wrestling wwe tna aew


Oto, jak postrzegacie zmianę kolejności gal premiurm WWE przez WWE w ciągu kolejnych lat.
SONDA
Zmiana kolejności gal premiu WWE to pomysł:
dobry, bo wprowadza coś nowego. (172) 27%
niemający w ogóle znaczenia. (313) 50%
zły, bo wprowadza zamęt. (144) 23%
Łącznie oddano
629 głosów

Nie często kontynuujemy temat, ale zrobimy tak bym razem pozostając przy galach Premium.Tym razem chodzi jednak o zwiększającą się ilość tych gal w Europie.


Survivor Series przyniosło wyczekiwany powrót Randy'ego Ortona, natomiast dużą niespodzianką okazał się powrót do WWE CM Punka. Zawodnik zwolniony w tym roku z AEW, podpisał kilkuletni kontrakt z WWE, wiążąc się tym samym z federacją na dłuższy czas.

AEW zakontraktowało Rica Flaira, który ma towarzyszyć Stingowi w ostatnich miesiącach jego kariery. Oznacza to, że Flair będzie obecny w telewizji przynajmniej do marca przyszłego roku. Wkrótce pojawiły się natomiast doniesienia, że WWE Hall of Famer podpisał ostatecznie kilkuletni kontrakt z AEW, więc może tam pozostać na zdecydowanie dłużej.

WWE idzie mocno w kierunku eksploracji rynku europejskiego pod swoje gale Premium Live Event. Federacja potwierdziła wcześniej galę Bash in Berlin w Niemczech, ale okazuje się, że w przyszłym roku w sobotę 4 maja odbędzie się Backlash w LDLC Arenie w Lyonie we Francji.

WWE RAW
Premiera:
Czwartki godz. 20:00
Powtórki:
Soboty godz. 10:00
Soboty godz. 17:00
Niedziele godz. 11:00


WWE SmackDown
Premiera:
Wtorki godz. 21:00
Powtórki:
Piątki godz. 20:00
Soboty godz. 20:00
Niedziele godz. 14:00

WWE NXT
Premiera:
Soboty godz. 15:00
Powtórki:
Soboty godz. 22:00
Niedziele godz. 16:00
Poniedziałki godz. 20:00


WWE Main Event
Premiera:

Soboty godz. 16:00
Powtórki:
Soboty godz. 23:00
Niedziele godz. 17:00
Wtorki godz. 20:00


NXT Deadline 2023
Premiera:

piątek
15. grudnia 2023
godz. 20:00
Powtórki:
Sobota godz. 10:00
Niedziela godz. 18:00Problemy wizowe Tysona Fury'ego przekreślą plany WWE na jego walkę na WrestleManii?, Odcinek Best of Impact Wrestling, Oglądalność SmackDown i AEW Rampage, Uwaga na spoilery z NXT: walka tag teamowa na New Year's Evil, rezultat starcia o NXT North American Championship, atrakcje na przyszły tydzień
Dodano: 28-12-2022, 09:47
„The Sun” donosi, że WWE chciało zabookować Tysona Fury’ego na sezon WrestleManii, ale mogą w tym przeszkodzić problemy wizowe. WWE planowało, żeby Fury wystąpił na Royal Rumble 2023, a potem stoczył walkę na WrestleManii 39. Aktualnie Fury ma zakaz wjazdu do Stanów Zjednoczonych przez rzekome koneksje z Danielem Kinahanem, czyli promotorem boksu, oskarżanym też jednak o kierowanie grupą przestępczą. Kinahan był współwłaścicielem MTK Global, które reprezentowało Fury’ego. Po sieci krążą też wspólne zdjęcia obu panów. Fury podkreślał w wywiadach, że nie ma nic wspólnego z Kinahanem, a to, że jest z nim na zdjęciu nie czyni go kryminalistą. Fury ma się jednak znajdować na liście ponad 600 osób podejrzanych o koneksje z Kinahanem, które aktualnie nie mogą przez to liczyć na wydanie wizy do USA.

Impact Wrestling ogłosiło, że odcinek ich tygodniówki z najbliższego czwartku będzie epizodem specjalnym z podsumowaniem najlepszych momentów 2022 roku w IW. Rzecz jasna w związku z tym w odcinku nie ukażą się żadne nowe segmenty czy walki.

Oglądalność ostatniego SmackDown wyniosła 2.376 miliona widzów przy ratingu 0.55 w grupie wiekowej 18-49, odnotowując tym samym wzrosty względem 2.191 miliona oglądających i ratingu 0.52 z poprzedniego tygodnia.

Poprawę odnotowało także AEW Rampage, które obejrzało tym razem 566 tysięcy widzów przy ratingu 0.18 w przedziale wiekowym 18-49. Tydzień wcześniej było to 464 tysiące widzów i rating 0.15.

Uwaga na spoilery z NXT.
|
|
|
|
W walce otwierającej show Julius Creed pokonał JD McDonagha. Po walce pojawili się Indus Sher, którzy stwierdzili, że bracia Creed udowodnili, iż są gotowi, więc zgadzają się na walkę na New Year’s Evil (10 stycznia).

W walce wieczoru tego odcinka Wes Lee pokonał Tony’ego D’Angelo w obronie NXT North American Championship. Swój udział miał w tym Dijak, który pojawił się w końcówce i złapał Stacksa, co odwróciło uwagę D’Angelo i otworzyło Wesowi drogę do zwycięstwa.

Na przyszłotygodniowe, pierwsze NXT w 2023 roku potwierdzono tymczasem:
- Charlie Dempsey vs. Hank Walker
- Trick Williams vs. Axiom
- Carmelo Hayes vs. Apollo Crews
- „Grayson Waller Effect” z Bronem Breakkerem
- Extreme Resolution Match: Alba Fyre vs. Isla Dawn.


------------

Kontakt:
Twitter: tutaj
Facebook: tutaj
E-mail: sabinq@onet.eu


Zapraszamy do polubienia i śledzenia Profilu WrestleFans.pl na Facebooku!

Autor:
Piotr GilewskiDodano: 28-12-2022, 16:37
Host: 98-rev82.giganet.net.pl, IP: 91.245.82.98

Uroki Stanów Zjednoczonych - we własnym kraju mieć kompletny burdel społeczny, na który się mimowolnie przyzwala i z którym nieprzesadnie sobie radzi...ale za to wpuszczenie na terytorium kraju Mistrza Świata wagi ciężkiej o nieposzlakowanej opinii to już zbyt ryzykowne działanie. Na podstawie kilku fotek i przeszłości promotorskiej to można by cały świat boksu wykluczyć ze wstępu do USA, bo przecież zawsze znajdzie się jakaś wątpliwa karta. Szkoda Fury'ego, ale co zrobisz - "taki klimat". Le cabaret.

autor: komato

nick:

email:

komentarz:

 

Przepisz cyfrę: 5

 

 

  
Należy wypełnić wszystkie pola.
Znaczniki języka HTML zostaną usunięte!
 
[ anuluj ]Więcej gal WWE Premium w Europie:

poprawi ich widowiskowość.
nie wniesie nic nowego.
pogorszy produkt.9. grudnia 2023


30. grudnia 20234. listopada 2023


18. listopada 2023
WWE UniversalWWE Świata Wagi CiężkiejAEW Świata Wagi Ciężkiej

 

Designed by Paweł "Boryss" Borkowski
ę

Użyte znaki towarowe, loga i nazwy firm są własnością ich prawnych właścicieli
i zostały wykorzystane tylko w celach informacyjnych i nie mogą być kopiowane bez zgody ich właścicieli.