wrestling wwe tna aew


Zdecydowanie przypadło Wam do gustu ponowne wprowadzenie mistrzostwa świata wagi ciężkiej WWE. Oto wyniki.
SONDA
Przywrócenie Mistrzostwa Świata Wagi Ciężkiej WWE było decyzją:
Dobrą (1488) 93%
Złą (112) 7%
Łącznie oddano
1600 głosów

Nową Sondę poświęcimy galom premium WWE, czyli dawnym PPV. Jak wiadomo, ich kolejność jest co pewien czas zmieniana. Choć pewne pozostają niezmienne, niektóre wędrują z marca na wrzesień itp. Tak więc, stą pytanie. Czy Waszym zdaniem to dobry, zły, czy może nie mający znaczenia pomysł? Zapraszamy do głosowania.


24 sierpnia w wieku zaledwie 36 lat zmarł gwiazdor WWE, Bray Wyatt. Do jego przedwczesnej śmierci przyczyniły się problemy z sercem, które pogłębiły się po tym jak na początku tego roku, Wyatt zachorował z powikłaniami na COVID-19. Bray odszedł po tym jak w trakcie snu doznał rozległego zawału serca.

Świat wrestlingu pożegnał wielką legendę w osobie Terry'ego Funka, który zmarł w wieku 79 lat. Jego odejście nie było niespodziewane, ponieważ Funk od lat miał poważne problemy zdrowotne, zmagając się m.in. z chorobą Parkinsona czy demencją. Legenda Hardcore wrestlingu została uhonorowana przez wszystkie wiodące federacje, na czele z WWE.

AEW All In na Wembley w Londynie zakończyło się ogromnym sukcesem. Gala ustanowiła nowy wrestlingowy rekord jeżeli chodzi o frekwencję wśród fanów, którzy zapłacili za bilety, których pojawiło się ponad 81 tysięcy. AEW pobiło tym samym dotychczasowy rekord WWE z WrestleManii 32. AEW potwierdziło jednocześnie, że 25 sierpnia 2024 roku odbędzie się kolejna edycja All In, także na brytyjskim Wembley.
WWE RAW
Premiera:
Czwartki godz. 20:00
Powtórki:
Soboty godz. 10:00
Soboty godz. 17:00
Niedziele godz. 11:00


WWE SmackDown
Premiera:
Wtorki godz. 21:00
Powtórki:
Piątki godz. 20:00
Soboty godz. 20:00
Niedziele godz. 14:00

WWE NXT
Premiera:
Soboty godz. 15:00
Powtórki:
Soboty godz. 22:00
Niedziele godz. 16:00
Poniedziałki godz. 20:00


WWE Main Event
Premiera:

Soboty godz. 16:00
Powtórki:
Soboty godz. 23:00
Niedziele godz. 17:00
Wtorki godz. 20:00


WWE Payback 2023
Premiera:

Środa
11. października 2023
godz. 20:00
Powtórki:
Czwartek godz. 16:00
Sobota godz. 10:00
Niedziela godz. 18:00AEW zarezerwowało arenę pod pierwszą galę Collision, Nick Khan o nowych opcjach sponsorskich w WWE, Ile sprzedano na razie biletów na AEW Double or Nothing?, Sprzedaż biletów na Backlash, Szczegółowa oglądalność AEW Dynamite, Utrzymanie Mercedes Mone problemem finansowym dla NJPW?, Absencja Rey'a Fenixa w AEW TV, Zapowiedź SmackDown
Dodano: 21-04-2023, 21:52
„Wrestling Observer Newsletter” donosi, że AEW jest już na ostatnim etapie finalizacji umowy z Warner Bros. Discovery odnośnie nowego programu, prawdopodobnie o nazwie Collision. Wszystko wskazuje również na to, że show zadebiutuje 17 czerwca. AEW zabookowało już nawet United Center w Chicago na ten termin. Podczas gali szykowany będzie powrót CM Punka, co ma przy okazji nawiązać do tego, że to właśnie w United Center zaliczył on debiut w AEW w 2021 roku. Gala ma być oficjalnie potwierdzona wraz z ogłoszeniem o utworzeniu programu, co nastąpi prawdopodobnie w maju. Spekuluje się, że przy okazji ogłoszenia Collision, AEW może podać od razu formalny komunikat o powrocie CM Punka.

W wywiadzie dla „Lightshed Live” Nick Khan powiedział, że rozpatrują obecnie kolejne rozwiązania sponsorskie i rozważają choćby możliwość dopuszczenia reklam w WWE na macie ringowej czy narożnikach ringu. Khan zaznaczył, że musiałoby to dotyczyć odpowiednich sponsorów, a same reklamy musiałyby być oczywiście przygotowane tak, żeby nie odwracać za bardzo uwagi. Rozwiązanie z matą jest oczywiście wykorzystywane w oktagonie w UFC, ale warto zaznaczyć, że takie praktyki były już widywane w wrestlingu – w najnowszych czasach korzystało z tego choćby AEW, promując Draft Kings.

