wrestling wwe tna aew


Oto, jak postrzegacie zmianę kolejności gal premiurm WWE przez WWE w ciągu kolejnych lat.
SONDA
Zmiana kolejności gal premiu WWE to pomysł:
dobry, bo wprowadza coś nowego. (172) 27%
niemający w ogóle znaczenia. (313) 50%
zły, bo wprowadza zamęt. (144) 23%
Łącznie oddano
629 głosów

Nie często kontynuujemy temat, ale zrobimy tak bym razem pozostając przy galach Premium.Tym razem chodzi jednak o zwiększającą się ilość tych gal w Europie.


Survivor Series przyniosło wyczekiwany powrót Randy'ego Ortona, natomiast dużą niespodzianką okazał się powrót do WWE CM Punka. Zawodnik zwolniony w tym roku z AEW, podpisał kilkuletni kontrakt z WWE, wiążąc się tym samym z federacją na dłuższy czas.

AEW zakontraktowało Rica Flaira, który ma towarzyszyć Stingowi w ostatnich miesiącach jego kariery. Oznacza to, że Flair będzie obecny w telewizji przynajmniej do marca przyszłego roku. Wkrótce pojawiły się natomiast doniesienia, że WWE Hall of Famer podpisał ostatecznie kilkuletni kontrakt z AEW, więc może tam pozostać na zdecydowanie dłużej.

WWE idzie mocno w kierunku eksploracji rynku europejskiego pod swoje gale Premium Live Event. Federacja potwierdziła wcześniej galę Bash in Berlin w Niemczech, ale okazuje się, że w przyszłym roku w sobotę 4 maja odbędzie się Backlash w LDLC Arenie w Lyonie we Francji.

WWE RAW
Premiera:
Czwartki godz. 20:00
Powtórki:
Soboty godz. 10:00
Soboty godz. 17:00
Niedziele godz. 11:00


WWE SmackDown
Premiera:
Wtorki godz. 21:00
Powtórki:
Piątki godz. 20:00
Soboty godz. 20:00
Niedziele godz. 14:00

WWE NXT
Premiera:
Soboty godz. 15:00
Powtórki:
Soboty godz. 22:00
Niedziele godz. 16:00
Poniedziałki godz. 20:00


WWE Main Event
Premiera:

Soboty godz. 16:00
Powtórki:
Soboty godz. 23:00
Niedziele godz. 17:00
Wtorki godz. 20:00


NXT Deadline 2023
Premiera:

piątek
15. grudnia 2023
godz. 20:00
Powtórki:
Sobota godz. 10:00
Niedziela godz. 18:00Problemy w stosunkach z AAA przełożą się na absencje na Forbidden Door II?, Status sprzedanych biletów na AEW Double or Nothing, WWE spodziewa się kilkumiesięcznej przerwy Liv Morgan, Problemy zdrowotne Jamie Hayter, Uwaga na spoilery ze SmackDown i AEW Rampage: wynik walki o US Title, story z Bloodline, atrakcje na kolejne SmackDown, zmiana w zestawieniu i walka do Pre-Show PPV, nowa walka na AEW Double or Nothing
Dodano: 27-05-2023, 09:52
„Wrestling Observer Newsletter” donosi, że część zawodników może opuścić galę AEW x NJPW Forbidden Door II w związku z problemami z AAA. Chodzi konkretnie o to, że NJPW współpracuje z CMLL, które jest zaciekłą konkurencją AAA, na tyle, że osoby związane z NJPW nie mogą pracować z zawodnikami z AAA. Wobec faktu, że NJPW i AEW organizują tę galę wspólnie, podobne zasady mają obowiązywać przy tym wydarzeniu. Według „WON” przez te problemy z gali mogą być wykluczeni: Bandido, Vikingo, Rush, Komander, Lucha Bros, Andrade i Dralistico. Reguły te obowiązują przy tym zawodników urodzonych w Meksyku, a nie obcokrajowców, ponieważ w przeszłości gale NJPW i AAA przepracowywali już choćby Kenny Omega, FTR czy Sammy Guevara, którzy mają też zielone światło w kontekście Forbidden Door.

AEW zastosowało w ostatnich dniach różne zniżki w kontekście biletów na niedzielne AEW Double or Nothing, oferując choćby pakiety czterech biletów za 40 dolarów. Ostatecznie udało się sprzedać około 8000 tysięcy biletów. Do tego AEW rozdało za darmo ponad 2000 wejściówek, więc finalnie na hali spodziewanych będzie nieco ponad 10 tysięcy osób.

Kontuzja ramienia Liv Morgan okazała się dużo poważniejsza niż początkowo zakładano. „Fightful Select” donosi, że w tej chwili WWE jest wręcz pogodzone z tym, iż Liv nie wykuruje się nawet do końca lata, w związku z czym większość osób spodziewa się jej z powrotem dopiero na jesieni bieżącego roku.

