wrestling wwe tna aew


Oto, jak postrzegacie zmianę kolejności gal premiurm WWE przez WWE w ciągu kolejnych lat.
SONDA
Zmiana kolejności gal premiu WWE to pomysł:
dobry, bo wprowadza coś nowego. (172) 27%
niemający w ogóle znaczenia. (313) 50%
zły, bo wprowadza zamęt. (144) 23%
Łącznie oddano
629 głosów

Nie często kontynuujemy temat, ale zrobimy tak bym razem pozostając przy galach Premium.Tym razem chodzi jednak o zwiększającą się ilość tych gal w Europie.


Survivor Series przyniosło wyczekiwany powrót Randy'ego Ortona, natomiast dużą niespodzianką okazał się powrót do WWE CM Punka. Zawodnik zwolniony w tym roku z AEW, podpisał kilkuletni kontrakt z WWE, wiążąc się tym samym z federacją na dłuższy czas.

AEW zakontraktowało Rica Flaira, który ma towarzyszyć Stingowi w ostatnich miesiącach jego kariery. Oznacza to, że Flair będzie obecny w telewizji przynajmniej do marca przyszłego roku. Wkrótce pojawiły się natomiast doniesienia, że WWE Hall of Famer podpisał ostatecznie kilkuletni kontrakt z AEW, więc może tam pozostać na zdecydowanie dłużej.

WWE idzie mocno w kierunku eksploracji rynku europejskiego pod swoje gale Premium Live Event. Federacja potwierdziła wcześniej galę Bash in Berlin w Niemczech, ale okazuje się, że w przyszłym roku w sobotę 4 maja odbędzie się Backlash w LDLC Arenie w Lyonie we Francji.

WWE RAW
Premiera:
Czwartki godz. 20:00
Powtórki:
Soboty godz. 10:00
Soboty godz. 17:00
Niedziele godz. 11:00


WWE SmackDown
Premiera:
Wtorki godz. 21:00
Powtórki:
Piątki godz. 20:00
Soboty godz. 20:00
Niedziele godz. 14:00

WWE NXT
Premiera:
Soboty godz. 15:00
Powtórki:
Soboty godz. 22:00
Niedziele godz. 16:00
Poniedziałki godz. 20:00


WWE Main Event
Premiera:

Soboty godz. 16:00
Powtórki:
Soboty godz. 23:00
Niedziele godz. 17:00
Wtorki godz. 20:00


NXT Deadline 2023
Premiera:

piątek
15. grudnia 2023
godz. 20:00
Powtórki:
Sobota godz. 10:00
Niedziela godz. 18:00Zebranie dla pracowników AEW przed Double or Nothing, Odszedł legendarny brytyjski promotor, Data i lokalizacja NXT Great American Bash, Oficjalne rozpoczęcie turnieju Owena Harta, Para z AEW spodziewa się dziecka, Mieszana walka tag teamowa na AEW Dynamite, Tajemnicza osoba ujawni się w najbliższym NXT, Zapowiedź RAW
Dodano: 29-05-2023, 18:38
„Fightful Select” informuje, że przed Double or Nothing, AEW zorganizowało zebranie dla wszystkich pracowników. Poprowadził je Adam Hopkins, który niedawno dołączył do AEW po odejściu z WWE i zajmuje się choćby relacjami z mediami. Ponoć Hopkins udzielił wypowiedzi, która miała znamiona delikatnej reprymendy, ponieważ odniósł się do tego, że mają świadomość, iż część osób rozmawia z serwisami wrestlingowymi, przekazując im różne informacje, które niekoniecznie powinny ujrzeć światło dzienne. Hopkins poprosił o większą uwagę względem tego co mówią mediom oraz to, że jeśli chcą przekazać jakieś bardziej wrażliwe informacje to mogą ich udzielać, ale z zastrzeżeniem, że dany redaktor ma ich nie uwzględniać w swoich publikacjach. Po kilka słów dopowiedzieli jeszcze Bryan Danielson i Kenny Omega – ten drugi polecił wszystkim, żeby wykorzystywać wywiady w mediach przede wszystkim do promowania siebie oraz programów i storyline’ów w których bierze się udział.
Spotkanie zostało ponoć odebrane raczej pozytywnie. Szatnia AEW ocenia też korzystnie sam angaż Hopkinsa, ponieważ ze względu na jego profesjonalizm i doświadczenie, sporo osób liczy, iż jest to osoba, która w dużej mierze odmieni to jak funkcjonują relacje AEW i samych zawodników z mediami, co dotychczas było w zasadzie całkowicie ignorowanym tematem w tej federacji.

W miniony weekend zmarł legendarny brytyjski promotor, Brian Dixon, czyli założyciel All-Star Wrestling.

WWE potwierdziło kolejną galę specjalną NXT Great American Bash, która odbędzie się 30 lipca w Austin w Teksasie.


Podczas Pre-Show do Double or Nothing, odbyła się ceremonia otwarcia tegorocznego turnieju fundacji Owena Harta. Pierwsze walki odbędą się podczas weekendu AEW x NJPW Forbidden Door, a finał turnieju zaplanowano 15 lipca.

W trakcie Double or Nothing, Sammy Guevara i Tay Melo ogłosili, że spodziewają się dziecka. Para pobrała się w sierpniu ubiegłego roku.

Po wydarzeniach z Double or Nothing, na środowe Dynamite potwierdzono już oficjalnie mieszaną walkę tag teamową: Saraya & Chris Jericho vs. Adam Cole & Britt Baker.


W trakcie NXT Battleground przekazano z kolei, że w najbliższym odcinku NXT ujawni się osoba odpowiedzialna za niedawne ataki na Wendy Choo, Nikkitę Lyons, Sol Rucę i Roxanne Perez.

Dzisiejsze RAW będzie pierwszym po Night of Champions i rozpocznie drogę do Money In The Bank z 1 lipca. Na galę potwierdzono:
- WWE Women’s Tag Team Championship: Ronda Rousey & Shayna Baszler vs. Raquel Rodriguez & Shotzi vs. Chelsea Green & Sonya Deville vs. Damage CTRL
- pierwsze walki kwalifikacyjne do Money In The Bank Ladder Matchów.


-----------

Kontakt:
Twitter: tutaj
Facebook: tutaj
E-mail: sabinq@onet.eu


Zapraszamy do polubienia i śledzenia Profilu WrestleFans.pl na Facebooku!

Autor:
Piotr GilewskiDodano: 29-05-2023, 21:49
Host: cgn-14-0.fiberway.pl, IP: 185.157.14.0

Obawiam się, że Seth dostał pas po to by go stracić przez zdobywcę walizki, bo przecież "wielki" Roman musi panować i trzymać pasy jeszcze z 1000 dni i bronić go pewnie z 3 razy

autor: Kadet

nick:

email:

komentarz:

 

Przepisz cyfrę: 4

 

 

  
Należy wypełnić wszystkie pola.
Znaczniki języka HTML zostaną usunięte!
 
[ anuluj ]Więcej gal WWE Premium w Europie:

poprawi ich widowiskowość.
nie wniesie nic nowego.
pogorszy produkt.9. grudnia 2023


30. grudnia 20234. listopada 2023


18. listopada 2023
WWE UniversalWWE Świata Wagi CiężkiejAEW Świata Wagi Ciężkiej

 

Designed by Paweł "Boryss" Borkowski
ę

Użyte znaki towarowe, loga i nazwy firm są własnością ich prawnych właścicieli
i zostały wykorzystane tylko w celach informacyjnych i nie mogą być kopiowane bez zgody ich właścicieli.