wrestling wwe tna aew


Oto, jak postrzegacie zmianę kolejności gal premiurm WWE przez WWE w ciągu kolejnych lat.
SONDA
Zmiana kolejności gal premiu WWE to pomysł:
dobry, bo wprowadza coś nowego. (172) 27%
niemający w ogóle znaczenia. (313) 50%
zły, bo wprowadza zamęt. (144) 23%
Łącznie oddano
629 głosów

Nie często kontynuujemy temat, ale zrobimy tak bym razem pozostając przy galach Premium.Tym razem chodzi jednak o zwiększającą się ilość tych gal w Europie.


Survivor Series przyniosło wyczekiwany powrót Randy'ego Ortona, natomiast dużą niespodzianką okazał się powrót do WWE CM Punka. Zawodnik zwolniony w tym roku z AEW, podpisał kilkuletni kontrakt z WWE, wiążąc się tym samym z federacją na dłuższy czas.

AEW zakontraktowało Rica Flaira, który ma towarzyszyć Stingowi w ostatnich miesiącach jego kariery. Oznacza to, że Flair będzie obecny w telewizji przynajmniej do marca przyszłego roku. Wkrótce pojawiły się natomiast doniesienia, że WWE Hall of Famer podpisał ostatecznie kilkuletni kontrakt z AEW, więc może tam pozostać na zdecydowanie dłużej.

WWE idzie mocno w kierunku eksploracji rynku europejskiego pod swoje gale Premium Live Event. Federacja potwierdziła wcześniej galę Bash in Berlin w Niemczech, ale okazuje się, że w przyszłym roku w sobotę 4 maja odbędzie się Backlash w LDLC Arenie w Lyonie we Francji.

WWE RAW
Premiera:
Czwartki godz. 20:00
Powtórki:
Soboty godz. 10:00
Soboty godz. 17:00
Niedziele godz. 11:00


WWE SmackDown
Premiera:
Wtorki godz. 21:00
Powtórki:
Piątki godz. 20:00
Soboty godz. 20:00
Niedziele godz. 14:00

WWE NXT
Premiera:
Soboty godz. 15:00
Powtórki:
Soboty godz. 22:00
Niedziele godz. 16:00
Poniedziałki godz. 20:00


WWE Main Event
Premiera:

Soboty godz. 16:00
Powtórki:
Soboty godz. 23:00
Niedziele godz. 17:00
Wtorki godz. 20:00


NXT Deadline 2023
Premiera:

piątek
15. grudnia 2023
godz. 20:00
Powtórki:
Sobota godz. 10:00
Niedziela godz. 18:00Status kontraktowy Kenny'ego Omegi, Prawdopodobna kolejna gala WWE w Arabii Saudyjskiej, Ile walk w NJPW/STARDOM ma jeszcze Mercedes Mone?, Błyskawicznie wyprzedane bilety na Money In The Bank, Wysoko postawiony pracownik biurowy zwolniony z WWE, La Seductora kończy karierę, Omówienie wydarzeń z Impact Wrestling No Surrender
Dodano: 25-02-2023, 14:57
Umowa Kenny’ego Omegi z AEW wygasała teoretycznie w styczniu, ale jak podaje „Wrestling Observer Newsletter” federacja skorzystała z przywileju automatycznego wydłużenia umowy w związku z długą przerwą zdrowotną zawodnika. W związku z tą sytuacją obecnie status Omegi jest jednak o tyle zagadkowy, że nie wiemy o ile wydłużono kontrakt. Na bazie długości przerwy można szacować, że umowa mogłaby być przedłużona nawet o 9 miesięcy, ale nie wiadomo czy rzeczywiście będzie to aż tak długi okres czasu.

„PWInsider Elite” podaje, że zaplanowane w tym roku wydarzenie WWE King & Queen of the Ring będzie oddzielną galą Premium Live Event i prawdopodobnie będzie to pierwsza z tegorocznych gal WWE w Arabii Saudyjskiej. Galę przewidziano wstępnie na 27 maja.

Według „Wrestling Observera” Mercedes Mone ma na ten moment ustalone jeszcze tylko dwie walki w Japonii. 8 kwietnia zawodniczka ma wystąpić na NJPW Sakura Genesis, gdzie stanie w obronie IWGP Women’s Championship przeciwko AZM. Do tego Mone ma zawalczyć 23 kwietnia na gali STARDOM w Yokohama Arenie. Jej rywalką ma być wtedy Mayu Iwatani. Jeśli przygoda Mone z Japonią miałaby się zakończyć po tych walkach, Mone zapewne straci tytuł na gali STARDOM.

