wrestling wwe tna aew


Zdecydowanie przypadło Wam do gustu ponowne wprowadzenie mistrzostwa świata wagi ciężkiej WWE. Oto wyniki.
SONDA
Przywrócenie Mistrzostwa Świata Wagi Ciężkiej WWE było decyzją:
Dobrą (1488) 93%
Złą (112) 7%
Łącznie oddano
1600 głosów

Nową Sondę poświęcimy galom premium WWE, czyli dawnym PPV. Jak wiadomo, ich kolejność jest co pewien czas zmieniana. Choć pewne pozostają niezmienne, niektóre wędrują z marca na wrzesień itp. Tak więc, stą pytanie. Czy Waszym zdaniem to dobry, zły, czy może nie mający znaczenia pomysł? Zapraszamy do głosowania.


24 sierpnia w wieku zaledwie 36 lat zmarł gwiazdor WWE, Bray Wyatt. Do jego przedwczesnej śmierci przyczyniły się problemy z sercem, które pogłębiły się po tym jak na początku tego roku, Wyatt zachorował z powikłaniami na COVID-19. Bray odszedł po tym jak w trakcie snu doznał rozległego zawału serca.

Świat wrestlingu pożegnał wielką legendę w osobie Terry'ego Funka, który zmarł w wieku 79 lat. Jego odejście nie było niespodziewane, ponieważ Funk od lat miał poważne problemy zdrowotne, zmagając się m.in. z chorobą Parkinsona czy demencją. Legenda Hardcore wrestlingu została uhonorowana przez wszystkie wiodące federacje, na czele z WWE.

AEW All In na Wembley w Londynie zakończyło się ogromnym sukcesem. Gala ustanowiła nowy wrestlingowy rekord jeżeli chodzi o frekwencję wśród fanów, którzy zapłacili za bilety, których pojawiło się ponad 81 tysięcy. AEW pobiło tym samym dotychczasowy rekord WWE z WrestleManii 32. AEW potwierdziło jednocześnie, że 25 sierpnia 2024 roku odbędzie się kolejna edycja All In, także na brytyjskim Wembley.
WWE RAW
Premiera:
Czwartki godz. 20:00
Powtórki:
Soboty godz. 10:00
Soboty godz. 17:00
Niedziele godz. 11:00


WWE SmackDown
Premiera:
Wtorki godz. 21:00
Powtórki:
Piątki godz. 20:00
Soboty godz. 20:00
Niedziele godz. 14:00

WWE NXT
Premiera:
Soboty godz. 15:00
Powtórki:
Soboty godz. 22:00
Niedziele godz. 16:00
Poniedziałki godz. 20:00


WWE Main Event
Premiera:

Soboty godz. 16:00
Powtórki:
Soboty godz. 23:00
Niedziele godz. 17:00
Wtorki godz. 20:00


WWE Payback 2023
Premiera:

Środa
11. października 2023
godz. 20:00
Powtórki:
Czwartek godz. 16:00
Sobota godz. 10:00
Niedziela godz. 18:00Kolejna wersja najnowszych zdarzeń na linii AEW-CM Punk, Powrót Drew McIntyre'a może się opóźnić w związku z tragedią w rodzinie, Uwaga na spoilery z NXT: Weaponized Steel Cage Match w przyszłotygodniowym odcinku, rozstrzygnięcia w turnieju kobiet, aktualna karta NXT Battleground
Dodano: 24-05-2023, 08:13
„Fightful Select” przedstawia swoją wersję najnowszych wydarzeń dotyczących CM Punka. Według ustaleń tego źródła na przestrzeni ostatniego tygodnia doszło do rozmów na linii AEW-Punk, które były dość produktywne. „Fightful” potwierdziło niejako doniesienia, które przekazał wcześniej Raj Giri, odnośnie pisma prawnego, które AEW wysłało Punkowi. To źródło sugeruje jednak, że nie było to ultimatum czy groźby prawne, lecz dokument w którym sprecyzowano o jakich tematach zawodnik nie powinienem się wypowiadać, uwzględniający jakieś dodatkowe klauzule oraz zobowiązanie Punka do przepracowania podanych w piśmie gal. Ma to być zabezpieczenie AEW w związku z licznymi problemami, które pojawiły się już w toku współpracy z Punkiem. W tej chwili nie mamy potwierdzenia czy Punk zgodził się podpisać ten dokument. Wszystko wyjaśni się raczej w ciągu najbliższych kilkunastu godzin – jeśli AEW ogłosi Chicago jako gospodarza pierwszego odcinka Collision, będzie to oznaczało porozumienie z CM Punkiem.

