wrestling wwe tna aew


Zdecydowanie przypadło Wam do gustu ponowne wprowadzenie mistrzostwa świata wagi ciężkiej WWE. Oto wyniki.
SONDA
Przywrócenie Mistrzostwa Świata Wagi Ciężkiej WWE było decyzją:
Dobrą (1488) 93%
Złą (112) 7%
Łącznie oddano
1600 głosów

Nową Sondę poświęcimy galom premium WWE, czyli dawnym PPV. Jak wiadomo, ich kolejność jest co pewien czas zmieniana. Choć pewne pozostają niezmienne, niektóre wędrują z marca na wrzesień itp. Tak więc, stą pytanie. Czy Waszym zdaniem to dobry, zły, czy może nie mający znaczenia pomysł? Zapraszamy do głosowania.


24 sierpnia w wieku zaledwie 36 lat zmarł gwiazdor WWE, Bray Wyatt. Do jego przedwczesnej śmierci przyczyniły się problemy z sercem, które pogłębiły się po tym jak na początku tego roku, Wyatt zachorował z powikłaniami na COVID-19. Bray odszedł po tym jak w trakcie snu doznał rozległego zawału serca.

Świat wrestlingu pożegnał wielką legendę w osobie Terry'ego Funka, który zmarł w wieku 79 lat. Jego odejście nie było niespodziewane, ponieważ Funk od lat miał poważne problemy zdrowotne, zmagając się m.in. z chorobą Parkinsona czy demencją. Legenda Hardcore wrestlingu została uhonorowana przez wszystkie wiodące federacje, na czele z WWE.

AEW All In na Wembley w Londynie zakończyło się ogromnym sukcesem. Gala ustanowiła nowy wrestlingowy rekord jeżeli chodzi o frekwencję wśród fanów, którzy zapłacili za bilety, których pojawiło się ponad 81 tysięcy. AEW pobiło tym samym dotychczasowy rekord WWE z WrestleManii 32. AEW potwierdziło jednocześnie, że 25 sierpnia 2024 roku odbędzie się kolejna edycja All In, także na brytyjskim Wembley.
WWE RAW
Premiera:
Czwartki godz. 20:00
Powtórki:
Soboty godz. 10:00
Soboty godz. 17:00
Niedziele godz. 11:00


WWE SmackDown
Premiera:
Wtorki godz. 21:00
Powtórki:
Piątki godz. 20:00
Soboty godz. 20:00
Niedziele godz. 14:00

WWE NXT
Premiera:
Soboty godz. 15:00
Powtórki:
Soboty godz. 22:00
Niedziele godz. 16:00
Poniedziałki godz. 20:00


WWE Main Event
Premiera:

Soboty godz. 16:00
Powtórki:
Soboty godz. 23:00
Niedziele godz. 17:00
Wtorki godz. 20:00


WWE Payback 2023
Premiera:

Środa
11. października 2023
godz. 20:00
Powtórki:
Czwartek godz. 16:00
Sobota godz. 10:00
Niedziela godz. 18:00Omówienie wydarzeń z WWE Night of Champions 2023
Dodano: 27-05-2023, 22:51
Paczka zawiera omówienie wydarzeń, a co za tym idzie otwarte spoilery z WWE Night of Champions.

Za nami już Night of Champions w Jeddah w Arabii Saudyjskiej. Galę rozpoczęła od razu walka o World Heavyweight Championship. Mistrzem został Seth Rollins, który pokonał AJ Stylesa. Po walce pas mistrzowski wręczył mu Triple H.


Trish Stratus pokonała Becky Lynch, do czego przyczyniła się Zoey Stark, która zaingerowała w tym starciu, przeszkadzając Lynch. Trish zaliczyła wygraną odliczając rywalkę po Stratusfaction.


Mustafa Ali postawił się w pewien sposób mistrzowi, próbując go nawet odliczyć po 450 Splashu, ale Gunther zanotował ostatecznie zdecydowane zwycięstwo i zachował WWE Intercontinental Championship. Zawodnik zbliża się coraz bardziej do pełnego roku kalendarzowego z tytułem – Gunther zdobył go 10 czerwca ubiegłego roku.


Asuka jest nową mistrzynią kobiet RAW, po tym jak pokonała Biancę Belair. W końcówce Belair zmierzała po KOD, gdy Asuka ją oślepiła, następnie wykańczając rywalkę kopnięciem. Asuka sięgnęła po RAW Women’s Championship po raz trzeci w karierze. Belair straciła pas po 420 dniach.


Rhea Ripley zmiażdżyła w krótkim starciu Natalyę i zachowała SmackDown Women’s Championship.


Podczas walki Cody’ego Rhodesa z Brockiem Lesnarem sprzedawano historię kontuzjowanej ręki tego pierwszego. Pomimo storyline’owego urazu, Cody postawił „Bestii” twarde warunki i był blisko wygranej. Ostatecznie Lesnar złapał rywala w Kimurę, a Cody nie chciał odklepać i „odpłynął” z bólu, a sędzia przerwał pojedynek.


W walce wieczoru Kevin Owens i Sami Zayn pokonali Romana Reignsa i Solo Sikoę, broniąc Undisputed WWE Tag Team Championship. Doszło również do prawdopodobnie ostatecznego rozłamu w Bloodline. Pomimo wcześniejszych poleceń, The Usos pojawili się w trakcie walki, ale gdy chcieli wykonać podwójny Superkick dla Zayna, ten się uchylił i oberwał Sikoa. Reigns miał o to ogromne pretensje i w ringu odepchnął Jey’a, gdy Jimmy wymierzył mu Superkick. Jimmy tłumaczył Jey’owi, że zrobił to co sam Jey powinien zrobić już dawno temu, po czym poprawił kolejnym kopniakiem dla Romana. Po chwili mistrzowie odliczyli Solo po Stunnerze i Helluva Kicku.


-----------

Kontakt:
Twitter: tutaj
Facebook: tutaj
E-mail: sabinq@onet.eu


Zapraszamy do polubienia i śledzenia Profilu WrestleFans.pl na Facebooku!


Autor:
Piotr GilewskiDodano: 28-05-2023, 21:17
Host: akz119.neoplus.adsl.tpnet.pl, IP: 83.26.29.119

Przypięcie Romka większym wydarzeniem niz przerwanie streaku Undertakera? Niezła odklejka wjechała widzę...

autor: Bucano

nick:

email:

komentarz:

 

Przepisz cyfrę: 6

 

 

  
Należy wypełnić wszystkie pola.
Znaczniki języka HTML zostaną usunięte!
 
[ anuluj ]Zmiana kolejności gal premium WWE to pomysł:

dobry, bo wprowadza coś nowego.
niemający w ogóle znaczenia.
zły, bo wprowadza zamęt.7. października 2023


1. października 20232. września 2023


3. września 2023
WWE UniversalWWE Świata Wagi CiężkiejAEW Świata Wagi Ciężkiej

 

Designed by Paweł "Boryss" Borkowski
ę

Użyte znaki towarowe, loga i nazwy firm są własnością ich prawnych właścicieli
i zostały wykorzystane tylko w celach informacyjnych i nie mogą być kopiowane bez zgody ich właścicieli.