wrestling wwe tna aew


Oto, jak postrzegacie zmianę kolejności gal premiurm WWE przez WWE w ciągu kolejnych lat.
SONDA
Zmiana kolejności gal premiu WWE to pomysł:
dobry, bo wprowadza coś nowego. (172) 27%
niemający w ogóle znaczenia. (313) 50%
zły, bo wprowadza zamęt. (144) 23%
Łącznie oddano
629 głosów

Nie często kontynuujemy temat, ale zrobimy tak bym razem pozostając przy galach Premium.Tym razem chodzi jednak o zwiększającą się ilość tych gal w Europie.


Survivor Series przyniosło wyczekiwany powrót Randy'ego Ortona, natomiast dużą niespodzianką okazał się powrót do WWE CM Punka. Zawodnik zwolniony w tym roku z AEW, podpisał kilkuletni kontrakt z WWE, wiążąc się tym samym z federacją na dłuższy czas.

AEW zakontraktowało Rica Flaira, który ma towarzyszyć Stingowi w ostatnich miesiącach jego kariery. Oznacza to, że Flair będzie obecny w telewizji przynajmniej do marca przyszłego roku. Wkrótce pojawiły się natomiast doniesienia, że WWE Hall of Famer podpisał ostatecznie kilkuletni kontrakt z AEW, więc może tam pozostać na zdecydowanie dłużej.

WWE idzie mocno w kierunku eksploracji rynku europejskiego pod swoje gale Premium Live Event. Federacja potwierdziła wcześniej galę Bash in Berlin w Niemczech, ale okazuje się, że w przyszłym roku w sobotę 4 maja odbędzie się Backlash w LDLC Arenie w Lyonie we Francji.

WWE RAW
Premiera:
Czwartki godz. 20:00
Powtórki:
Soboty godz. 10:00
Soboty godz. 17:00
Niedziele godz. 11:00


WWE SmackDown
Premiera:
Wtorki godz. 21:00
Powtórki:
Piątki godz. 20:00
Soboty godz. 20:00
Niedziele godz. 14:00

WWE NXT
Premiera:
Soboty godz. 15:00
Powtórki:
Soboty godz. 22:00
Niedziele godz. 16:00
Poniedziałki godz. 20:00


WWE Main Event
Premiera:

Soboty godz. 16:00
Powtórki:
Soboty godz. 23:00
Niedziele godz. 17:00
Wtorki godz. 20:00


NXT Deadline 2023
Premiera:

piątek
15. grudnia 2023
godz. 20:00
Powtórki:
Sobota godz. 10:00
Niedziela godz. 18:00Omówienie wydarzeń z AEW Double or Nothing 2023
Dodano: 29-05-2023, 08:05
Paczka zawiera omówienie wydarzeń, a tym samym otwarte spoilery z gali AEW Double or Nothing 2023, która odbyła się w nocy z niedzieli na poniedziałek czasu polskiego.

Zgodnie z zapowiedziami w trakcie Pre-Show do gali, odbyła się jedna walka. W tej The Hardys i Hook pokonali The Gunns i Ethana Page’a. W związku z dodatkową stypulacją tej walki, po tym triumfie Matt Hardy zyskał kontrolę nad kontraktem Ethana Page’a z AEW.

Główna karta wystartowała od 21-osobowego Battle Royale o AEW International Championship. Mistrzem pozostał natomiast Orange Cassidy, który jako ostatniego wyeliminował Swerve’a Stricklanda.


Unsanctioned Match zakończył się triumfem Adama Cole’a nad Chrisem Jericho, po tym jak sędzia podjęła decyzję o przerwaniu walki, gdy Cole okładał Jericho kolejnymi ciosami, wcześniej uderzając go łańcuchem. W trakcie walki ingerowała Britt Baker, która rozprawiła się potem z próbującą pomóc Sarayą.

Bez niespodzianki FTR pokonali Jeffa Jarretta i Jay’a Lethala w skutecznej obronie AEW Tag Team Championship. Sędzią specjalnym był Mark Briscoe. W trakcie walki były ingerencje, a Karen Jarrett zaatakowała sędzię Aubrey Edwards, gdy ta zjawiła się w pewnym momencie w zastępstwie za powalonego Briscoe. W końcówce Jarrett zirytował się na Marka i go spoliczkował, a ten odpłacił mu tym samym, wystawiając go przy okazji na Shatter Machine.


