wrestling wwe tna aew


Oto, jak postrzegacie zmianę kolejności gal premiurm WWE przez WWE w ciągu kolejnych lat.
SONDA
Zmiana kolejności gal premiu WWE to pomysł:
dobry, bo wprowadza coś nowego. (172) 27%
niemający w ogóle znaczenia. (313) 50%
zły, bo wprowadza zamęt. (144) 23%
Łącznie oddano
629 głosów

Nie często kontynuujemy temat, ale zrobimy tak bym razem pozostając przy galach Premium.Tym razem chodzi jednak o zwiększającą się ilość tych gal w Europie.


Survivor Series przyniosło wyczekiwany powrót Randy'ego Ortona, natomiast dużą niespodzianką okazał się powrót do WWE CM Punka. Zawodnik zwolniony w tym roku z AEW, podpisał kilkuletni kontrakt z WWE, wiążąc się tym samym z federacją na dłuższy czas.

AEW zakontraktowało Rica Flaira, który ma towarzyszyć Stingowi w ostatnich miesiącach jego kariery. Oznacza to, że Flair będzie obecny w telewizji przynajmniej do marca przyszłego roku. Wkrótce pojawiły się natomiast doniesienia, że WWE Hall of Famer podpisał ostatecznie kilkuletni kontrakt z AEW, więc może tam pozostać na zdecydowanie dłużej.

WWE idzie mocno w kierunku eksploracji rynku europejskiego pod swoje gale Premium Live Event. Federacja potwierdziła wcześniej galę Bash in Berlin w Niemczech, ale okazuje się, że w przyszłym roku w sobotę 4 maja odbędzie się Backlash w LDLC Arenie w Lyonie we Francji.

WWE RAW
Premiera:
Czwartki godz. 20:00
Powtórki:
Soboty godz. 10:00
Soboty godz. 17:00
Niedziele godz. 11:00


WWE SmackDown
Premiera:
Wtorki godz. 21:00
Powtórki:
Piątki godz. 20:00
Soboty godz. 20:00
Niedziele godz. 14:00

WWE NXT
Premiera:
Soboty godz. 15:00
Powtórki:
Soboty godz. 22:00
Niedziele godz. 16:00
Poniedziałki godz. 20:00


WWE Main Event
Premiera:

Soboty godz. 16:00
Powtórki:
Soboty godz. 23:00
Niedziele godz. 17:00
Wtorki godz. 20:00


NXT Deadline 2023
Premiera:

piątek
15. grudnia 2023
godz. 20:00
Powtórki:
Sobota godz. 10:00
Niedziela godz. 18:00Beer City Bruiser podda się operacji biodra, Will Ospreay pracuje z urazem, Oglądalność RAW, Nick Khan o trzygodzinnym RAW
Dodano: 24-05-2023, 14:33
Matt Winchester, czyli były zawodnik ROH, Beer City Bruiser, podda się operacji wszczepienia protezy stawu biodrowego. Zabieg zaplanowano na 29 czerwca, co dla Matta będzie oznaczać przerwę od występów w ringu. Winchester pomimo pożegnania się z ROH w 2021 roku, dalej pozostaje aktywny ringowo i występuje na scenie niezależnej – w tym roku zawalczył na pięciu galach federacji America’s Most Liked Wrestling (AML Wrestling).

Dave Meltzer przekazał na łamach „Wrestling Observer Radio”, że Will Ospreay znowu pracuje z kontuzją. Tym razem chodzi o uraz stawu barkowo-obojczykowego w prawym ramieniu. Ospreay kontynuuje na razie pracę pomimo kontuzji i tego, że ma mu ona mocno doskwierać w trakcie samych występów. Tak było choćby na NJPW Resurgence, gdy zmierzył się z Hiroshim Tanahashim. Dolegliwości są prawdopodobnie pokłosiem jeszcze kontuzji ramienia, której Will nabawił się w marcu. Wtedy wykluczyło go to na kilka tygodni z akcji, ale Ospreay chciał jak najszybciej wrócić na ring i zrobił to po miesiącu, choć uraz nie był do końca wyleczony. Will wystąpi teraz na początku czerwca na NJPW Dominion. Oczekuje się, że oprócz tego Ospreay liczy na walkę z Kennym Omegą na gali AEW x NJPW: Forbidden Door 2 z 25 czerwca. Zobaczymy czy po tym terminie zrobi sobie wolne na dalsze leczenie.

Oglądalność ostatniego RAW wyniosła 1.638 miliona widzów przy ratingu 0.54 w grupie wiekowej 18-49, odnotowując spadki względem 1.716 miliona oglądających i ratingu 0.58 sprzed tygodnia. Sama widownia była najniższa od odcinka z 16 stycznia.

Podczas konferencji TMT, organizowanej przez J.P. Morgan, Nick Khan odniósł się do tego czy przy podpisywaniu nowej umowy telewizyjnej dla RAW, rozważają scenariusz ze skróceniem programu do dwóch godzin. Khan odparł, że taka opcja raczej nie wchodzi w grę i RAW niemal na pewno zostanie 3-godzinne. Przyznał natomiast, że w dalszym ciągu są otwarci na to, żeby uczynić samą trzecią godzinę RAW trochę ostrzejszą, być może nawet z wyższym oznaczeniem wiekowym, wobec faktu, że ukazuje się ona już w godzinach 22-23.


---------

Kontakt:
Twitter: tutaj
Facebook: tutaj
E-mail: sabinq@onet.eu


Zapraszamy do polubienia i śledzenia Profilu WrestleFans.pl na Facebooku!

Autor:
Piotr GilewskiDodano: 24-05-2023, 15:22
Host: 83.8.167.21.ipv4.supernova.orange.pl, IP: 83.8.167.21

Teoretycznie byłoby to jakieś pośrednie rozwiązanie, przyzwyczajanie widzów do większych zmian, gdzieś tam w odległej perspektywie. Jednak, czy sama zmiana oznaczenia, tylko po to, aby zawodnik mógł powiedzieć "dupa" i oblać się keczupem, jest warte zachodu? Na początku ludzie oglądaliby z ciekawości, jak po dwóch tygodniach nikt by już o zmianach nie pamiętam. Aby to miało sens i zmieniło ratingi, musiałoby puść za tym grubsze zmiany. Od odejścia od cukierkowego anturażu gal, po zmiany w samych walkach, nie mówiąc o story dla zawodników.
WWE może kombinować, ale to nic nie da. Stali się zakładnikami telewizji, i tylko przejście na platformę strimingową mogłoby sprawić, że gala odzyskałaby dawny blask.

autor: Wildness

nick:

email:

komentarz:

 

Przepisz cyfrę: 6

 

 

  
Należy wypełnić wszystkie pola.
Znaczniki języka HTML zostaną usunięte!
 
[ anuluj ]Więcej gal WWE Premium w Europie:

poprawi ich widowiskowość.
nie wniesie nic nowego.
pogorszy produkt.9. grudnia 2023


30. grudnia 20234. listopada 2023


18. listopada 2023
WWE UniversalWWE Świata Wagi CiężkiejAEW Świata Wagi Ciężkiej

 

Designed by Paweł "Boryss" Borkowski
ę

Użyte znaki towarowe, loga i nazwy firm są własnością ich prawnych właścicieli
i zostały wykorzystane tylko w celach informacyjnych i nie mogą być kopiowane bez zgody ich właścicieli.