wrestling wwe tna aew


Zdecydowanie przypadło Wam do gustu ponowne wprowadzenie mistrzostwa świata wagi ciężkiej WWE. Oto wyniki.
SONDA
Przywrócenie Mistrzostwa Świata Wagi Ciężkiej WWE było decyzją:
Dobrą (1488) 93%
Złą (112) 7%
Łącznie oddano
1600 głosów

Nową Sondę poświęcimy galom premium WWE, czyli dawnym PPV. Jak wiadomo, ich kolejność jest co pewien czas zmieniana. Choć pewne pozostają niezmienne, niektóre wędrują z marca na wrzesień itp. Tak więc, stą pytanie. Czy Waszym zdaniem to dobry, zły, czy może nie mający znaczenia pomysł? Zapraszamy do głosowania.


24 sierpnia w wieku zaledwie 36 lat zmarł gwiazdor WWE, Bray Wyatt. Do jego przedwczesnej śmierci przyczyniły się problemy z sercem, które pogłębiły się po tym jak na początku tego roku, Wyatt zachorował z powikłaniami na COVID-19. Bray odszedł po tym jak w trakcie snu doznał rozległego zawału serca.

Świat wrestlingu pożegnał wielką legendę w osobie Terry'ego Funka, który zmarł w wieku 79 lat. Jego odejście nie było niespodziewane, ponieważ Funk od lat miał poważne problemy zdrowotne, zmagając się m.in. z chorobą Parkinsona czy demencją. Legenda Hardcore wrestlingu została uhonorowana przez wszystkie wiodące federacje, na czele z WWE.

AEW All In na Wembley w Londynie zakończyło się ogromnym sukcesem. Gala ustanowiła nowy wrestlingowy rekord jeżeli chodzi o frekwencję wśród fanów, którzy zapłacili za bilety, których pojawiło się ponad 81 tysięcy. AEW pobiło tym samym dotychczasowy rekord WWE z WrestleManii 32. AEW potwierdziło jednocześnie, że 25 sierpnia 2024 roku odbędzie się kolejna edycja All In, także na brytyjskim Wembley.
WWE RAW
Premiera:
Czwartki godz. 20:00
Powtórki:
Soboty godz. 10:00
Soboty godz. 17:00
Niedziele godz. 11:00


WWE SmackDown
Premiera:
Wtorki godz. 21:00
Powtórki:
Piątki godz. 20:00
Soboty godz. 20:00
Niedziele godz. 14:00

WWE NXT
Premiera:
Soboty godz. 15:00
Powtórki:
Soboty godz. 22:00
Niedziele godz. 16:00
Poniedziałki godz. 20:00


WWE Main Event
Premiera:

Soboty godz. 16:00
Powtórki:
Soboty godz. 23:00
Niedziele godz. 17:00
Wtorki godz. 20:00


WWE Payback 2023
Premiera:

Środa
11. października 2023
godz. 20:00
Powtórki:
Czwartek godz. 16:00
Sobota godz. 10:00
Niedziela godz. 18:00Informacje o osobach nieobecnych na liście Draftu, CM Punk na zapleczu nagrań Impact Wrestling, Zdementowane doniesienia dotyczące Asuki, The Firm Deletion Match już nagrane, Ostatnia walka JD McDonagha w NXT
Dodano: 30-04-2023, 09:17
„Fightful Select” informuje, że brak obecności Bray’a Wyatta w rozpisce Draftu wynika z tego, iż WWE nie wie po prostu kiedy będzie on mógł wrócić, ponieważ dalej odczuwa skutki choroby, która wykluczyła go z udziału w WrestleManii. Nieoficjalnie mówi się, że u Wyatta nastąpił nawrót pewnych delikatnych problemów, dotyczących prawdopodobnie stanów lękowych i depresyjnych, z którymi zmagał się on już w przeszłości. Przy takich kłopotach nie sposób rzecz jasna o podanie klarownego terminu powrotu. Według wspomnianego źródła przyjaciele Wyatta usłyszeli od niego, że ten liczy, iż poprawi mu się jak najszybciej, bo bardzo chciałby wrócić do akcji.
Na liście w Drafcie zabrakło osób zmagających się z dłuższymi kontuzjami: Big E’go, Randy’ego Ortona, R-Trutha i Roberta Roode’a. Żaden z nich nie jest raczej choćby blisko powrotu na ring, przez co WWE nie chciało ich uwzględniać w rozpisce. Podobnie wygląda sprawa Carmelli, która wypadła z akcji tuż przed WrestleManią – nie wiemy przy tym dokładnie co jej dolega. Jeśli chodzi o Alexę Bliss to ta zmagała się z nowotworem skóry i prawdopodobnie otrzymała jeszcze od WWE trochę wolnego. Uncle Howdy zostanie natomiast uwzględniony w programach dopiero przy powrocie Bray’a Wyatta. Pomimo przedłużonej ostatnio umowy w Drafcie nie znalazł się Logan Paul, przy czym tu sprawa jest prosta – Logan dalej będzie toczył okazyjne walki, więc WWE nie chce sobie zamykać opcji przypisując go do określonego brandu, dzięki czemu dalej swobodnie będzie się mógł angażować w dowolne programy.