Wardlow pokonał Christiana Cage’a z pomocą Arna Andersona w Ladder Matchu o AEW TNT Championship.

Przy okazji walki o mistrzostwo kobiet ewidentnie doszło do przykrycia problemów zdrowotnych Jamie Hayter, o których wspominałem niedawno w newsach. Jeszcze przed walką Hayter została zaatakowana na zapleczu przez Sarayę i Ruby Soho. Pomimo tego stanęła do walki z Toni Storm. W trakcie samego starcia układ sił próbowała jeszcze wyrównać Hikaru Shida, ale zdało się to na nic i Toni Storm pokonała Hayter, odbierając jej AEW Women’s Championship. Toni ma ten tytuł po raz drugi – wcześniej zgarnęła tymczasowe mistrzostwo, które wyłoniono początkowo w związku z przerwą Thunder Rosy.


Jak można się było spodziewać, na wyzwanie House of Black odpowiedzieli The Acclaimed i Billy Gunn. Mistrzowie pokonali jednak rywali i zachowali tym samym AEW Trios Championship.

Jade Cargill pokonała Tayę Valkyrię i obroniła AEW TBS Championship. Po walce Mark Sterling mówił jednak o tym, że Cargill może się zmierzyć z kimkolwiek, ale nie ma już dla niej rywalki. Wtedy zjawiła się Kris Statlander i doszło do kolejnego starcia, a tutaj… Statlander pokonała Cargill po krótkim pojedynku. Kris została nową mistrzynią AEW TBS, kończąc panowanie Cargill, które trwało 509 dni. Jednocześnie zakończyła niepokonaną serię Jade.


MJF był najlepszy w 4-Way Matchu pomiędzy Four Pillars (przeciwko Darby’emu Allinowi, Sammy’emu Guevarze i Jackowi Perry’emu) i kontynuuje panowanie z AEW World Championship.


W walce wieczoru Konosuke Takeshita pomógł Blackpool Combat Club w pokonaniu The Elite w ramach Anarchy In The Arena.


-----------

Kontakt:
Twitter: tutaj
Facebook: tutaj
E-mail: sabinq@onet.eu


Zapraszamy do polubienia i śledzenia Profilu WrestleFans.pl na Facebooku!

Autor:
Piotr GilewskiDodano: 29-05-2023, 23:09
Host: 79.163.194.141.ipv4.supernova.orange.pl, IP: 79.163.194.141

Tu nie chodzi o to, że oni są słabi, czy nie mogą być twarzami organizacji, mogą. Ale kontynuowanie story w takiej konfiguracji jest marnowaniem potencjału MJF. Fajnie, zawalczyli, ale na dłużą metę MJF musi walczyć z największymi gwiazdami organizacji. Tak, aby ludzie mieli chociaż jakieś wątpliwości przed walką, co do jej zakończenia. To MJF ma zadatki na największa gwiazdy, ale wciąż wymaga budowania pozycji, mądrego prowadzenia, walk z najlepszymi, a co za tym idzie uwiarygodniania. W taj bajce jeszcze tylko Cassidiego brakuje... To nie jest dobra droga dla MJF.

autor: Wildness

nick:

email:

komentarz:

 

Przepisz cyfrę: 9

 

 

  
Należy wypełnić wszystkie pola.
Znaczniki języka HTML zostaną usunięte!
 
[ anuluj ]Więcej gal WWE Premium w Europie:

poprawi ich widowiskowość.
nie wniesie nic nowego.
pogorszy produkt.9. grudnia 2023


30. grudnia 20234. listopada 2023


18. listopada 2023
WWE UniversalWWE Świata Wagi CiężkiejAEW Świata Wagi Ciężkiej

 

Designed by Paweł "Boryss" Borkowski
ę

Użyte znaki towarowe, loga i nazwy firm są własnością ich prawnych właścicieli
i zostały wykorzystane tylko w celach informacyjnych i nie mogą być kopiowane bez zgody ich właścicieli.