Alex McCarthy z „The Daily Mail” zdradził, że bilety na Money In The Bank w Londynie wyprzedały się w przeciągu minuty. Po uruchomieniu sprzedaży o bilety walczyło na Ticketmasterze ponad 30 tysięcy osób. Przypomnę, że gala odbędzie się 1 lipca w The O2 Arenie.

„Fightful” informuje, że z WWE został zwolniony James Kimball, który piastował ostatnio stanowisko WWE SVP of Talent Operations & Strategy. Powodem zwolnienia miało być jakieś zachowanie naruszające standardy zarządzania zasobami ludzkimi. Kimball pracował w WWE od 2020 roku, przechodząc tam z UFC. Był jedną z osób odpowiedzialnych za prace przy programie WWE Next In Line.

La Seductora poinformowała, że opuszcza CMLL i kończy karierę wrestlingową z powodu problemów zdrowotnych. Zawodniczka przeszła poważnie zakażenie COVID-19, po czym doszło jeszcze do komplikacji związanych z tym, że jest cukrzykiem. Obecnie jej stan zdrowia nie pozwala na poważniejsze treningi, przez co nie jest w stanie występować dalej w ringu.

Uwaga na spoilery z Impact Wrestling No Surrender.
|
|
|
Za nami gala No Surrender, czyli kolejny event spod znaku cyklu gal Impact! Plus. Gala odbyła się w Las Vegas i oglądał ją komplet widzów w Sam’s Town Casino. Podczas wstępu do głównej gali Gisele Shaw pokonała Deonnę Purrazzo, a Jonathan Gresham rozprawił się z Mikiem Bailey’em.

Główna karta rozpoczęła się od wygranej Frankiego Kazariana nad Konem. Potem The Death Dollz obroniły Impact Knockouts Tag Team Championship przeciwko The Hex, a Joe Hendry zachował Impact Digital Media Championship po pokonaniu Moose’a.

Następny był segment Busted Open Live z udziałem Tommy’ego Dreamera i Bully’ego Ray’a. Finalnie zakończyło się to wyzwaniem w którym Dreamer zasugerował, że chce się zmierzyć z Ray’em w walce Busted Open Match. Nie wiadomo kiedy dojdzie do tego starcia.

Steve Maclin zawalczy o Impact World Championship, po tym jak wygrał wieloosobowe starcie o miano pretendenta do tego tytułu.


Bullet Club (Ace Austin, Chris Bey & KENTA) pokonali Motor City Machine Guns i KUSHIDĘ w 6-osobowej walce tag teamowej.

Mickie James kontynuuje dobrą passę po tym jak pokonała Mashę Slamovich w obronie Impact Knockouts Championship. Tytuł Impact World Championship zachował do tego Josh Alexander, który pokonał Richa Swanna w walce wieczoru całej gali.

---------

Kontakt:
Twitter: tutaj
Facebook: tutaj
E-mail: sabinq@onet.eu


Zapraszamy do polubienia i śledzenia Profilu WrestleFans.pl na Facebooku!

Autor:
Piotr GilewskiDodano: 26-02-2023, 09:09
Host: 83.6.206.161.ipv4.supernova.orange.pl, IP: 83.6.206.161

Aż musiałem wbić i zobaczyć - ktoś tego starego pryka bierze jeszcze na poważnie?
Jako fan TNA nie lubiłem go od początku, ewidentnie ich nie lubił, za to okropnie kochał się w japońskich fedkach. Gwiazdki jeszcze kiedyś były nawet sensowne, no ale po tym six starze gość zaczął rzucać piątkami na prawo i lewo. Oczywiście tylko w NJPW, no ale teraz przerzucił się na AEW.

autor: Gryt

nick:

email:

komentarz:

 

Przepisz cyfrę: 1

 

 

  
Należy wypełnić wszystkie pola.
Znaczniki języka HTML zostaną usunięte!
 
[ anuluj ]Więcej gal WWE Premium w Europie:

poprawi ich widowiskowość.
nie wniesie nic nowego.
pogorszy produkt.9. grudnia 2023


30. grudnia 20234. listopada 2023


18. listopada 2023
WWE UniversalWWE Świata Wagi CiężkiejAEW Świata Wagi Ciężkiej

 

Designed by Paweł "Boryss" Borkowski
ę

Użyte znaki towarowe, loga i nazwy firm są własnością ich prawnych właścicieli
i zostały wykorzystane tylko w celach informacyjnych i nie mogą być kopiowane bez zgody ich właścicieli.