wrestling wwe tna aew


Zdecydowanie przypadło Wam do gustu ponowne wprowadzenie mistrzostwa świata wagi ciężkiej WWE. Oto wyniki.
SONDA
Przywrócenie Mistrzostwa Świata Wagi Ciężkiej WWE było decyzją:
Dobrą (1488) 93%
Złą (112) 7%
Łącznie oddano
1600 głosów

Nową Sondę poświęcimy galom premium WWE, czyli dawnym PPV. Jak wiadomo, ich kolejność jest co pewien czas zmieniana. Choć pewne pozostają niezmienne, niektóre wędrują z marca na wrzesień itp. Tak więc, stą pytanie. Czy Waszym zdaniem to dobry, zły, czy może nie mający znaczenia pomysł? Zapraszamy do głosowania.


24 sierpnia w wieku zaledwie 36 lat zmarł gwiazdor WWE, Bray Wyatt. Do jego przedwczesnej śmierci przyczyniły się problemy z sercem, które pogłębiły się po tym jak na początku tego roku, Wyatt zachorował z powikłaniami na COVID-19. Bray odszedł po tym jak w trakcie snu doznał rozległego zawału serca.

Świat wrestlingu pożegnał wielką legendę w osobie Terry'ego Funka, który zmarł w wieku 79 lat. Jego odejście nie było niespodziewane, ponieważ Funk od lat miał poważne problemy zdrowotne, zmagając się m.in. z chorobą Parkinsona czy demencją. Legenda Hardcore wrestlingu została uhonorowana przez wszystkie wiodące federacje, na czele z WWE.

AEW All In na Wembley w Londynie zakończyło się ogromnym sukcesem. Gala ustanowiła nowy wrestlingowy rekord jeżeli chodzi o frekwencję wśród fanów, którzy zapłacili za bilety, których pojawiło się ponad 81 tysięcy. AEW pobiło tym samym dotychczasowy rekord WWE z WrestleManii 32. AEW potwierdziło jednocześnie, że 25 sierpnia 2024 roku odbędzie się kolejna edycja All In, także na brytyjskim Wembley.
WWE RAW
Premiera:
Czwartki godz. 20:00
Powtórki:
Soboty godz. 10:00
Soboty godz. 17:00
Niedziele godz. 11:00


WWE SmackDown
Premiera:
Wtorki godz. 21:00
Powtórki:
Piątki godz. 20:00
Soboty godz. 20:00
Niedziele godz. 14:00

WWE NXT
Premiera:
Soboty godz. 15:00
Powtórki:
Soboty godz. 22:00
Niedziele godz. 16:00
Poniedziałki godz. 20:00


WWE Main Event
Premiera:

Soboty godz. 16:00
Powtórki:
Soboty godz. 23:00
Niedziele godz. 17:00
Wtorki godz. 20:00


WWE Payback 2023
Premiera:

Środa
11. października 2023
godz. 20:00
Powtórki:
Czwartek godz. 16:00
Sobota godz. 10:00
Niedziela godz. 18:00AJ Styles kontuzjowany?, Oglądalność RAW z podsumowaniem 2022 roku, Uwaga na spoilery z AEW Dynamite: stan rywalizacji Elite z Death Triangle, Hangman Page sugeruje potencjalną datę powrotu, rywalizacja o AEW TNT Championship, atrakcje na najbliższe AEW Rampage
Dodano: 30-12-2022, 11:29
PWInsider informuje, że podczas czwartkowego live eventu WWE pojawiły się obawy o kontuzję AJ Stylesa. W trakcie walki The O.C. z Judgment Day zasygnalizowano znak „X” oznaczający realną kontuzję. Stylesem zajął się sztab medyczny i zawodnik opuścił potem arenę po walce przy wsparciu ratowników. Według ustaleń PWInsidera nie był to żaden celowy angle, lecz prawdziwa kontuzja. Wstępne podejrzenia wskazują na to, że Styles mógł skręcić kostkę.

