wrestling wwe tna aew


Oto, jak postrzegacie zmianę kolejności gal premiurm WWE przez WWE w ciągu kolejnych lat.
SONDA
Zmiana kolejności gal premiu WWE to pomysł:
dobry, bo wprowadza coś nowego. (172) 27%
niemający w ogóle znaczenia. (313) 50%
zły, bo wprowadza zamęt. (144) 23%
Łącznie oddano
629 głosów

Nie często kontynuujemy temat, ale zrobimy tak bym razem pozostając przy galach Premium.Tym razem chodzi jednak o zwiększającą się ilość tych gal w Europie.


Survivor Series przyniosło wyczekiwany powrót Randy'ego Ortona, natomiast dużą niespodzianką okazał się powrót do WWE CM Punka. Zawodnik zwolniony w tym roku z AEW, podpisał kilkuletni kontrakt z WWE, wiążąc się tym samym z federacją na dłuższy czas.

AEW zakontraktowało Rica Flaira, który ma towarzyszyć Stingowi w ostatnich miesiącach jego kariery. Oznacza to, że Flair będzie obecny w telewizji przynajmniej do marca przyszłego roku. Wkrótce pojawiły się natomiast doniesienia, że WWE Hall of Famer podpisał ostatecznie kilkuletni kontrakt z AEW, więc może tam pozostać na zdecydowanie dłużej.

WWE idzie mocno w kierunku eksploracji rynku europejskiego pod swoje gale Premium Live Event. Federacja potwierdziła wcześniej galę Bash in Berlin w Niemczech, ale okazuje się, że w przyszłym roku w sobotę 4 maja odbędzie się Backlash w LDLC Arenie w Lyonie we Francji.

WWE RAW
Premiera:
Czwartki godz. 20:00
Powtórki:
Soboty godz. 10:00
Soboty godz. 17:00
Niedziele godz. 11:00


WWE SmackDown
Premiera:
Wtorki godz. 21:00
Powtórki:
Piątki godz. 20:00
Soboty godz. 20:00
Niedziele godz. 14:00

WWE NXT
Premiera:
Soboty godz. 15:00
Powtórki:
Soboty godz. 22:00
Niedziele godz. 16:00
Poniedziałki godz. 20:00


WWE Main Event
Premiera:

Soboty godz. 16:00
Powtórki:
Soboty godz. 23:00
Niedziele godz. 17:00
Wtorki godz. 20:00


NXT Deadline 2023
Premiera:

piątek
15. grudnia 2023
godz. 20:00
Powtórki:
Sobota godz. 10:00
Niedziela godz. 18:00Co przekazano na spotkaniu kierownictwa z pracownikami WWE?, Cena akcji WWE poszła mocno w górę, Uwaga na spoilery ze SmackDown, AEW Rampage i Battle of the Belts V: walka o Undisputed WWE Universal Championship na Royal Rumble i aktualna karta gali, heel turn na SD, wynik walki o tytuły tag teamowe, pojedynki na przyszłotygodniowe SmackDown, nowy segment na Dynamite, wyniki Battle of the Belts V, walki na kolejne Rampage
Dodano: 07-01-2023, 11:25
Zagraniczne portale potwierdzają, że zgodnie z zapowiedziami, WWE zwołało wczoraj spotkanie z pracownikami, podczas którego omówiono decyzję dotyczącą powrotu Vince’a McMahona do zarządu. „Fightful Select” donosi, że poprowadzili je Stephanie McMahon, Nick Khan i Frank Riddick – na spotkaniu nie było samego Vince’a, który nie zjawił się też wczoraj w siedzibie WWE, ani na nagraniach SmackDown. PWInsider donosi, że w pierwszej kolejności personel został zapewniony, że w tej chwili nie ma żadnych zmian w pionach kierowniczych – Triple H dalej odpowiada za produkt, a Stephanie, Khan i Riddick za pion organizacyjny i finansowy.
Zgromadzonym wyjaśniono, że przywrócenie Vince’a McMahona do zarządu jest ruchem dokonanym z myślą o zmaksymalizowaniu korzyści dla WWE przed negocjacjami umów telewizyjnych i potwierdzono, że przy okazji sondowana będzie możliwość sprzedaży federacji. Zaznaczono przy tym, że WWE chce tylko zbadać rynek pod tym względem i nie zapadła żadna wiążąca decyzja, więc dalej możliwy jest scenariusz w którym podpiszą tylko nowe umowy telewizyjne, ale nie dojdzie do zmiany właściciela WWE. Wyjaśniono przy tym, że po przywróceniu McMahona do zarządu sprawa wygląda tak, iż to Vince ma ostateczne słowo odnośnie finalizacji jakichkolwiek umów – czy to telewizyjnych, czy też dotyczących ewentualnej sprzedaży WWE. Stephanie McMahon zapewniła wszystkich, że powinien to być „czas ekscytacji, a nie strachu”, ponieważ kontynuują pracę tak jak miało to miejsce w ostatnich miesiącach, a powrót Vince’a McMahona ma jedynie zapewnić WWE optymalną pozycję przed ewentualną sprzedażą, która dla samych pracowników mogłaby przynieść korzyści finansowe.

