wrestling wwe tna aew


Oto, jak postrzegacie zmianę kolejności gal premiurm WWE przez WWE w ciągu kolejnych lat.
SONDA
Zmiana kolejności gal premiu WWE to pomysł:
dobry, bo wprowadza coś nowego. (172) 27%
niemający w ogóle znaczenia. (313) 50%
zły, bo wprowadza zamęt. (144) 23%
Łącznie oddano
629 głosów

Nie często kontynuujemy temat, ale zrobimy tak bym razem pozostając przy galach Premium.Tym razem chodzi jednak o zwiększającą się ilość tych gal w Europie.


Survivor Series przyniosło wyczekiwany powrót Randy'ego Ortona, natomiast dużą niespodzianką okazał się powrót do WWE CM Punka. Zawodnik zwolniony w tym roku z AEW, podpisał kilkuletni kontrakt z WWE, wiążąc się tym samym z federacją na dłuższy czas.

AEW zakontraktowało Rica Flaira, który ma towarzyszyć Stingowi w ostatnich miesiącach jego kariery. Oznacza to, że Flair będzie obecny w telewizji przynajmniej do marca przyszłego roku. Wkrótce pojawiły się natomiast doniesienia, że WWE Hall of Famer podpisał ostatecznie kilkuletni kontrakt z AEW, więc może tam pozostać na zdecydowanie dłużej.

WWE idzie mocno w kierunku eksploracji rynku europejskiego pod swoje gale Premium Live Event. Federacja potwierdziła wcześniej galę Bash in Berlin w Niemczech, ale okazuje się, że w przyszłym roku w sobotę 4 maja odbędzie się Backlash w LDLC Arenie w Lyonie we Francji.

WWE RAW
Premiera:
Czwartki godz. 20:00
Powtórki:
Soboty godz. 10:00
Soboty godz. 17:00
Niedziele godz. 11:00


WWE SmackDown
Premiera:
Wtorki godz. 21:00
Powtórki:
Piątki godz. 20:00
Soboty godz. 20:00
Niedziele godz. 14:00

WWE NXT
Premiera:
Soboty godz. 15:00
Powtórki:
Soboty godz. 22:00
Niedziele godz. 16:00
Poniedziałki godz. 20:00


WWE Main Event
Premiera:

Soboty godz. 16:00
Powtórki:
Soboty godz. 23:00
Niedziele godz. 17:00
Wtorki godz. 20:00


NXT Deadline 2023
Premiera:

piątek
15. grudnia 2023
godz. 20:00
Powtórki:
Sobota godz. 10:00
Niedziela godz. 18:00Status kontraktowy Edge'a w WWE, Oglądalność NXT, Koko B. Ware w szpitalu, Chelsea Green szykuje się do powrotu do WWE?, Czy WWE jest zainteresowane Alberto El Patronem?
Dodano: 22-12-2022, 07:55
„Fightful Select” podaje, że Edge pauzuje obecnie w WWE TV, ponieważ federacji pozostało już tak naprawdę stosunkowo niewiele występów zawodnika w ramach jego obecnego kontraktu. Obie strony prawdopodobnie i tak zawarły jakąś dodatkową klauzulę do umowy, w związku z którą Edge stoczył już na tym kontrakcie więcej walk niż planowano. Edge podpisał w 2020 roku kontrakt na trzy lata, który zakładał po 25 występów i 5 walk rocznie. Ostatecznie Edge zawalczył 10 razy w 2021 roku i 6 w roku 2022, co potwierdza, iż na pewno doszło do jakiejś renegocjacji warunków.
Obecna umowa Edge’a z WWE wygaśnie w 2023 roku i niewiele wskazuje na to, żeby zawodnik podpisał nowy kontrakt, a jeśli już to tylko krótkie, kilkumiesięczne przedłużenie, choć możliwe, że jego umowa została automatycznie przedłużona z powodu pauzy wymuszonej kontuzją. Już w ubiegłym roku Edge sugerował natomiast, że jeśli wszystko potoczy się po jego myśli, to być może w 2023 roku odwiesi buty na kołek, tym razem kończąc jednak karierę już na własnych warunkach.

