wrestling wwe tna aew


Zdecydowanie przypadło Wam do gustu ponowne wprowadzenie mistrzostwa świata wagi ciężkiej WWE. Oto wyniki.
SONDA
Przywrócenie Mistrzostwa Świata Wagi Ciężkiej WWE było decyzją:
Dobrą (1488) 93%
Złą (112) 7%
Łącznie oddano
1600 głosów

Nową Sondę poświęcimy galom premium WWE, czyli dawnym PPV. Jak wiadomo, ich kolejność jest co pewien czas zmieniana. Choć pewne pozostają niezmienne, niektóre wędrują z marca na wrzesień itp. Tak więc, stą pytanie. Czy Waszym zdaniem to dobry, zły, czy może nie mający znaczenia pomysł? Zapraszamy do głosowania.


24 sierpnia w wieku zaledwie 36 lat zmarł gwiazdor WWE, Bray Wyatt. Do jego przedwczesnej śmierci przyczyniły się problemy z sercem, które pogłębiły się po tym jak na początku tego roku, Wyatt zachorował z powikłaniami na COVID-19. Bray odszedł po tym jak w trakcie snu doznał rozległego zawału serca.

Świat wrestlingu pożegnał wielką legendę w osobie Terry'ego Funka, który zmarł w wieku 79 lat. Jego odejście nie było niespodziewane, ponieważ Funk od lat miał poważne problemy zdrowotne, zmagając się m.in. z chorobą Parkinsona czy demencją. Legenda Hardcore wrestlingu została uhonorowana przez wszystkie wiodące federacje, na czele z WWE.

AEW All In na Wembley w Londynie zakończyło się ogromnym sukcesem. Gala ustanowiła nowy wrestlingowy rekord jeżeli chodzi o frekwencję wśród fanów, którzy zapłacili za bilety, których pojawiło się ponad 81 tysięcy. AEW pobiło tym samym dotychczasowy rekord WWE z WrestleManii 32. AEW potwierdziło jednocześnie, że 25 sierpnia 2024 roku odbędzie się kolejna edycja All In, także na brytyjskim Wembley.
WWE RAW
Premiera:
Czwartki godz. 20:00
Powtórki:
Soboty godz. 10:00
Soboty godz. 17:00
Niedziele godz. 11:00


WWE SmackDown
Premiera:
Wtorki godz. 21:00
Powtórki:
Piątki godz. 20:00
Soboty godz. 20:00
Niedziele godz. 14:00

WWE NXT
Premiera:
Soboty godz. 15:00
Powtórki:
Soboty godz. 22:00
Niedziele godz. 16:00
Poniedziałki godz. 20:00


WWE Main Event
Premiera:

Soboty godz. 16:00
Powtórki:
Soboty godz. 23:00
Niedziele godz. 17:00
Wtorki godz. 20:00


WWE Payback 2023
Premiera:

Środa
11. października 2023
godz. 20:00
Powtórki:
Czwartek godz. 16:00
Sobota godz. 10:00
Niedziela godz. 18:00AEW nie podpisało jeszcze nowej umowy z Warner Bros. Discovery, Więcej o obecnej sytuacji i spodziewanych decyzjach
Dodano: 26-05-2023, 13:10
Podczas konferencji prasowej przed AEW Double or Nothing, Tony Khan zdradził, że pogłoski o przedłużeniu umowy telewizyjnej AEW z Warner Bros. Discovery są na razie nieprawdziwe. Przy okazji wprowadzenia Collision doszło do renegocjacji obecnej umowy, ale polegającej na dodaniu do niej nowego show – kontrakt nie był natomiast przedłużony i jego długość pozostaje bez zmian.

