wrestling wwe tna aew


WWE Royal Rumble za nami. Wyłonieni zostali pretendenci do głównych tytułów na WrestleManii. Wy natomiast tak głosowaliście na temat 30-osobowej bitwy mężczyzn.
SONDA
WWE Royal Rumble zwycięży:
powracająca wielka gwiazda. (546) 73%  
rywalizująca aktualnie gwiazda. (207) 27%  
Łącznie oddano
753 głosy

Przechodzimy do WWE Elimination Chamber oraz walki o zunifikowane mistrzostwo wagi ciężkiej pomiędzy Romanem Reignsem i Samim Zaynem. Czy Waszym zdaniem Sami powinien zdobyć tytuł?


W wieku zaledwie 38 lat zmarł zawodnik Ring of Honor, Jay Briscoe, który występował ze swoim bratem Markiem w tag teamie The Briscoes. Jay zginął w wypadku samochodowym w którym ucierpiały również jego córeczki, które są obecnie leczone i powinny powrócić do pełni zdrowia. 

Według doniesień medialnych, występ Johna Ceny na tegorocznej WrestleManii jest już przesądzony. Przeciwnikiem Ceny ma być Austin Theory. Nie wiadomo jedynie kiedy rozpocznie się podbudowa tej walki. Ze względu na inne obowiązki, Cena pojawi się zapewne w WWE TV tylko kilka razy, więc promocja walki może przebiegać w dużej mierze innymi kanałami, choćby poprzez media społecznościowe.

NJPW potwierdziło, że wraz z końcem stycznia wygasła umowa Koty Ibushi'ego, który pożegnał się z federacją. Japończyk jest tym samym wolnym agentem. Jego usługami są zainteresowane wszystkie większe federacje, ale Kota nie zamierza się spieszyć z podpisywaniem dłuższej umowy i chce się obecnie skupić na założeniu własnej akademii wrestlingu w Japonii.
WWE RAW
Premiera:
Czwartki godz. 20:00
Powtórki:
Soboty godz. 10:00
Soboty godz. 17:00
Niedziele godz. 11:00


WWE SmackDown
Premiera:
Wtorki godz. 21:00
Powtórki:
Piątki godz. 20:00
Soboty godz. 20:00
Niedziele godz. 14:00

WWE NXT
Premiera:
Soboty godz. 15:00
Powtórki:
Soboty godz. 22:00
Niedziele godz. 16:00
Poniedziałki godz. 20:00


WWE Main Event
Premiera:

Soboty godz. 16:00
Powtórki:
Soboty godz. 23:00
Niedziele godz. 17:00
Wtorki godz. 20:00


NXT Vengeace Day 2023
Premiera:

Środa
8. lutego 2023
godz. 20:00
Powtórki:
Czwartek godz. 14:00
Sobota godz. 10:00
Niedziela godz. 18:00Poważniejsza kontuzja AJ Stylesa, Batista na zapleczu SmackDown, Young Bucks mogli się pojawić na Wrestle Kingdom 17?, WWE z dużym wzrostem cen akcji w 2022 roku, Potencjalne walki w dywizjach kobiet na WrestleManię 39
Dodano: 01-01-2023, 10:12
Wspominałem już o tym, że AJ Styles nabawił się urazu podczas live eventu w Hershey. Okazuje się, że potwierdził się czarny scenariusz i Styles nie tyle skręcił, co złamał kostkę w nodze. Informację potwierdził na Twitterze sam Styles. Zawodnik stwierdził, że uraz nie kwalifikuje się do operacji, ale czeka go dość długa rehabilitacja i najprawdopodobniej najdłuższa przerwa medyczna w całej karierze. Ciężko w tym momencie o jakiekolwiek dokładniejsze przewidywania. Styles w zasadzie na pewno będzie wyłączony z Royal Rumble, ale być może będzie szansa na jego powrót na czas samej WrestleManii, choć stoi to na pewno obecnie pod dość dużym znakiem zapytania.

Na zapleczu ostatniego SmackDown pojawiło się paru znamienitych gości. Za kulisami zjawił się Ric Flair, co nie może dziwić, gdyż na gali powróciła Charlotte Flair, która zdobyła zresztą tytuł mistrzowski. Na zapleczu był też WWE Hall of Famer, Gerald Brisco. Okazuje się, że na zapleczu pojawił się również Batista. PWInsider donosi, że była to jednak krótka wizyta i Batista nie był na miejscu przez całe tapingi. Wspólne zdjęcie z Batistą zamieścił w mediach społecznościowych jego dobry przyjaciel, Titus O’Neil.


Dave Meltzer stwierdził w „Wrestling Observer Radio”, że jeszcze jakiś czas temu planowano, żeby Young Bucks zawalczyli na Wrestle Kingdom 17. Plany uległy jednak zmianie, a na WK17 wystąpi ostatecznie tylko ich kolega z The Elite, Kenny Omega, który zmierzy się z Willem Ospreay’em. Ponoć nie ma do tego żadnych planów, żeby Young Bucks towarzyszyli Omedze w Japonii z okazji tego pojedynku.