Jamie Hayter została wycofana z ostatniego AEW Dynamite z powodu urazów odniesionych po ataku The Outcasts. Choć sama informacja była storyline’owa, „Fightful Select” podaje, że okoliczności jej absencji już nie. Ponoć Jamie od pewnego czasu ma różne problemy zdrowotne, które się nawarstwiają, ale obecnie kontuzje dały o sobie znać na tyle, że Hayter rzeczywiście nie była w stanie wystąpić na minionym Dynamite. Zawodniczka ma być postawiona na nogi na tyle, żeby stoczyć zaplanowaną na jutro walkę z Toni Storm na Double or Nothing. Jeśli jej dolegliwości są jednak na tyle poważne, nie można wykluczyć scenariusza w którym Storm przejmie tytuł kobiet AEW, a Hayter zaliczy wkrótce przerwę od występów.

Uwaga na spoilery ze SmackDown i AEW Rampage.
|
|
|
|
Austin Theory pozostaje WWE United States Championem, po tym jak pokonał Sheamusa. Przyczynili się do tego Pretty Deadly, którzy mają ostatnio na pieńku z Brawling Brutes i w trakcie walki zaatakowali będących przy ringu Butcha i Ridge’a Hollanda. To odwróciło uwagę Sheamusa na tyle, że Theory odliczył go po Roll Upie, kontynuując swoje panowanie z tytułem Stanów Zjednoczonych.

Podczas SmackDown podgrzano atmosferę przed walką o tytuły tag teamowe na Night of Champions, ale przy okazji podkreślono dalsze napięcia w grupie Bloodline. Decyzją Romana Reignsa, The Usos nie udali się do Arabii Saudyjskiej i nie będzie ich na NoC. W trakcie końcowego segmentu, podczas wymiany zdań z obecnymi mistrzami, Jimmy Uso nazwał siebie prawdziwym „Wodzem Plemienia”. Doszło potem do konfrontacji Jimmy’ego z Romanem. Ostatecznie Solo Sikoa i Reigns otrzymali pomoc od Usos przy ataku na Owensa i Zayna, ale potem Jimmy niechętnie przekazał tytuły tag teamowe Romanowi.

Na przyszłotygodniowe SmackDown ustalono:
- walka kwalifikacyjna do Money In The Bank: Montez Ford vs. LA Knight
- walka kwalifikacyjna do Money In The Bank: Lacey Evans vs. Zelina Vega
- celebracja tysięcznego dnia panowania Romana Reignsa.


Podczas AEW Rampage ogłoszono, że Isiah Kassidy jest kontuzjowany i nie może wystąpić na PPV. W związku z tym w drużynie z The Hardys wystąpi Hook. Walka Ethana Page’a & The Gunns z Hardys i Hookiem została przy tym przesunięta do Pre-Show gali. Walka ma dodatkową stypulację w ramach której zwycięstwo drużyny braci Hardy oznaczałoby, że Matt Hardy stanie się właścicielem kontraktu Page’a.

Na Double or Nothing zapowiedziano jeszcze obronę AEW Trios Championship w ramach Open House Rules Matchu. Nie potwierdzono rywali dla House of Black, lecz podczas Rampage zasugerowano mocno, że o tytuły mogą powalczyć The Acclaimed i Billy Gunn.


------------

Kontakt:
Twitter: tutaj
Facebook: tutaj
E-mail: sabinq@onet.eu


Zapraszamy do polubienia i śledzenia Profilu WrestleFans.pl na Facebooku!

Autor:
Piotr GilewskiDodano: 27-05-2023, 12:01
Host: user-5-173-154-41.play-internet.pl, IP: 5.173.154.41

Na gali Night of Champions powinny być bronione wszystkie pasy. Nie wiem po kiego grzyba tak nazywa się gala.

autor: Elytarny

nick:

email:

komentarz:

 

Przepisz cyfrę: 4

 

 

  
Należy wypełnić wszystkie pola.
Znaczniki języka HTML zostaną usunięte!
 
[ anuluj ]Więcej gal WWE Premium w Europie:

poprawi ich widowiskowość.
nie wniesie nic nowego.
pogorszy produkt.9. grudnia 2023


30. grudnia 20234. listopada 2023


18. listopada 2023
WWE UniversalWWE Świata Wagi CiężkiejAEW Świata Wagi Ciężkiej

 

Designed by Paweł "Boryss" Borkowski
ę

Użyte znaki towarowe, loga i nazwy firm są własnością ich prawnych właścicieli
i zostały wykorzystane tylko w celach informacyjnych i nie mogą być kopiowane bez zgody ich właścicieli.