Deadline 2023
Premiera:

piątek
15. grudnia 2023
godz. 20:00
Powtórki:
Sobota godz. 10:00
Niedziela godz. 18:00Do kiedy obowiązuje umowa AEW z Warner Bros. Discovery?, AEW wykorzysta nowe umowy WWE jako argument w rozmowach o kolejnym kontrakcie?
Dodano: 22-09-2023, 23:13
Według „Wrestling Observer Newsletter” po dodaniu programu Collision, ogólna umowa Warner Bros. Discovery z AEW została nieco przedłużona i aktualny kontrakt telewizyjny obowiązuje do 31 grudnia 2024 roku. Dotyczy to wszystkich programów, bo AEW ma wyłączny kontrakt z Warnerem, który traktuje obecnie zbiorczo Dynamite, Collision i Rampage. Negocjacje w sprawie nowej umowy odbędą się mniej więcej na przełomie roku.

Wspomniane źródło dodaje, że AEW bacznie monitoruje negocjacje telewizyjne WWE, ponieważ pokazuje to pewną wartość programów wrestlingowych w telewizji i może im pomóc w wynegocjowaniu jeszcze lepszej kwoty. Przypomnę, że WWE podpisało na razie umowę telewizyjną na SmackDown i uzyskało duże przebicie, bo USA Network zapłaci aż o 40% więcej niż płaci teraz FOX. Trudno powiedzieć czy w przypadku RAW uda się uzyskać aż taki wzrost, ale spodziewane jest, że WWE otrzyma na pewno wyraźnie ponad 300 milionów rocznie, a potencjalnie nawet coś w okolicach 350-375 milionów, podczas gdy obecnie otrzymuje 265. WWE ma naturalnie inną pozycję na rynku niż AEW, ale wciąż takie wzrosty umów WWE mogą być paradoksalnie korzystne dla AEW, które nastawia się na uzyskanie dużych wpływów ze swojej kolejnej umowy.

Sytuacja jest o tyle ważna, że od wysokości tego kontraktu będzie zależeć to czy AEW zacznie przynosić zyski – jak wiadomo AEW nie weszło na giełdę, więc nie musi publikować raportów finansowych, ale nie jest specjalną tajemnicą, że w obecnym układzie rodzina Khanów musi dokładać każdego roku pokaźne środki. AEW liczy natomiast, że w ramach kolejnej umowy, za komplet programów otrzyma coś w granicach 200-240 milionów dolarów rocznie. Jeśli taki scenariusz się sprawdzi, AEW jako całość zacznie już generować zyski i to potencjalnie dość przyzwoite.

---------

Kontakt:
E-mail: sabinq@onet.eu
Facebook


Profil WrestleFans.pl na Facebooku

Autor:
Piotr GilewskiDodano: 23-09-2023, 09:04
Host: apn-31-0-67-217.dynamic.gprs.plus.pl, IP: 31.0.67.217

Właśnie dlatego wrestling od dawna jest skończony. Zwalniaja jednego z niewielu gości, który miał w sobie cząstkę czegoś charakterystycznego, oryginalnego. Ciąg dalszy show dla upośledzonych umysłowo. Lepiej pokazywać tańczących czarnychów i inne segmenty dla półgłówków

autor: Deeel Riooo

nick:

email:

komentarz:

 

Przepisz cyfrę: 3

 

 

  
Należy wypełnić wszystkie pola.
Znaczniki języka HTML zostaną usunięte!
 
[ anuluj ]Więcej gal WWE Premium w Europie:

poprawi ich widowiskowość.
nie wniesie nic nowego.
pogorszy produkt.9. grudnia 2023


30. grudnia 20234. listopada 2023


18. listopada 2023
WWE UniversalWWE Świata Wagi CiężkiejAEW Świata Wagi Ciężkiej

 

Designed by Paweł "Boryss" Borkowski
ę

Użyte znaki towarowe, loga i nazwy firm są własnością ich prawnych właścicieli
i zostały wykorzystane tylko w celach informacyjnych i nie mogą być kopiowane bez zgody ich właścicieli.