wrestling wwe tna aew


Zdecydowanie przypadło Wam do gustu ponowne wprowadzenie mistrzostwa świata wagi ciężkiej WWE. Oto wyniki.
SONDA
Przywrócenie Mistrzostwa Świata Wagi Ciężkiej WWE było decyzją:
Dobrą (1488) 93%
Złą (112) 7%
Łącznie oddano
1600 głosów

Nową Sondę poświęcimy galom premium WWE, czyli dawnym PPV. Jak wiadomo, ich kolejność jest co pewien czas zmieniana. Choć pewne pozostają niezmienne, niektóre wędrują z marca na wrzesień itp. Tak więc, stą pytanie. Czy Waszym zdaniem to dobry, zły, czy może nie mający znaczenia pomysł? Zapraszamy do głosowania.


24 sierpnia w wieku zaledwie 36 lat zmarł gwiazdor WWE, Bray Wyatt. Do jego przedwczesnej śmierci przyczyniły się problemy z sercem, które pogłębiły się po tym jak na początku tego roku, Wyatt zachorował z powikłaniami na COVID-19. Bray odszedł po tym jak w trakcie snu doznał rozległego zawału serca.

Świat wrestlingu pożegnał wielką legendę w osobie Terry'ego Funka, który zmarł w wieku 79 lat. Jego odejście nie było niespodziewane, ponieważ Funk od lat miał poważne problemy zdrowotne, zmagając się m.in. z chorobą Parkinsona czy demencją. Legenda Hardcore wrestlingu została uhonorowana przez wszystkie wiodące federacje, na czele z WWE.

AEW All In na Wembley w Londynie zakończyło się ogromnym sukcesem. Gala ustanowiła nowy wrestlingowy rekord jeżeli chodzi o frekwencję wśród fanów, którzy zapłacili za bilety, których pojawiło się ponad 81 tysięcy. AEW pobiło tym samym dotychczasowy rekord WWE z WrestleManii 32. AEW potwierdziło jednocześnie, że 25 sierpnia 2024 roku odbędzie się kolejna edycja All In, także na brytyjskim Wembley.
WWE RAW
Premiera:
Czwartki godz. 20:00
Powtórki:
Soboty godz. 10:00
Soboty godz. 17:00
Niedziele godz. 11:00


WWE SmackDown
Premiera:
Wtorki godz. 21:00
Powtórki:
Piątki godz. 20:00
Soboty godz. 20:00
Niedziele godz. 14:00

WWE NXT
Premiera:
Soboty godz. 15:00
Powtórki:
Soboty godz. 22:00
Niedziele godz. 16:00
Poniedziałki godz. 20:00


WWE Main Event
Premiera:

Soboty godz. 16:00
Powtórki:
Soboty godz. 23:00
Niedziele godz. 17:00
Wtorki godz. 20:00


WWE Payback 2023
Premiera:

Środa
11. października 2023
godz. 20:00
Powtórki:
Czwartek godz. 16:00
Sobota godz. 10:00
Niedziela godz. 18:00Pierwsze AEW Collision w Chicago, AEW zakontraktowało Aussie Open, Oglądalność NXT, Konferencje prasowe przed weekendowymi galami, Uwaga na spoilery z AEW Dynamite: wyniki walk mistrzowskich, debiut legendy ECW, co nagrano do AEW Rampage?
Dodano: 25-05-2023, 08:50
Tony Khan ogłosił oficjalnie, że pierwszy odcinek AEW Collision z 17 czerwca odbędzie się w United Center w Chicago. Zwiastuje to przy okazji, że federacja dogadała się finalnie z CM Punkiem, choć na razie nie ogłoszono jeszcze oficjalnie jego powrotu. Przedsprzedaż biletów na pierwszy epizod Collision wyznaczono jeszcze dzisiaj, a jutro rozpocznie się ogólna sprzedaż.

„Wrestling Observer” sugeruje, że Ace Steel podpisał ostatecznie nową umowę z AEW. Steel będzie pracował przy sprawach kreatywnych, ale ma to robić w sposób zdalny z domu. Tym samym Steel nie będzie się pojawiał na zapleczu gal AEW. Taka decyzja ma być podyktowana tym, że po wydarzeniach po ubiegłorocznym All Out, wielu zawodników AEW miało klarownie powiedzieć Tony’emu Khanowi, że nie chce już nigdy współpracować z Acem i widzieć go na zapleczu. Steel będzie pracował kreatywnie z Tonym, a po powrocie zapewne będzie odpowiadał też w dużej mierze za programy CM Punka.