Oglądalność ostatniego NXT wyniosła 705 tysięcy widzów, odnotowując wzrost względem 666 tysięcy oglądających sprzed tygodnia. Była to najwyższa widownia od odcinka z 24 października. Co ciekawe nie poszedł za tym rating w grupie wiekowej 18-49, który wyniósł tym razem 0.14 i był to akurat spadek względem 0.17 sprzed tygodnia.

Koko B. Ware trafił w ostatnich dniach do szpitala w Mississippi. Taką informację przekazało reprezentujące go „The Wrestling Collection”, które podało jedynie, że na razie nieznana jest jeszcze dokładna przyczyna. WWE Hall of Famer miewał już problemy zdrowotne w przeszłości – w 2020 roku poddał się choćby operacji wymiany stawu kolanowego.

Chelsea Green zamknęła ostatnio swoje konto na „OnlyFans”, co podkręciło tylko plotki o jej ewentualnym powrocie do WWE. O takim ruchu mówi się tak naprawdę od listopada, gdy Green pożegnała się z Impact Wrestling. Na koncie „OnlyFans” Chelsea nie było co prawda nagości, ale zamieszczała tam trochę odważniejsze zdjęcia niż choćby na Instagramie. Po ostatniej sytuacji z Mandy Rose widać, że zawodniczki chcące zrobić karierę w WWE muszą natomiast mocno uważać na działalność na takich platformach. Obecnie dość prawdopodobne wydaje się, że Green wróci w styczniu do WWE.

Według informacji „Fightful Select” pomimo zmian w kierownictwie WWE, nie zmieniło się zdanie federacji odnośnie Alberto El Patrona. Aktualne kierownictwo nie tylko nie jest zainteresowane współpracą z Alberto, ale ponoć miało całkowicie wykluczyć taką opcję.
Sam Parton potwierdził w wywiadzie dla „WrestlingNews.co”, że nie rozmawiał w ogóle z nowymi władzami WWE. Zawodnik zasugerował, że wcześniej były większe szanse na powrót, bo był w dobrych relacjach z Johnem Laurinaitisem i pozostawał z nim w kontakcie. Jak wiadomo Laurinaitis został zwolniony z WWE wkrótce po rezygnacji Vince’a McMahona z pozycji prezesa WWE, gdyż był on mocno uwikłany w całą aferę z McMahonem.

-------------

Kontakt:
Twitter: tutaj
Facebook: tutaj
E-mail: sabinq@onet.eu


Zapraszamy do polubienia i śledzenia Profilu WrestleFans.pl na Facebooku!

Autor:
Piotr GilewskiDodano: 24-09-2022, 15:57
Host: p57abac57.dip0.t-ipconnect.de, IP: 87.171.172.87

To tylko twoje zdanie .. prawda jest zupełnie inna ale nie będę psuł ci marzeń więc zostań w swoim świecie.

autor: Brock Lesnar

nick:

email:

komentarz:

 

Przepisz cyfrę: 5

 

 

  
Należy wypełnić wszystkie pola.
Znaczniki języka HTML zostaną usunięte!
 
[ anuluj ]Więcej gal WWE Premium w Europie:

poprawi ich widowiskowość.
nie wniesie nic nowego.
pogorszy produkt.9. grudnia 2023


30. grudnia 20234. listopada 2023


18. listopada 2023
WWE UniversalWWE Świata Wagi CiężkiejAEW Świata Wagi Ciężkiej

 

Designed by Paweł "Boryss" Borkowski
ę

Użyte znaki towarowe, loga i nazwy firm są własnością ich prawnych właścicieli
i zostały wykorzystane tylko w celach informacyjnych i nie mogą być kopiowane bez zgody ich właścicieli.