„Wrestling Observer” donosi, że na ten moment AEW sprzedało 6725 biletów na Double or Nothing, które odbędzie się 28 maja w Las Vegas. Gala jest organizowana w T-Mobile Arenie w Las Vegas, więc na trybunach mogłoby się pojawić ponad 14 tysięcy widzów. Taki komplet był obecny rok temu, gdy Double or Nothing wyprzedało się jednak niemalże momentalnie – w tym roku jest zgoła inaczej i zobaczymy jaką publikę uda się zgromadzić przy zdecydowanie mniejszej dynamice sprzedaży.

Pierwsza gala WWE Premium Live Event w Portoryko od wielu lat, spotkała się zgodnie z oczekiwaniami z dużym zainteresowaniem. Gala Backlash, która odbędzie się 6 maja w Coliseo De Puerto Rico jest już w zasadzie wyprzedana, a na miejscu pojawi się ponad 17 tysięcy fanów.

Szczegółowa oglądalność (kwadrans po kwadransie) ostatniego AEW Dynamite wyglądała następująco:
+ Q1: segment MJF/Darby Allin/Jack Perry/Sammy Guevara – 963 tysiące widzów
+ Q2: Britt Baker & Jamie Hayter vs. Ruby Soho & Toni Storm – 853 tysiące
+ Q3: końcówka Britt Baker & Jamie Hayter vs. Ruby Soho & Toni Storm + segment Wardlow/Arn Anderson + segment Blackpool Combat Club/The Elite – 869 tysięcy
+ Q4: Wardlow vs. Powerhouse Hobbds – 846 tysięcy
+ Q5: Jay White vs. Komander – 791 tysięcy
+ Q6: segment FTR & Mark Briscoe + segment Chris Jericho/Adam Cole – 792 tysiące
+ Q7: promo The Hardys, Hooka i Isiah Kassidy’ego + The Acclaimed & Daddy Ass vs. Daddy Magic, Cool Hand Ang & Jake Hager – 761 tysięcy
+ Q8: Sammy Guevara vs. Jack Perry – 762 tysiące.

„Wrestling Observer Newsletter” informuje, że problematyczne w kontekście dłuższych występów Mercedes Mone w NJPW/STARDOM mogą być kwestie finansowe. Zawodniczka ma dużą gażę, która jest mocno obciążająca, a Bushiroad poniosło spore straty finansowe na NJPW przez okres pandemii, przez co obecnie mocno przycina wydatki na wrestling. Ponoć z tego względu odpuszczono angaż Trinity Fatu (aka Naomi), choć oryginalnie była koncepcja, żeby pojawiła się ona w Japonii razem z Mone. W przypadku Mercedes obecnie NJPW i STARDOM bardzo zależy na jej obecności, natomiast wszystko odbywa się raczej na bazie bieżących porozumień i niestety trzeba się liczyć z tym, że może nadejść moment w którym Bushiroad nie będzie chciało ponosić dalszych kosztów związanych z jej występami.

Według tego samego źródła Rey Fenix ma obecnie przerwę od występów w AEW z powodu nałożenia się u niego kilku pomniejszych urazów, które postanowił w końcu wyleczyć.

Przypomnę, że AEW Rampage ukaże się w tym tygodniu w sobotę. Tymczasem na dzisiejsze WWE SmackDown zapowiedziano:
- Xavier Woods spróbuje zdetronizować mistrza Interkontynentalnego, Gunthera
- Braun Strowman i Ricochet chcą się zrewanżować Viking Raiders
- WWE Women’s Tag Team Champions Raquel Rodriguez & Liv Morgan bronią tytułów przeciwko Sonyi Deville & Chelsea Green.


-----------

Kontakt:
Twitter: tutaj
Facebook: tutaj
E-mail: sabinq@onet.eu


Zapraszamy do polubienia i śledzenia Profilu WrestleFans.pl na Facebooku!

Autor:
Piotr Gilewski<<< newsboard WrestleFans >>>

Dodano: 06-01-2023, 00:15
Host: ip-31-0-127-125.multi.internet.cyfrowypolsat.pl, IP: 31.0.127.125

Co sie stalo z newsami xdd

autor: Savage

nick:

email:

komentarz:

 

Przepisz cyfrę: 4

 

 

  
Należy wypełnić wszystkie pola.
Znaczniki języka HTML zostaną usunięte!
 
[ anuluj ]Zmiana kolejności gal premium WWE to pomysł:

dobry, bo wprowadza coś nowego.
niemający w ogóle znaczenia.
zły, bo wprowadza zamęt.7. października 2023


1. października 20232. września 2023


3. września 2023
WWE UniversalWWE Świata Wagi CiężkiejAEW Świata Wagi Ciężkiej

 

Designed by Paweł "Boryss" Borkowski
ę

Użyte znaki towarowe, loga i nazwy firm są własnością ich prawnych właścicieli
i zostały wykorzystane tylko w celach informacyjnych i nie mogą być kopiowane bez zgody ich właścicieli.