CM Punk kontynuuje najwyraźniej mały tour po zapleczu różnych federacji. „Fightful Select” i PWInsider informują, że Punk pojawił się tym razem na zapleczu sobotniej części nagrań Impact Wrestling, które odbywały się na Cicero Stadium w Chicago. Jego wizyta miała charakter towarzyski.
„Ringside News” donosi tymczasem, że Punk zmienił nieco wizerunek i ogolił głowę na łyso. Poniżej zdjęcie, które zrobiono w ostatnich dniach podczas wizyty Punka na wydarzeniu charytatywnym.


Według „Fightful Select” wszelkie pojawiające się ostatnio doniesienia o rzekomym niezadowoleniu Asuki czy jej próbie odejścia z WWE są nieprawdziwe i zawodniczka pozostaje w federacji. Asuka jest uwzględniona w drugiej grupie Draftu, więc przy okazji RAW dowiemy się w którym brandzie będzie teraz występować.

Okazuje się, że zapowiadany The Firm Deletion Match w AEW został już nagrany i dlatego zapowiedziano oficjalnie jego emisję. Materiały nagrano w miniony czwartek. Walka, która prawie na pewno będzie zaprezentowana w stylu kinowym, została zapowiedziana do przyszłotygodniowego odcinka AEW Rampage.

JD McDonagh stoczy jeszcze ostatnią walkę w NXT, przed swoim awansem do rosteru RAW. Na najbliższy odcinek NXT potwierdzono walkę McDonagha z Dragonem Lee. Przypomnę, że od 8 maja McDonagh będzie już w rosterze RAW, ponieważ decyzje z Draftu wejdą w życie po gali Backlash, która odbędzie się 6 maja.


----------

Kontakt:
Twitter: tutaj
Facebook: tutaj
E-mail: sabinq@onet.eu


Zapraszamy do polubienia i śledzenia Profilu WrestleFans.pl na Facebooku!

Autor:
Piotr Gilewski<<< newsboard WrestleFans >>>

Dodano: 06-01-2023, 00:15
Host: ip-31-0-127-125.multi.internet.cyfrowypolsat.pl, IP: 31.0.127.125

Co sie stalo z newsami xdd

autor: Savage

nick:

email:

komentarz:

 

Przepisz cyfrę: 5

 

 

  
Należy wypełnić wszystkie pola.
Znaczniki języka HTML zostaną usunięte!
 
[ anuluj ]Zmiana kolejności gal premium WWE to pomysł:

dobry, bo wprowadza coś nowego.
niemający w ogóle znaczenia.
zły, bo wprowadza zamęt.7. października 2023


1. października 20232. września 2023


3. września 2023
WWE UniversalWWE Świata Wagi CiężkiejAEW Świata Wagi Ciężkiej

 

Designed by Paweł "Boryss" Borkowski
ę

Użyte znaki towarowe, loga i nazwy firm są własnością ich prawnych właścicieli
i zostały wykorzystane tylko w celach informacyjnych i nie mogą być kopiowane bez zgody ich właścicieli.