Warto dodać, że najbliższy czas będzie tym samym ważny dla AEW także w kontekście finalizacji rozmów z Warnerem o nowej umowie, ponieważ według wszelkich dostępnych informacji, obecny kontrakt obowiązuje już tylko do końca 2023 roku. Rzecz jasna spodziewana jest dalsza współpraca, ale nie doszło jeszcze do podpisania formalnej umowy. Należy podkreślić, że niektóre źródła sugerują też, iż Warner może mieć klauzulę automatycznego przedłużenia obecnego porozumienia o kolejny rok. Żadna ze stron nie potwierdziła jednak istnienia takiego zapisu czy tym bardziej jego aktywowania.

Doniesienia mediów wskazują nieoficjalnie, że obecnie najbardziej prawdopodobne jest dopięcie w nadchodzących tygodniach nowej, 5-letniej umowy wartej miliard dolarów. Za taką kwotę (200 milionów dolarów rocznie) Warner nabyłoby prawa do emisji do końca 2028 roku programów AEW na wyłączność. Dotyczyłoby to zarówno gal telewizyjnych, jak i programów przeznaczonych do streamingu na ich platformie MAX. W obecnej konfiguracji umowa będzie dotyczyć gal AEW Dynamite, Rampage, Collision oraz reality-show AEW All-Access.

Dodatkowo we wspomnianej kwocie miliarda dolarów, mają być uwzględnione zamówione przez Warnera, dodatkowe większe gale. Te byłyby dostępne na wyłączność na platformie MAX. Chodzi o prawdopodobnie trzy gale rocznie, niezależne od standardowego kalendarza AEW PPV. Pierwszym takim wydarzeniem mogłoby być już sierpniowe AEW All In w Londynie. AEW nie potwierdzało nigdzie oficjalnie, że gala będzie nadawana w PPV. Tymczasem niedawno osoby decyzyjne w AEW przekazały, że federacja nie wycofuje się z organizacji AEW All Out już 3 września, czyli zaledwie tydzień po All In. Jeśli rozmowy z Warnerem pójdą zgodnie z planem to wtedy może zostać ogłoszone właśnie, że All In będzie galą transmitowaną wyłącznie w serwisie MAX, a All Out tradycyjnym PPV. Takie plotki potwierdzałyby przy okazji spekulowane przejście AEW na osiem większych gal rocznie (pięć w systemie PPV i trzy na platformę MAX).


Autor:
Piotr GilewskiDodano: 26-05-2023, 20:05
Host: 46.174.231.33, IP: 46.174.231.33

Co do zdobywania popularności wśród niedzielnych fanów kopiowanie i przeżarte schematy są najgorszą z możliwych strategii.
Ja już kiedyś pisałem, że AEW powinno być jak UFC z Tito Ortizem, Rampagem Jacksonem, Randym Couturem, Brockiem, a później GSP, Sonnenem, Andersonem Silvą, Rondą, Jonem Jonesem, aż w końcu McGregorem, DC ,Miociciem i Nunes w walce ze skostniałym boksem tzn. jeżeli WWE monopolizuje rynek tasiemcowymi historiami to my idziemy w drugą stronę czyli nieocenzurowaną, naturalną eskalację konfliktów z ringową autentycznością.
Jericho vs Moxley, Danielson vs Omega i Punk vs MJF powinny być wzorem.

autor: Sauberg

nick:

email:

komentarz:

 

Przepisz cyfrę: 4

 

 

  
Należy wypełnić wszystkie pola.
Znaczniki języka HTML zostaną usunięte!
 
[ anuluj ]Zmiana kolejności gal premium WWE to pomysł:

dobry, bo wprowadza coś nowego.
niemający w ogóle znaczenia.
zły, bo wprowadza zamęt.7. października 2023


1. października 20232. września 2023


3. września 2023
WWE UniversalWWE Świata Wagi CiężkiejAEW Świata Wagi Ciężkiej

 

Designed by Paweł "Boryss" Borkowski
ę

Użyte znaki towarowe, loga i nazwy firm są własnością ich prawnych właścicieli
i zostały wykorzystane tylko w celach informacyjnych i nie mogą być kopiowane bez zgody ich właścicieli.