Wczorajsze doniesienia o powrocie Vince’a McMahona poskutkowały tymczasem dużym wzrostem cen akcji WWE. Na pewnym etapie dnia odnotowano wzrost aż o 21%, natomiast cena zamknięcia na koniec dnia wyniosła $84,27, zatem cena akcji wzrosła w piątek o blisko 17%. Taki obrót spraw nie może dziwić i jest związany nawet nie tylko z osobą McMahona, co sygnałem, że za jego powrotem może stać chęć sprzedania WWE. To właśnie informacja o potencjalnej sprzedaży WWE wywołała taki wzrost cen akcji.

Uwaga na spoilery ze SmackDown, AEW Rampage i Battle of the Belts V.
|
|
|
|
W segmencie otwierającym show pojawiło się Bloodline, a Roman Reigns kwestionował postepowanie Sami’ego Zayna, oskarżając go o ośmieszenie ich grupy na zeszłotygodniowym SmackDown, gdy przez Zayna przegrali z Kevinem Owensem i Johnem Ceną. Segment przerwało pojawienie się Kevina Owensa, który korzystając ze wzburzenia Romana wyzwał go do walki na Royal Rumble, a Reigns w emocjach przystał na tę propozycję. Tym samym ustalono oficjalnie, że 28 stycznia na Royal Rumble zobaczymy starcie Roman Reigns vs. Kevin Owens o Undisputed WWE Universal Championship.


Aktualna karta WWE Royal Rumble 2023:

Women’s Royal Rumble Match
Liv Morgan i 29 innych zawodniczek

Men’s Royal Rumble Match
Kofi Kingston, Santos Escobar, Ricochet i 27 innych zawodników

Pitch Black Match
Bray Wyatt vs. LA Knight

Undisputed WWE Universal Championship
Roman Reigns vs. Kevin Owens


Na SmackDown doszło do heel turnu Hit Row, którzy zaatakowali Ricocheta, po tym jak ten pokonał Top Dollę w walce kwalifikacyjnej do Royal Rumble. Z pomocą dla Ricocheta pojawił się Braun Strowman.

W walce wieczoru tego odcinka The Usos pokonali Drew McIntyre’a i Sheamusa w skutecznej obronie Undisputed WWE Tag Team Championship.


Na przyszłotygodniowe SmackDown potwierdzono tymczasem dwie walki:
- Sami Zayn vs. Kevin Owens
- WWE Intercontinental Championship: Gunther vs. Braun Strowman.


AEW ogłosiło podczas Rampage, że na Dynamite pojawią się Jericho Appreciation Society, którzy będą mieli coś do powiedzenia.


Wyniki AEW Battle of the Belts V:
- The Acclaimed pokonali Jay’a Lethala i Jeffa Jarretta w No Holds Barred Matchu, broniąc AEW Tag Team Championship
- Jade Cargill pokonała Skye Blue w obronie AEW TBS Championship
- Orange Cassidy pokonał Kipa Sabiana i obronił AEW All-Atlantic Championship.

Na przyszłotygodniowe AEW Rampage zapowiedziano dwie walki:
- Eddie Kingston & Ortiz vs. Kings of the Black Throne
- Street Fight: Ruby Soho & Willow Nightingale vs. Tay Melo & Anna Jay.


------------

Kontakt:
Twitter: tutaj
Facebook: tutaj
E-mail: sabinq@onet.eu


Zapraszamy do polubienia i śledzenia Profilu WrestleFans.pl na Facebooku!

Autor:
Piotr Gilewskinick:

email:

komentarz:

 

Przepisz cyfrę: 3

 

 

  
Należy wypełnić wszystkie pola.
Znaczniki języka HTML zostaną usunięte!
 
[ anuluj ]Więcej gal WWE Premium w Europie:

poprawi ich widowiskowość.
nie wniesie nic nowego.
pogorszy produkt.9. grudnia 2023


30. grudnia 20234. listopada 2023


18. listopada 2023
WWE UniversalWWE Świata Wagi CiężkiejAEW Świata Wagi Ciężkiej

 

Designed by Paweł "Boryss" Borkowski
ę

Użyte znaki towarowe, loga i nazwy firm są własnością ich prawnych właścicieli
i zostały wykorzystane tylko w celach informacyjnych i nie mogą być kopiowane bez zgody ich właścicieli.