wrestling wwe tna aew


Zdecydowanie przypadło Wam do gustu ponowne wprowadzenie mistrzostwa świata wagi ciężkiej WWE. Oto wyniki.
SONDA
Przywrócenie Mistrzostwa Świata Wagi Ciężkiej WWE było decyzją:
Dobrą (1488) 93%
Złą (112) 7%
Łącznie oddano
1600 głosów

Nową Sondę poświęcimy galom premium WWE, czyli dawnym PPV. Jak wiadomo, ich kolejność jest co pewien czas zmieniana. Choć pewne pozostają niezmienne, niektóre wędrują z marca na wrzesień itp. Tak więc, stą pytanie. Czy Waszym zdaniem to dobry, zły, czy może nie mający znaczenia pomysł? Zapraszamy do głosowania.


24 sierpnia w wieku zaledwie 36 lat zmarł gwiazdor WWE, Bray Wyatt. Do jego przedwczesnej śmierci przyczyniły się problemy z sercem, które pogłębiły się po tym jak na początku tego roku, Wyatt zachorował z powikłaniami na COVID-19. Bray odszedł po tym jak w trakcie snu doznał rozległego zawału serca.

Świat wrestlingu pożegnał wielką legendę w osobie Terry'ego Funka, który zmarł w wieku 79 lat. Jego odejście nie było niespodziewane, ponieważ Funk od lat miał poważne problemy zdrowotne, zmagając się m.in. z chorobą Parkinsona czy demencją. Legenda Hardcore wrestlingu została uhonorowana przez wszystkie wiodące federacje, na czele z WWE.

AEW All In na Wembley w Londynie zakończyło się ogromnym sukcesem. Gala ustanowiła nowy wrestlingowy rekord jeżeli chodzi o frekwencję wśród fanów, którzy zapłacili za bilety, których pojawiło się ponad 81 tysięcy. AEW pobiło tym samym dotychczasowy rekord WWE z WrestleManii 32. AEW potwierdziło jednocześnie, że 25 sierpnia 2024 roku odbędzie się kolejna edycja All In, także na brytyjskim Wembley.
WWE RAW
Premiera:
Czwartki godz. 20:00
Powtórki:
Soboty godz. 10:00
Soboty godz. 17:00
Niedziele godz. 11:00


WWE SmackDown
Premiera:
Wtorki godz. 21:00
Powtórki:
Piątki godz. 20:00
Soboty godz. 20:00
Niedziele godz. 14:00

WWE NXT
Premiera:
Soboty godz. 15:00
Powtórki:
Soboty godz. 22:00
Niedziele godz. 16:00
Poniedziałki godz. 20:00


WWE Main Event
Premiera:

Soboty godz. 16:00
Powtórki:
Soboty godz. 23:00
Niedziele godz. 17:00
Wtorki godz. 20:00


WWE Payback 2023
Premiera:

Środa
11. października 2023
godz. 20:00
Powtórki:
Czwartek godz. 16:00
Sobota godz. 10:00
Niedziela godz. 18:00Poważniejsza kontuzja AJ Stylesa, Batista na zapleczu SmackDown, Young Bucks mogli się pojawić na Wrestle Kingdom 17?, WWE z dużym wzrostem cen akcji w 2022 roku, Potencjalne walki w dywizjach kobiet na WrestleManię 39
Dodano: 01-01-2023, 10:12
Wspominałem już o tym, że AJ Styles nabawił się urazu podczas live eventu w Hershey. Okazuje się, że potwierdził się czarny scenariusz i Styles nie tyle skręcił, co złamał kostkę w nodze. Informację potwierdził na Twitterze sam Styles. Zawodnik stwierdził, że uraz nie kwalifikuje się do operacji, ale czeka go dość długa rehabilitacja i najprawdopodobniej najdłuższa przerwa medyczna w całej karierze. Ciężko w tym momencie o jakiekolwiek dokładniejsze przewidywania. Styles w zasadzie na pewno będzie wyłączony z Royal Rumble, ale być może będzie szansa na jego powrót na czas samej WrestleManii, choć stoi to na pewno obecnie pod dość dużym znakiem zapytania.

