wrestling wwe tna aew


Oto, jak postrzegacie zmianę kolejności gal premiurm WWE przez WWE w ciągu kolejnych lat.
SONDA
Zmiana kolejności gal premiu WWE to pomysł:
dobry, bo wprowadza coś nowego. (172) 27%
niemający w ogóle znaczenia. (313) 50%
zły, bo wprowadza zamęt. (144) 23%
Łącznie oddano
629 głosów

Nie często kontynuujemy temat, ale zrobimy tak bym razem pozostając przy galach Premium.Tym razem chodzi jednak o zwiększającą się ilość tych gal w Europie.


Survivor Series przyniosło wyczekiwany powrót Randy'ego Ortona, natomiast dużą niespodzianką okazał się powrót do WWE CM Punka. Zawodnik zwolniony w tym roku z AEW, podpisał kilkuletni kontrakt z WWE, wiążąc się tym samym z federacją na dłuższy czas.

AEW zakontraktowało Rica Flaira, który ma towarzyszyć Stingowi w ostatnich miesiącach jego kariery. Oznacza to, że Flair będzie obecny w telewizji przynajmniej do marca przyszłego roku. Wkrótce pojawiły się natomiast doniesienia, że WWE Hall of Famer podpisał ostatecznie kilkuletni kontrakt z AEW, więc może tam pozostać na zdecydowanie dłużej.

WWE idzie mocno w kierunku eksploracji rynku europejskiego pod swoje gale Premium Live Event. Federacja potwierdziła wcześniej galę Bash in Berlin w Niemczech, ale okazuje się, że w przyszłym roku w sobotę 4 maja odbędzie się Backlash w LDLC Arenie w Lyonie we Francji.

WWE RAW
Premiera:
Czwartki godz. 20:00
Powtórki:
Soboty godz. 10:00
Soboty godz. 17:00
Niedziele godz. 11:00


WWE SmackDown
Premiera:
Wtorki godz. 21:00
Powtórki:
Piątki godz. 20:00
Soboty godz. 20:00
Niedziele godz. 14:00

WWE NXT
Premiera:
Soboty godz. 15:00
Powtórki:
Soboty godz. 22:00
Niedziele godz. 16:00
Poniedziałki godz. 20:00


WWE Main Event
Premiera:

Soboty godz. 16:00
Powtórki:
Soboty godz. 23:00
Niedziele godz. 17:00
Wtorki godz. 20:00


NXT Deadline 2023
Premiera:

piątek
15. grudnia 2023
godz. 20:00
Powtórki:
Sobota godz. 10:00
Niedziela godz. 18:00Jade Cargill weźmie wolne od AEW, Status Jamie Hayter po Double or Nothing, Nowe materiały archiwalne na WWE Network, Tony Khan o aktualnym stanie sprzedaży biletów na All In i początkowych oczekiwaniach
Dodano: 29-05-2023, 22:56
„Fightful Select” donosi, że Jade Cargill ma wziąć teraz wolne od AEW, więc przez jakiś czas nie będziemy jej oglądać w programach. Z informacji wynika, że nie ma przy tym żadnego podłoża zdrowotnego i chodzi po prostu o odpoczynek od ringu lub być może jakieś inne projekty zawodniczki. Nie wiemy jak długo ma pauzować Cargill. Jej przerwa była planowana z wyprzedzeniem, a AEW już od pewnego czasu miało dogadany powrót Kris Statlander, która przy zamkniętym jeszcze obiekcie ćwiczyła ponoć w ringu już przed środowymi nagraniami AEW Dynamite.

Zgodnie z wcześniejszymi plotkami, utrata tytułu przez Jamie Hayter jest podyktowana z kolei jej stanem zdrowia. Ponoć zawodniczka zebrała na zapleczu słowa uznania za przepracowanie Double or Nothing, ponieważ w praktyce jej stan zdrowia kwalifikował się w zasadzie pod zwakowanie tytułu. Sama Hayter była ponoć zdeterminowana, żeby wystąpić na PPV i stracić tytuł w ramach walki. Obecnie spodziewana jest jej absencja w programach przez przynajmniej kilka tygodni.

Na WWE Network trafiło dziesięć kolejnych odcinków WWF Championship Wrestling, z okresu od września do grudnia 1980 roku.

Tony Khan podał podczas konferencji po AEW Double or Nothing, że obecnie mają sprzedanych około 65 tysięcy biletów na All In w Londynie. Tony stwierdził, że są podekscytowani, a gala przerosła ich oczekiwania, ponieważ ogłaszając event na Wembley, spodziewali się publiczności w przedziale od 50 do 60 tysięcy osób.

----------

Kontakt:
Twitter: tutaj
Facebook: tutaj
E-mail: sabinq@onet.eu


Zapraszamy do polubienia i śledzenia Profilu WrestleFans.pl na Facebooku!

Autor:
Piotr GilewskiDodano: 30-05-2023, 13:07
Host: user-5-173-198-14.play-internet.pl, IP: 5.173.198.14

Jeśli chodzi o pasy kobiet, może chcą wprowadzić nowy design dla pasów kobiet i zmienić tę nieszczęsne Raw i Smackdown w nazwach mistrzostw i dlatego mistrzynie nie zamienili się pasami.

autor: Elytarny

nick:

email:

komentarz:

 

Przepisz cyfrę: 3

 

 

  
Należy wypełnić wszystkie pola.
Znaczniki języka HTML zostaną usunięte!
 
[ anuluj ]Więcej gal WWE Premium w Europie:

poprawi ich widowiskowość.
nie wniesie nic nowego.
pogorszy produkt.9. grudnia 2023


30. grudnia 20234. listopada 2023


18. listopada 2023
WWE UniversalWWE Świata Wagi CiężkiejAEW Świata Wagi Ciężkiej

 

Designed by Paweł "Boryss" Borkowski
ę

Użyte znaki towarowe, loga i nazwy firm są własnością ich prawnych właścicieli
i zostały wykorzystane tylko w celach informacyjnych i nie mogą być kopiowane bez zgody ich właścicieli.