Wspominałem o tym, że z tego co wiadomo Drew McIntyre wyjaśnił wszystkie kwestie z WWE i jest gotowy do powrotu na ring. Być może jeszcze się to opóźni, tym razem ze względów rodzinnych. We wtorek rodzina poinformowała o nagłej śmierci Wendy Frohnapfel, czyli siostry żony McIntyre’a, Kaitlyn Frohnapfel. Można zakładać, że McIntyre poświęci najbliższe dni rodzinie, więc jego powrót do WWE będzie teraz spodziewany raczej w czerwcu.

Uwaga na spoilery z NXT.
|
|
|
|
|
Podczas gali zobaczyliśmy promo Gigi Dolin i Jacy Jayne, w którym byłe partnerki tag teamowe, a obecnie zaciekłe przeciwniczki, przystały na stoczenie walki w przyszłotygodniowym odcinku NXT. Co więcej uzgodniły, że będzie to Weaponized Steel Cage Match, czyli walka w klatce, w której znajdą się do tego przedmioty, które będzie można wykorzystać w toku pojedynku.


W półfinałach turnieju o mistrzostwo kobiet NXT, Lyra Valkyria pokonała Corę Jade, a Tiffany Stratton zwyciężyła Roxanne Perez. Kwestię tytułu wyjaśnią zatem między sobą Valkyria i Stratton, a finał turnieju już w tę niedzielę na NXT Battleground.


Aktualna i prawdopodobnie ostateczna karta NXT Battleground 2023, które odbędzie się 28 maja w Bostonie jest tym samym następująca:

NXT Tag Team Championship
Gallus vs. Creed Brothers

NXT North American Championship
Wes Lee vs. Joe Gacy vs. Tyler Bate

Last Man Standing Match
Dijak vs. Ilja Dragunov

NXT Heritage Cup Championship
Noam Dar vs. Dragon Lee

Finał turnieju o NXT Women’s Championship
Lyra Valkyria vs. Tiffany Stratton

NXT Championship
Carmelo Hayes vs. Bron Breakker


----------

Kontakt:
Twitter: tutaj
Facebook: tutaj
E-mail: sabinq@onet.eu


Zapraszamy do polubienia i śledzenia Profilu WrestleFans.pl na Facebooku!

Autor:
Piotr GilewskiDodano: 24-05-2023, 11:55
Host: host-185-252-180-106.strzyzowski.net, IP: 185.252.180.106

Nie wierzę że Valkyria pokonała Corę Jade. W ich walce Lyra botch za botchem, jej postać jest totalnie nijaka i bez charyzmy, a nową mistrzynią powinna być Jade i przed tym całym turniejem wydawał się to absolutnie najbardziej sensowny wybór. No, ale skoro stało się jak stało to nie wyobrażam sobie innego rozstrzygnięcia niż wygrana Stratton. Dobry wygląd, w ringu niezła, plus kolorystycznie będzie pasować do pasa. Ogólnie karta Battleground przyzwoita, poza walką kobiet czekam na Ilja vs. Dijak i mecz o mistrzostwo North American.

autor: Fandango

nick:

email:

komentarz:

 

Przepisz cyfrę: 3

 

 

  
Należy wypełnić wszystkie pola.
Znaczniki języka HTML zostaną usunięte!
 
[ anuluj ]Zmiana kolejności gal premium WWE to pomysł:

dobry, bo wprowadza coś nowego.
niemający w ogóle znaczenia.
zły, bo wprowadza zamęt.7. października 2023


1. października 20232. września 2023


3. września 2023
WWE UniversalWWE Świata Wagi CiężkiejAEW Świata Wagi Ciężkiej

 

Designed by Paweł "Boryss" Borkowski
ę

Użyte znaki towarowe, loga i nazwy firm są własnością ich prawnych właścicieli
i zostały wykorzystane tylko w celach informacyjnych i nie mogą być kopiowane bez zgody ich właścicieli.