AEW zakontraktowało oficjalnie Aussie Open, czyli Marka Davisa i Kyle’a Fletchera. Pierwszy z wymienionych pauzuje obecnie z powodu kontuzji – „Fightful Select” donosi, że w związku z zakontraktowaniem obu panów, Tony Khan opłacił także operację której musiał się poddać Davis.


Oglądalność ostatniego odcinka NXT przed Battleground wyniosła 578 tysięcy widzów przy ratingu 0.16 w grupie wiekowej 18-49, zatem show odnotowało delikatne wzrosty względem 564 tysięcy oglądających i ratingu 0.14 sprzed tygodnia.

Jeszcze dzisiaj o 20:00 czasu polskiego odbędzie się konferencja prasowa przed niedzielną galą AEW Double or Nothing. Przypomnę, że także dzisiaj, ale o 16:00, ruszy konferencja przed NXT Battleground, które również odbędzie się w niedzielę. Jutro zaplanowana jest z kolei konferencja przed sobotnią galą WWE Night of Champions w Arabii Saudyjskiej.

Uwaga na spoilery z AEW Dynamite.
|
|
|
|
W Openerze tego odcinka, Orange Cassidy pokonał Kyle’a Fletchera w skutecznej obronie AEW International Championship. Na późniejszym etapie show House of Black uporali się z AR Foxem, Blakiem Christianem i Metalikiem, zachowując AEW Trios Championship. Zmiany nie przyniosła też trzecia walka mistrzowska tego wieczoru, w której Lucha Bros pokonali Claudio Castagnoli’ego i Wheelera Yutę, broniąc skutecznie ROH Tag Team Championship. W ostatniej z walk zaingerowali Young Bucks, przyczyniając się do porażki Blackpool Combat Club, przed niedzielną walką tej grupy z The Elite.

Niespodziewanie swój debiut na AEW Dynamite zaliczył Sabu, który okazał się wsparciem dla Adama Cole’a i Rodericka Stronga w ich konflikcie z Jericho Appreciation Society. Sabu ma się do tego pojawić w narożniku Cole’a na Double or Nothing, gdy Adam zmierzy się z Chrisem Jericho w Unsanctioned Matchu.


Do najbliższego odcinka AEW Rampage nagrano:
- The Acclaimed & Billy Gunn vs. Rush, Preston Vance & Dralistico
- The Gunns & Ethan Page vs. Frescomatic, Watson & Jeaux Braxton
- Hikaru Shida & Britt Baker vs. Marina Shafir & Nyla Rose
- Lee Moriarty & Big Bill vs. Best Friends.

-----------

Kontakt:
Twitter: tutaj
Facebook: tutaj
E-mail: sabinq@onet.eu


Zapraszamy do polubienia i śledzenia Profilu WrestleFans.pl na Facebooku!

Autor:
Piotr GilewskiDodano: 25-05-2023, 22:22
Host: 46.174.231.33, IP: 46.174.231.33

Właśnie, dlatego że jako mainstreamowy coward heel, do tego ostatnio jednowymiarowy, który ma wyeksponowane jedynie mocne strony nie da się zbudować nowego, wiarygodnego rywala. Tak było z Danielsonem i tak zaraz będzie z Colem, który pod względem gadki jest obecnie w top 10 aktywnego wrestlingu. Po prostu on musi zacząć budować wiarygodność konfliktu pod swoje walki lub przynamniej dać mocny motyw do zwycięstwa rywalowi - np. powinien znienacka kopnąć w krocze Stinga i obić go bejsbolem do zniesienia na noszach albo napluć Tayce Melo w twarz. A jak nie to zmienić całą formułę tego panowania do początku czyli wrócić do pierwotnego konceptu z najemnikami, którymi miała być zniszczona przez Hardasów Firma.
Tak czy inaczej coś powinni z tym zrobić, bo niezniszczalny chicken heel mistrz jest jednym z głównych powodów dlaczego stanęli w miejscu.

autor: Sauberg

nick:

email:

komentarz:

 

Przepisz cyfrę: 8

 

 

  
Należy wypełnić wszystkie pola.
Znaczniki języka HTML zostaną usunięte!
 
[ anuluj ]Zmiana kolejności gal premium WWE to pomysł:

dobry, bo wprowadza coś nowego.
niemający w ogóle znaczenia.
zły, bo wprowadza zamęt.7. października 2023


1. października 20232. września 2023


3. września 2023
WWE UniversalWWE Świata Wagi CiężkiejAEW Świata Wagi Ciężkiej

 

Designed by Paweł "Boryss" Borkowski
ę

Użyte znaki towarowe, loga i nazwy firm są własnością ich prawnych właścicieli
i zostały wykorzystane tylko w celach informacyjnych i nie mogą być kopiowane bez zgody ich właścicieli.