wrestling wwe tna aew


Oto, jak postrzegacie zmianę kolejności gal premiurm WWE przez WWE w ciągu kolejnych lat.
SONDA
Zmiana kolejności gal premiu WWE to pomysł:
dobry, bo wprowadza coś nowego. (172) 27%
niemający w ogóle znaczenia. (313) 50%
zły, bo wprowadza zamęt. (144) 23%
Łącznie oddano
629 głosów

Nie często kontynuujemy temat, ale zrobimy tak bym razem pozostając przy galach Premium.Tym razem chodzi jednak o zwiększającą się ilość tych gal w Europie.


Survivor Series przyniosło wyczekiwany powrót Randy'ego Ortona, natomiast dużą niespodzianką okazał się powrót do WWE CM Punka. Zawodnik zwolniony w tym roku z AEW, podpisał kilkuletni kontrakt z WWE, wiążąc się tym samym z federacją na dłuższy czas.

AEW zakontraktowało Rica Flaira, który ma towarzyszyć Stingowi w ostatnich miesiącach jego kariery. Oznacza to, że Flair będzie obecny w telewizji przynajmniej do marca przyszłego roku. Wkrótce pojawiły się natomiast doniesienia, że WWE Hall of Famer podpisał ostatecznie kilkuletni kontrakt z AEW, więc może tam pozostać na zdecydowanie dłużej.

WWE idzie mocno w kierunku eksploracji rynku europejskiego pod swoje gale Premium Live Event. Federacja potwierdziła wcześniej galę Bash in Berlin w Niemczech, ale okazuje się, że w przyszłym roku w sobotę 4 maja odbędzie się Backlash w LDLC Arenie w Lyonie we Francji.

WWE RAW
Premiera:
Czwartki godz. 20:00
Powtórki:
Soboty godz. 10:00
Soboty godz. 17:00
Niedziele godz. 11:00


WWE SmackDown
Premiera:
Wtorki godz. 21:00
Powtórki:
Piątki godz. 20:00
Soboty godz. 20:00
Niedziele godz. 14:00

WWE NXT
Premiera:
Soboty godz. 15:00
Powtórki:
Soboty godz. 22:00
Niedziele godz. 16:00
Poniedziałki godz. 20:00


WWE Main Event
Premiera:

Soboty godz. 16:00
Powtórki:
Soboty godz. 23:00
Niedziele godz. 17:00
Wtorki godz. 20:00


NXT Deadline 2023
Premiera:

piątek
15. grudnia 2023
godz. 20:00
Powtórki:
Sobota godz. 10:00
Niedziela godz. 18:00CM Punk w Las Vegas podczas weekendu Double or Nothing, Zawodniczka WWE w ciąży, Oglądalność SmackDown i AEW Rampage, Okoliczności pauzy Brauna Strowmana, Grafik Romana Reignsa na najbliższe dwa miesiące, Dobre wyniki WWE Night of Champions, Cody Rhodes dalej w czołówce sprzedaży gadżetów
Dodano: 31-05-2023, 13:17
Dave Meltzer powiedział na łamach „Wrestling Observer Radio”, że CM Punk był w Las Vegas podczas weekendu AEW Double or Nothing. Co ciekawe Punk był widziany w różnych miejscach na mieście, ale nie było go na zapleczu samego PPV. Przypomnę, że powrót Punka do AEW jest oczekiwany 17 czerwca przy okazji premiery programu Collision.

Alexa Bliss i Ryan Cabrera spodziewają się pierwszego dziecka. Gwiazda WWE ogłosiła na Intagramie, że jest w ciąży, a termin porodu jest wyznaczony na grudzień bieżącego roku.

Oglądalność ostatniego SmackDown przed Night of Champions wyniosła 2.158 miliona widzów, odnotowując delikatny wzrost względem 2.133 miliona oglądających sprzed tygodnia. Z kolei rating w grupie wiekowej 18-49 spadł minimalnie z poziomu 0.53 do 0.52.

AEW Rampage po raz pierwszy od kilku tygodni ukazało się o swojej standardowej porze, czyli w piątek o 22:00 czasu wschodniego. Poskutkowało to wzrostem wyników oglądalności, która wyniosła 436 tysięcy widzów przy ratingu 0.11 w grupie wiekowej 18-49. To spora poprawa względem 293 tysięcy widzów i ratingu 0.09 z poprzedniego tygodnia.

PWInsider informuje, że absencja Brauna Strowmana w programach WWE wynika z jego problemów zdrowotnych. Ponoć Strowman nabawił się jakiejś kontuzji. Nie wiemy przy tym o co chodzi, natomiast krążą nieoficjalne plotki, iż Braun szykuje się do jakiejś operacji, co mogłoby zwiastować dłuższą przerwę.

Tego lata Roman Reigns będzie obecny w programach WWE zdecydowanie regularnie. Zawodnik jest przewidziany do występów na Money In The Bank i SummerSlam. WWE przedstawiło najbliższy grafik Romana, zgodnie z którym Undisputed WWE Universal Champion będzie się pojawiać na większości gal SmackDown przez czerwiec i lipiec. Reigns ma opuścić tylko SmackDown z 23 czerwca i 14 lipca. Po drodze zawalczy do tego na dwóch live eventach – 17 czerwca w Cincinnati oraz 22 lipca w Meksyku.

„Fightful Select” donosi, że oficjele WWE są bardzo zadowoleni z Night of Champions, które okazało się najchętniej oglądaną galą WWE z cyklu eventów w Arabii Saudyjskiej. Show miało obejrzeć o 18% więcej niż ubiegłoroczne Crown Jewel, które było do teraz najbardziej oglądaną galą z Arabii.

Według tego samego źródła Cody Rhodes pozostaje niezmiennie dużym drawem jeżeli chodzi o sprzedaż gadżetów. W ogólnej klasyfikacji najlepiej sprzedają się gadżety Romana Reignsa, ale od miesięcy Cody pozostaje w czołówce, jako jedyny zbliżając się momentami do wyników Romana. Ponoć w przypadku Rhodesa szczególnie dobrze wygląda sprzedaż gadżetów na samych halach, przy okazji odbywających się gal – Cody jest tutaj cały czas liderem ze wszystkich gwiazd, a jedynym wyjątkiem było RAW w Bostonie, gdzie co ciekawe najlepiej sprzedawały się gadżety… Johna Ceny.

--------

Kontakt:
Twitter: tutaj
Facebook: tutaj
E-mail: sabinq@onet.eu


Zapraszamy do polubienia i śledzenia Profilu WrestleFans.pl na Facebooku!

Autor:
Piotr Gilewskinick:

email:

komentarz:

 

Przepisz cyfrę: 6

 

 

  
Należy wypełnić wszystkie pola.
Znaczniki języka HTML zostaną usunięte!
 
[ anuluj ]Więcej gal WWE Premium w Europie:

poprawi ich widowiskowość.
nie wniesie nic nowego.
pogorszy produkt.9. grudnia 2023


30. grudnia 20234. listopada 2023


18. listopada 2023
WWE UniversalWWE Świata Wagi CiężkiejAEW Świata Wagi Ciężkiej

 

Designed by Paweł "Boryss" Borkowski
ę

Użyte znaki towarowe, loga i nazwy firm są własnością ich prawnych właścicieli
i zostały wykorzystane tylko w celach informacyjnych i nie mogą być kopiowane bez zgody ich właścicieli.