Na zapleczu ostatniego SmackDown pojawiło się paru znamienitych gości. Za kulisami zjawił się Ric Flair, co nie może dziwić, gdyż na gali powróciła Charlotte Flair, która zdobyła zresztą tytuł mistrzowski. Na zapleczu był też WWE Hall of Famer, Gerald Brisco. Okazuje się, że na zapleczu pojawił się również Batista. PWInsider donosi, że była to jednak krótka wizyta i Batista nie był na miejscu przez całe tapingi. Wspólne zdjęcie z Batistą zamieścił w mediach społecznościowych jego dobry przyjaciel, Titus O’Neil.


Dave Meltzer stwierdził w „Wrestling Observer Radio”, że jeszcze jakiś czas temu planowano, żeby Young Bucks zawalczyli na Wrestle Kingdom 17. Plany uległy jednak zmianie, a na WK17 wystąpi ostatecznie tylko ich kolega z The Elite, Kenny Omega, który zmierzy się z Willem Ospreay’em. Ponoć nie ma do tego żadnych planów, żeby Young Bucks towarzyszyli Omedze w Japonii z okazji tego pojedynku.

„Deadline” dokonało analizy cen akcji firm i spółek notowanych na giełdzie na przestrzeni 2022 roku. Okazuje się, że w branży rozrywkowej w Stanach Zjednoczonych, WWE uzyskało największy wzrost z wszystkich podmiotów. Zestawiając ze sobą cenę akcji WWE z początku i końca roku, odnotowano wzrost aż o 38% - cena zamknięcia w 2022 roku wyniosła $68,52. Na drugim miejscu pod względem przyrostu znalazła się spółka Nexstar z wynikiem 14%. Po analizie widać natomiast, że zdecydowana większość podmiotów na rynku zaliczyła spadki i to często dość duże, szczególnie jeżeli chodzi o największe spółki na rynku.

Po ubiegłorocznej WrestleManii mówiło się o tym, że WWE ma już jeden gotowy plan na WrestleManię 39, na której Ronda Rousey miała się zmierzyć z Becky Lynch. Takie plany obowiązywały jednak jeszcze za poprzedniej władzy w WWE. Według ustaleń Dave’a Meltzera taki scenariusz nie jest już brany pod uwagę, a walka Rousey-Lynch na WM39 jest obecnie określana jako „niezwykle mało prawdopodobna”.
Nieoficjalnie spekuluje się, że w obecnym układzie WWE może się zdecydować na dwa inne programy z finałem na WrestleManii 39. Na RAW mogłoby dojść do rywalizacji Becky Lynch z Rheą Ripley. Z kolei na SmackDown swój program dostałyby Ronda Rousey i Shayna Baszler.

-------------

Kontakt:
Twitter: tutaj
Facebook: tutaj
E-mail: sabinq@onet.eu


Zapraszamy do polubienia i śledzenia Profilu WrestleFans.pl na Facebooku!

Autor:
Piotr GilewskiDodano: 03-10-2022, 10:06
Host: user-5-173-48-20.play-internet.pl, IP: 5.173.48.20

Ilość wykonanych RKO przez Ortona ma swoje konsekwencje. W tym ruchu nie tylko przeciwnik odnosi obrażenia ale orton również, zwłaszcza gdy wykonuje je np na stole itp. Podobnie z head splashem Chrisa Benoit. Inne mocno urazowe akcje na kręgosłup to chociazby leg drop, stunner, czy powerbomb.

autor: Spinacz

nick:

email:

komentarz:

 

Przepisz cyfrę: 1

 

 

  
Należy wypełnić wszystkie pola.
Znaczniki języka HTML zostaną usunięte!
 
[ anuluj ]Zmiana kolejności gal premium WWE to pomysł:

dobry, bo wprowadza coś nowego.
niemający w ogóle znaczenia.
zły, bo wprowadza zamęt.7. października 2023


1. października 20232. września 2023


3. września 2023
WWE UniversalWWE Świata Wagi CiężkiejAEW Świata Wagi Ciężkiej

 

Designed by Paweł "Boryss" Borkowski
ę

Użyte znaki towarowe, loga i nazwy firm są własnością ich prawnych właścicieli
i zostały wykorzystane tylko w celach informacyjnych i nie mogą być kopiowane bez zgody ich właścicieli.