wrestling wwe tna aew


Zdecydowanie przypadło Wam do gustu ponowne wprowadzenie mistrzostwa świata wagi ciężkiej WWE. Oto wyniki.
SONDA
Przywrócenie Mistrzostwa Świata Wagi Ciężkiej WWE było decyzją:
Dobrą (1488) 93%
Złą (112) 7%
Łącznie oddano
1600 głosów

Nową Sondę poświęcimy galom premium WWE, czyli dawnym PPV. Jak wiadomo, ich kolejność jest co pewien czas zmieniana. Choć pewne pozostają niezmienne, niektóre wędrują z marca na wrzesień itp. Tak więc, stą pytanie. Czy Waszym zdaniem to dobry, zły, czy może nie mający znaczenia pomysł? Zapraszamy do głosowania.


24 sierpnia w wieku zaledwie 36 lat zmarł gwiazdor WWE, Bray Wyatt. Do jego przedwczesnej śmierci przyczyniły się problemy z sercem, które pogłębiły się po tym jak na początku tego roku, Wyatt zachorował z powikłaniami na COVID-19. Bray odszedł po tym jak w trakcie snu doznał rozległego zawału serca.

Świat wrestlingu pożegnał wielką legendę w osobie Terry'ego Funka, który zmarł w wieku 79 lat. Jego odejście nie było niespodziewane, ponieważ Funk od lat miał poważne problemy zdrowotne, zmagając się m.in. z chorobą Parkinsona czy demencją. Legenda Hardcore wrestlingu została uhonorowana przez wszystkie wiodące federacje, na czele z WWE.

AEW All In na Wembley w Londynie zakończyło się ogromnym sukcesem. Gala ustanowiła nowy wrestlingowy rekord jeżeli chodzi o frekwencję wśród fanów, którzy zapłacili za bilety, których pojawiło się ponad 81 tysięcy. AEW pobiło tym samym dotychczasowy rekord WWE z WrestleManii 32. AEW potwierdziło jednocześnie, że 25 sierpnia 2024 roku odbędzie się kolejna edycja All In, także na brytyjskim Wembley.
WWE RAW
Premiera:
Czwartki godz. 20:00
Powtórki:
Soboty godz. 10:00
Soboty godz. 17:00
Niedziele godz. 11:00


WWE SmackDown
Premiera:
Wtorki godz. 21:00
Powtórki:
Piątki godz. 20:00
Soboty godz. 20:00
Niedziele godz. 14:00

WWE NXT
Premiera:
Soboty godz. 15:00
Powtórki:
Soboty godz. 22:00
Niedziele godz. 16:00
Poniedziałki godz. 20:00


WWE Main Event
Premiera:

Soboty godz. 16:00
Powtórki:
Soboty godz. 23:00
Niedziele godz. 17:00
Wtorki godz. 20:00


WWE Payback 2023
Premiera:

Środa
11. października 2023
godz. 20:00
Powtórki:
Czwartek godz. 16:00
Sobota godz. 10:00
Niedziela godz. 18:00Oświadczenie NJPW dotyczące Mercedes Mone, Steve Austin o ewentualności pełnoetatowej pracy w WWE, Nick Khan o stanie rozmów w sprawie umów telewizyjnych, Uczestnicy Battle Royale na Double or Nothing, Oglądalność AEW Dynamite, AEW Rampage jednak dzisiaj w nocy, Tony Khan o przyszłości Sabu w AEW, Zapowiedź Impact Wrestling Under Siege
Dodano: 26-05-2023, 09:28
NJPW wydało oświadczenie dotyczące Mercedes Mone potwierdzając, że w trakcie walki na gali Resurgence, doznała ona kontuzji prawej kostki. Mone poddała się dokładnej diagnozie od razu po gali, a obecnie rozpoczęła już proces leczenia. NJPW nie przekazało w komunikacie jak długa może być pauza Mone. Warto odnotować, że w ogłoszeniu nie wspomniano o żadnej operacji, lecz nie mamy teraz potwierdzenia czy rzeczywiście obyło się bez zabiegu.

Podczas wizyty w „SI Media Podcast” Steve Austin zdradził, że nie jest obecnie zainteresowany żadną pełnoetatową pracą w WWE, bo nie chciałby już nigdy wracać w pełną trasę. Austin stwierdził, że ten etap życia ma już za sobą i wtedy go uwielbiał, ale obecnie nie chciałby do tego wracać. Steve powiedział, że dalej pozostaje bardzo aktywny biznesowo, bo pracuje nad swoimi piwami, współpracuje z Kawasaki, a do tego jest zaangażowany w kilku prywatnych firmach, więc na pewno nie próżnuje. Rzecz jasna podkreślił, że nie zamyka się na okazjonalne występy czy pojedyncze projekty we współpracy z WWE, ale nie interesuje go po prostu żadna posada na stałe.