„Deadline” dokonało analizy cen akcji firm i spółek notowanych na giełdzie na przestrzeni 2022 roku. Okazuje się, że w branży rozrywkowej w Stanach Zjednoczonych, WWE uzyskało największy wzrost z wszystkich podmiotów. Zestawiając ze sobą cenę akcji WWE z początku i końca roku, odnotowano wzrost aż o 38% - cena zamknięcia w 2022 roku wyniosła $68,52. Na drugim miejscu pod względem przyrostu znalazła się spółka Nexstar z wynikiem 14%. Po analizie widać natomiast, że zdecydowana większość podmiotów na rynku zaliczyła spadki i to często dość duże, szczególnie jeżeli chodzi o największe spółki na rynku.

Po ubiegłorocznej WrestleManii mówiło się o tym, że WWE ma już jeden gotowy plan na WrestleManię 39, na której Ronda Rousey miała się zmierzyć z Becky Lynch. Takie plany obowiązywały jednak jeszcze za poprzedniej władzy w WWE. Według ustaleń Dave’a Meltzera taki scenariusz nie jest już brany pod uwagę, a walka Rousey-Lynch na WM39 jest obecnie określana jako „niezwykle mało prawdopodobna”.
Nieoficjalnie spekuluje się, że w obecnym układzie WWE może się zdecydować na dwa inne programy z finałem na WrestleManii 39. Na RAW mogłoby dojść do rywalizacji Becky Lynch z Rheą Ripley. Z kolei na SmackDown swój program dostałyby Ronda Rousey i Shayna Baszler.

-------------

Kontakt:
Twitter: tutaj
Facebook: tutaj
E-mail: sabinq@onet.eu


Zapraszamy do polubienia i śledzenia Profilu WrestleFans.pl na Facebooku!

Autor:
Piotr GilewskiDodano: 25-11-2022, 16:42
Host: apn-5-174-90-219.dynamic.gprs.plus.pl, IP: 5.174.90.219

@fan

Dopiero teraz zauważyłem twój komentarz i szczerze nie mogłem przejść wobec niego obojętnie. Fakt, że sporo się zmieniło od mojego pierwszego pojawienia się na tej stronie. Kiedyś jednak wszystko było inne i wtedy jeszcze wolałem karmić tego cepa Fenomenalnego atencją. Kiedyś także byłem uważany też za jedynego, który był w stanie pokonać Fenomenalnego i nikt mi tego nie odbierze. Tak samo jest zresztą z faktem, że to JA jestem Twarzą Strony Głównej, tą jedyną i prawdziwą a Fenomenalny jest jedynie jedną z wielu rybek w moim akwarium.

#PogromcaIsTrueFaceOfWrestleFans

autor: Pogromca

nick:

email:

komentarz:

 

Przepisz cyfrę: 8

 

 

  
Należy wypełnić wszystkie pola.
Znaczniki języka HTML zostaną usunięte!
 
[ anuluj ]Czy Sami Zayn powinien zdobyć mistrzostwo WWE Universal na Elimination Chamber?

Tak
Nie28. stycznia 2023


30-osobowy Royal Rumble Match Mężczyzn

30-osobowy Royal Rumble Match Kobiet

26. listopada 2022


WarGames Mężczyzn
Bloodline
pokonało
Brawling Brutes

WarGames Kobiet
Bianca Belair
Alexa Bliss
Asuka
Mia Yim
Becky Lynch
pokonały
Damage CTRL,
Nikki Cross
Rheę Ripley

Mistrzostwo Kobiet SmackDown
Ronda Rousey
pokonała
Shotzi

Mistrzostwo WWE Stanów Zjednoczonych
Triple Threat Match
Austin Theory
pokonał
Setha Rollinsa
i Bobby'ego Lashleya

AJ Styles
pokonał
Finna Balora
19. listopada 2022


Mistrzostwo Świata AEW
MJF
pokonał
Jona Moxleya

Mistrzostwo Świata Tag Teamów AEW
The Acclaimed
pokonali
Swerve In Our Glory

Mistrzostwo Świata Kobiet AEW

Jamie Hayter
pokonała
Toni Storm

No-DQ Tag Team Match

Sting i Darby Allin
pokonali
Jeffa Jarretta i Jaya Lethala

Mistrzostwo AEW TNT
Three-Way Match

Samoa Joe
pokonał
Wardlowa
i Powerhouse Hobbsa

Saraya
pokonała
Dr. Britt Baker

Mistrzostwo Świata RoH
Four Way Match

Chris Jericho
pokonał
Bryana Danielsona
Claudio Castagnolliego
i Sammy'ego Guevarę

Mistrzostwo AEW TBS
Jade Cargill
pokonała
Nylę Rose

Mistrzostwo Świata Trios AEW
Death Triangle
pokonali
The Elite
i Young Bucks

Steel Cage Match
"Jungle Boy" Jack Perry
pokonał
Luchasaurusa

Pre-show
Eddie Kingston
pokonał
Juna Akiyamę

Półfinał Turnieju o Mistrzostwo Świata AEW
Pre-show

Ricky Starks
pokonał
Briana Cage'a

10-Man Tag Team Match
Pre-show

Best Friends
pokonali
The Factory


Designed by Paweł "Boryss" Borkowski
ę

Użyte znaki towarowe, loga i nazwy firm są własnością ich prawnych właścicieli
i zostały wykorzystane tylko w celach informacyjnych i nie mogą być kopiowane bez zgody ich właścicieli.