wrestling wwe tna aew


Oto, jak postrzegacie zmianę kolejności gal premiurm WWE przez WWE w ciągu kolejnych lat.
SONDA
Zmiana kolejności gal premiu WWE to pomysł:
dobry, bo wprowadza coś nowego. (172) 27%
niemający w ogóle znaczenia. (313) 50%
zły, bo wprowadza zamęt. (144) 23%
Łącznie oddano
629 głosów

Nie często kontynuujemy temat, ale zrobimy tak bym razem pozostając przy galach Premium.Tym razem chodzi jednak o zwiększającą się ilość tych gal w Europie.


Survivor Series przyniosło wyczekiwany powrót Randy'ego Ortona, natomiast dużą niespodzianką okazał się powrót do WWE CM Punka. Zawodnik zwolniony w tym roku z AEW, podpisał kilkuletni kontrakt z WWE, wiążąc się tym samym z federacją na dłuższy czas.

AEW zakontraktowało Rica Flaira, który ma towarzyszyć Stingowi w ostatnich miesiącach jego kariery. Oznacza to, że Flair będzie obecny w telewizji przynajmniej do marca przyszłego roku. Wkrótce pojawiły się natomiast doniesienia, że WWE Hall of Famer podpisał ostatecznie kilkuletni kontrakt z AEW, więc może tam pozostać na zdecydowanie dłużej.

WWE idzie mocno w kierunku eksploracji rynku europejskiego pod swoje gale Premium Live Event. Federacja potwierdziła wcześniej galę Bash in Berlin w Niemczech, ale okazuje się, że w przyszłym roku w sobotę 4 maja odbędzie się Backlash w LDLC Arenie w Lyonie we Francji.

WWE RAW
Premiera:
Czwartki godz. 20:00
Powtórki:
Soboty godz. 10:00
Soboty godz. 17:00
Niedziele godz. 11:00


WWE SmackDown
Premiera:
Wtorki godz. 21:00
Powtórki:
Piątki godz. 20:00
Soboty godz. 20:00
Niedziele godz. 14:00

WWE NXT
Premiera:
Soboty godz. 15:00
Powtórki:
Soboty godz. 22:00
Niedziele godz. 16:00
Poniedziałki godz. 20:00


WWE Main Event
Premiera:

Soboty godz. 16:00
Powtórki:
Soboty godz. 23:00
Niedziele godz. 17:00
Wtorki godz. 20:00


NXT Deadline 2023
Premiera:

piątek
15. grudnia 2023
godz. 20:00
Powtórki:
Sobota godz. 10:00
Niedziela godz. 18:00Zawodniczki WWE w obsadzie nadchodzącego filmu, Konferencja prasowa przed Impact Wrestling Under Siege, Nagrania programu ROH, Słaby start sprzedaży biletów na gale Collision, Aktualne karty 2023 Crockett Cup
Dodano: 23-05-2023, 18:12
„Fightful Select” donosi, że dwie zawodniczki WWE znalazły się w obsadzie nowego filmu biograficznego o Mildred Burke. Scenariusz opracowano na podstawie książki o Burke zatytułowanej „Queen of the Ring”, którą napisał Jeff Leen. W rolę Burke wcieli się Emily Bett Rickards. W obsadzie znalazły się natomiast Charlotte Flair i Liv Morgan. Charlotte ma zagrać June Byers, a Morgan wcieli się w rolę Clary Mortensen. W przypadku Liv zobaczymy jeszcze czy najnowszy uraz może jakoś wpłynąć na jej udział w produkcji, ale raczej zostanie to przykryte na tyle, żeby mogła zagrać. Zdjęcia do filmu ruszą już w czerwcu.

Impact Wrestling poinformowało, że w czwartek odbędzie się konferencja prasowa przed piątkową galą Under Siege. Wezmą w niej udział: Santino Marella, Brian Myers, Jason Hotch i John Skyler.

Ring of Honor ma zaplanowane nagrania telewizyjne programu ROH HonorClub TV na sobotę 4 czerwca w Universal Studios w Orlando. Warto zaznaczyć, że będą to zapewne ostatnie oddzielne nagrania ROH. Jak już wiemy po wprowadzeniu w połowie czerwca AEW Collision, nowe odcinki tygodniówki ROH będą nagrywane co tydzień właśnie przy okazji gal Collision w soboty.

AEW będzie musiało szybko zwiększyć promocję gal Collision, ponieważ jak podaje Dave Meltzer w „Wrestling Observer Radio” start sprzedaży biletów na pierwsze eventy z tego cyklu wypadła bardzo rozczarowująco. Na odcinek zapowiedziany 24 czerwca w Toronto w Kanadzie sprzedano zaledwie 1600 biletów, a na tapingi z 29 czerwca w Hamilton (show będzie nagrane w czwartek i wyemitowane w sobotę) sprzedano niecałe 600 biletów. Paradoksalnie z ogłoszonych terminów Collision na razie najlepiej wypadł ten najbardziej odległy, bo na galę z 22 lipca w Newark sprzedano blisko 3500 biletów. Przypomnę, że dalsze szczegóły i lokalizacja pierwszego odcinka Collision z 17 czerwca będą podane jutro.

NWA poinformowało, że Kamille zmierzy się z Natalią Markovą stawiając na szali NWA Women’s Championship, a walka odbędzie się drugiego dnia 2023 Crockett Cup, czyli 4 czerwca.


Tak wyglądają natomiast aktualne karty wydarzenia 2023 Crockett Cup, które zaplanowano w dniach 3-4 czerwca w Winston-Salem w Karolinie Północnej:

Dzień 1 – 3 czerwca
- walka kwalifikacyjna do Crockett Cup: Daisy Kill & Talos vs. The Miserably Faithful vs. Eric Jackson & Jeremiah Plunkett
- walki w ramach turnieju tag teamowego Crockett Cup
- NWA National Heavyweight Championship: ECS vs. Thrillbilly Silas Mason
- Hardcore Team War: La Rosa Negra, Samantha Starr & M95 vs. Pretty Empowered (Kenzie Paige, Kylie Paige, Ella Envy & Roxy).

Dzień 2 – 4 czerwca
- NWA Women’s Championship: Kamille vs. Natalia Markova
- NWA Women’s TV Championship: Kenzie Paige vs. ???
- Six-Man Sramble for NWA Junior Heavyweight Championship: uczestnicy nieznani
- finałowy etap turnieju Crockett Cup.


-------------

Kontakt:
Twitter: tutaj
Facebook: tutaj
E-mail: sabinq@onet.eu


Zapraszamy do polubienia i śledzenia Profilu WrestleFans.pl na Facebooku!

Autor:
Piotr Gilewskinick:

email:

komentarz:

 

Przepisz cyfrę: 5

 

 

  
Należy wypełnić wszystkie pola.
Znaczniki języka HTML zostaną usunięte!
 
[ anuluj ]Więcej gal WWE Premium w Europie:

poprawi ich widowiskowość.
nie wniesie nic nowego.
pogorszy produkt.9. grudnia 2023


30. grudnia 20234. listopada 2023


18. listopada 2023
WWE UniversalWWE Świata Wagi CiężkiejAEW Świata Wagi Ciężkiej

 

Designed by Paweł "Boryss" Borkowski
ę

Użyte znaki towarowe, loga i nazwy firm są własnością ich prawnych właścicieli
i zostały wykorzystane tylko w celach informacyjnych i nie mogą być kopiowane bez zgody ich właścicieli.