Podczas konferencji „TMT” Nick Khan zdradził, że w przypadku FOX wygasło już okienko na rozmowy na wyłączność o kolejnej umowie telewizyjnej na SmackDown, ale taka klauzula wciąż obowiązuje w przypadku NBCUniversal, które na razie jako jedyne może negocjować kolejną umowę na RAW. Nick dodał, że rozmowy z oboma podmiotami idą naprawdę pomyślnie, więc szansa na pozostanie programów na tych stacjach jest dość duża. Jednocześnie starają się uzyskać maksymalnie wysoką kwotę za prawa telewizyjne, bo ich zdaniem w obecnych warunkach, mają do zaproponowania produkt, który radzi sobie bardzo dobrze w branży telewizyjnej w USA. Z tego względu podchodzą do negocjacji na spokojnie i bez pośpiechu, żeby zdecydować się na oferty, które będą naprawdę najlepsze dla WWE.

Jak wiemy od pewnego czasu, na niedzielnej gali Double or Nothing, AEW International Championship będzie bronione w Blackjack Battle Royale. AEW potwierdziło już dwudziestu uczestników tej walki, a stawkę uzupełni oczywiście mistrz, czyli Orange Cassidy. Oprócz niego w walce wezmą udział: The Butcher, The Blade, Bandido, Komander, Lee Moriarty, Big Bill, Ari Daivari, Tony Nese, Chuckie T, Trent, Kip Sabian, Rey Fenix, Penta El Zero Miedo, Swerve Strickland, Brian Cage, Ricky Starks, Jay White, Juice Robinson, Keith Lee i Dustin Rhodes.

Oglądalność ostatniego AEW Dynamite wyniosła 846 tysięcy widzów przy ratingu 0.32 w grupie wiekowej 18-49, odnotowując zatem wzrosty względem 814 tysięcy oglądających i ratingu 0.28 sprzed tygodnia.

W związku z szybkim zakończeniem rywalizacji w Play-Off NHL pomiędzy Florida Panthers i Carolina Hurricanes, AEW Rampage powróci dzisiaj w końcu do swojej standardowej emisji, czyli w piątek o 22:00 czasu wschodniego. W związku z potencjalnym meczem w piątek wieczorem, początkowo Rampage miało mieć znowu zmieniony dzień emisji.

W trakcie konferencji prasowej przed AEW Double or Nothing, Tony Khan przekazał, że jest otwarty na to, żeby Sabu pojawiał się w AEW w przyszłości, ale raczej nie będzie osobą regularnie obecną w programach. TK powiedział, że obecnie dogadali się na jego występ na minionym Dynamite i samym PPV, natomiast nie mają umówionych kolejnych występów.

Już dzisiaj w nocy gala Impact Wrestling Under Siege, której finalna karta wygląda następująco:

Pre-Show
Impact Digital Media Championship

Joe Hendry vs. Dirty Dango

Pre-Show
Impact Knockouts Tag Team Championship

The Coven vs. Courtney Rush & Jessicka

Sami Callihan, Rich Swann & ??? vs. The Design (Big Kon, Deaner & Alan Angel)

Nick Aldis vs. Kenny King

Trinity vs. Gisele Shaw

Six-Way Scramble Match
#1 Contender’s for Impact World Championship

Moose vs. Eddie Edwards vs. Jonathan Gresham vs. Yuya Uemura vs. Frankie Kazarian vs. Alex Shelley

Impact X-Division Championship
Trey Miguel vs. Chris Sabin

Impact Knockouts Championship
Deonna Purrazzo vs. Jordynne Grace

No DQ Match
Impact World Championship

Steve Maclin vs. PCO


-----------------

Kontakt:
Twitter: tutaj
Facebook: tutaj
E-mail: sabinq@onet.eu


Zapraszamy do polubienia i śledzenia Profilu WrestleFans.pl na Facebooku!

Autor:
Piotr GilewskiDodano: 26-05-2023, 10:13
Host: 46.174.231.33, IP: 46.174.231.33

Bez poduszki powietrznej w postaci zasięgów FOX zniknie mit o jakości aktualnego Smackdown i starpowerze Romana. WWE powinno się zastanowić czy niszczenie świetnego pr'u jest warte ciągłego podbijania ceny.

autor: Sauberg

nick:

email:

komentarz:

 

Przepisz cyfrę: 5

 

 

  
Należy wypełnić wszystkie pola.
Znaczniki języka HTML zostaną usunięte!
 
[ anuluj ]Zmiana kolejności gal premium WWE to pomysł:

dobry, bo wprowadza coś nowego.
niemający w ogóle znaczenia.
zły, bo wprowadza zamęt.7. października 2023


1. października 20232. września 2023


3. września 2023
WWE UniversalWWE Świata Wagi CiężkiejAEW Świata Wagi Ciężkiej

 

Designed by Paweł "Boryss" Borkowski
ę

Użyte znaki towarowe, loga i nazwy firm są własnością ich prawnych właścicieli
i zostały wykorzystane tylko w celach informacyjnych i nie mogą być kopiowane bez zgody ich właścicieli.