Oglądalność ostatniego RAW z podsumowaniem 2022 roku osiągnęła bardzo niski pułap, wynosząc jedynie 1.075 miliona widzów przy ratingu 0.27 w grupie wiekowej 18-49. Są to oczywiście duże spadki względem 1.705 miliona oglądających i ratingu 0.43 sprzed tygodnia. Szczegółowe dane pokazują, że dużo osób zrezygnowało z oglądania show, widząc jego format, który opierał się na wywiadach i skrótach walk z minionego roku. Pierwszą godzinę programu oglądało jeszcze 1.331 miliona widzów, ale przy trzeciej było to już zaledwie 852 tysiące osób. 2 stycznia 2023 roku WWE powróci do formatu na żywo z galą w Nashville – na show awizowane są dwie walki mistrzowskie, czyli starcie Bianci Belair z Alexą Bliss o RAW Women’s Championship i Austina Theory’ego z Sethem Rollinsem o WWE United States Championship.

Uwaga na spoilery z AEW Dynamite.
|
|
|
|
|
The Elite wyrównali stan rywalizacji w Best of 7 Series przeciwko Death Triangle. Podczas najnowszego Dynamite zespół ten pokonał przeciwników w Falls Count Anywhere Matchu. Oznacza to, że wynik pomiędzy drużynami to 3 do 3 i o końcowym rezultacie przesądzi ostatnia, siódma walka. Ta odbędzie się 11 stycznia przyszłego roku i będzie to Ladder Match.

Hangman Page pauzuje od 18 października, ale wydaje się być blisko powrotu do akcji. Podczas Dynamite wyemitowano wywiad z Pagem, który stwierdził, że to jeszcze nic oficjalnego, ale być może wróci za dwa tygodnie.

Samoa Joe pokonał Wardlowa w obronie AEW TNT Championship. Po walce Joe dodatkowo znokautował przeciwnika i ściął mu włosy, ale potem sam został zaatakowany przez Darby’ego Allina, który zasugerował, że może być wkrótce kolejnym mistrzem. Tony Khan ogłosił wkrótce po gali, że Samoa Joe zmierzy się z Darbym Allinem na przyszłotygodniowym Dynamite, a stawką będzie właśnie AEW TNT Championship.


W piątkowym AEW Rampage zobaczymy:
- wypowiedzą się Jon Moxley i Jamie Hayter
- Tony Schiavone przeprowadzi wywiad ze Stingiem i Darbym Allinem
- coś do powiedzenia mają Jeff Jarrett, Jay Lethal, Sonjay Dutt i Satnam Singh
- Swerve Strickland vs. Wheeler Yuta
- AEW TBS Championship: Jade Cargill vs. Kiera Hogan
- AEW All-Atlantic Championship: Orange Cassidy vs. Trent Beretta.


----------

Kontakt:
Twitter: tutaj
Facebook: tutaj
E-mail: sabinq@onet.eu


Zapraszamy do polubienia i śledzenia Profilu WrestleFans.pl na Facebooku!

Autor:
Piotr GilewskiDodano: 29-09-2022, 08:24
Host: 193-24-201-19.susi.pl, IP: 193.24.201.19

Nie zdziwię się jak ten Fredericks podpisze kontrakt z WWE. Ma dopiero 32 lata więc federacja może go podpisać. Dużo lat kariery ma przed sobą. Czytałem wczoraj jak Michaels mówił, że są otwarci na kontraktowanie gwiazd innych federacji do NXT, więc jest duże prawdopodobieństwie, że Fredericksa podpiszą skoro był w PC.

autor: Przemek

nick:

email:

komentarz:

 

Przepisz cyfrę: 7

 

 

  
Należy wypełnić wszystkie pola.
Znaczniki języka HTML zostaną usunięte!
 
[ anuluj ]Zmiana kolejności gal premium WWE to pomysł:

dobry, bo wprowadza coś nowego.
niemający w ogóle znaczenia.
zły, bo wprowadza zamęt.7. października 2023


1. października 20232. września 2023


3. września 2023
WWE UniversalWWE Świata Wagi CiężkiejAEW Świata Wagi Ciężkiej

 

Designed by Paweł "Boryss" Borkowski
ę

Użyte znaki towarowe, loga i nazwy firm są własnością ich prawnych właścicieli
i zostały wykorzystane tylko w celach informacyjnych i nie mogą być kopiowane bez zgody ich właścicieli.