wrestling wwe tna aew


Oto, jak postrzegacie zmianę kolejności gal premiurm WWE przez WWE w ciągu kolejnych lat.
SONDA
Zmiana kolejności gal premiu WWE to pomysł:
dobry, bo wprowadza coś nowego. (172) 27%
niemający w ogóle znaczenia. (313) 50%
zły, bo wprowadza zamęt. (144) 23%
Łącznie oddano
629 głosów

Nie często kontynuujemy temat, ale zrobimy tak bym razem pozostając przy galach Premium.Tym razem chodzi jednak o zwiększającą się ilość tych gal w Europie.


Survivor Series przyniosło wyczekiwany powrót Randy'ego Ortona, natomiast dużą niespodzianką okazał się powrót do WWE CM Punka. Zawodnik zwolniony w tym roku z AEW, podpisał kilkuletni kontrakt z WWE, wiążąc się tym samym z federacją na dłuższy czas.

AEW zakontraktowało Rica Flaira, który ma towarzyszyć Stingowi w ostatnich miesiącach jego kariery. Oznacza to, że Flair będzie obecny w telewizji przynajmniej do marca przyszłego roku. Wkrótce pojawiły się natomiast doniesienia, że WWE Hall of Famer podpisał ostatecznie kilkuletni kontrakt z AEW, więc może tam pozostać na zdecydowanie dłużej.

WWE idzie mocno w kierunku eksploracji rynku europejskiego pod swoje gale Premium Live Event. Federacja potwierdziła wcześniej galę Bash in Berlin w Niemczech, ale okazuje się, że w przyszłym roku w sobotę 4 maja odbędzie się Backlash w LDLC Arenie w Lyonie we Francji.

WWE RAW
Premiera:
Czwartki godz. 20:00
Powtórki:
Soboty godz. 10:00
Soboty godz. 17:00
Niedziele godz. 11:00


WWE SmackDown
Premiera:
Wtorki godz. 21:00
Powtórki:
Piątki godz. 20:00
Soboty godz. 20:00
Niedziele godz. 14:00

WWE NXT
Premiera:
Soboty godz. 15:00
Powtórki:
Soboty godz. 22:00
Niedziele godz. 16:00
Poniedziałki godz. 20:00


WWE Main Event
Premiera:

Soboty godz. 16:00
Powtórki:
Soboty godz. 23:00
Niedziele godz. 17:00
Wtorki godz. 20:00


NXT Deadline 2023
Premiera:

piątek
15. grudnia 2023
godz. 20:00
Powtórki:
Sobota godz. 10:00
Niedziela godz. 18:00Jake Roberts nie planuje wracać na ring, Andrade sugeruje rychły powrót, CM Punk potwierdzony na kolejne Collision, AEW odwiedzi nowy obiekt w Tampie, Nietypowy element rozgrywki w AEW Fight Forever, Alexa Bliss o planach dotyczących powrotu po ciąży
Dodano: 01-06-2023, 21:41
W najnowszym odcinku „The Snake Pit with Jake Roberts” WWE Hall of Famer wyjaśnił, że nie ma już absolutnie żadnych planów w kontekście powrotu na ring. Roberts stwierdził, że jego ciało dość już przeszło i nie jest gotowe na takie wyzwanie. Jake zaznaczył przy tym, że jest bardzo zadowolony ze swojej ostatniej walki (2 września 2018 roku na gali BBOW, gdzie jego rywalem był IamThePROVIDER), więc nie ma też jakiegoś poczucia, iż chciałby pożegnać się z ringiem w inny sposób.

Andrade El Idolo zasugerował na Twitterze, że powróci do akcji już w pierwszym odcinku AEW Collision, czyli tym z 17 czerwca.

Na 17 czerwca potwierdzono powrót CM Punka, który jest już również pomału awizowany na kolejne gale z cyklu Collision. Greensboro Coliseum ogłosiło, że Punk pojawi się na Collision na tym obiekcie, które odbędzie się 12 sierpnia.

AEW zapowiedziało swoje pierwsze nagrania w historii na obiekcie Yuengling Center w Tampie na Florydzie. 2 sierpnia odbędzie się tam Dynamite na żywo oraz nagrany zostanie program Rampage. Yuengling Center to obiekt w którym w czasie pandemii WWE miało rozstawioną oprawę Thunderdome, w ramach której przez parę miesięcy odbywały się gale.

Jak już wiemy 29 czerwca ukaże się gra AEW Fight Forever. Z biegiem czasu wiemy coraz więcej o tej produkcji, a najnowszą ciekawostką jest fakt, że w rozgrywce pojawią się… deskorolki, które będzie można wykorzystać w trakcie walk. Możliwe jest nie tylko uderzanie deskami, ale także jeżdżenie na nich w trakcie pojedynku.

W rozmowie z „The Messenger” Alexa Bliss zdradziła, że WWE przedłużyło jej kontrakt i na pewno zobaczymy ją jeszcze w akcji. Bliss zasugerowała ponadto, że planuje wrócić na ring niedługo po porodzie, gdyż stawia sobie cel, żeby już miesiąc po urodzeniu wrócić na siłownię i do treningów, co umożliwiłoby jej powrót do WWE być może już na wiosnę przyszłego roku.

-----------

Kontakt:
Twitter: tutaj
Facebook: tutaj
E-mail: sabinq@onet.eu


Zapraszamy do polubienia i śledzenia Profilu WrestleFans.pl na Facebooku!

Mój blog o AEW – Wszystko o AEW

Autor:
Piotr Gilewskinick:

email:

komentarz:

 

Przepisz cyfrę: 7

 

 

  
Należy wypełnić wszystkie pola.
Znaczniki języka HTML zostaną usunięte!
 
[ anuluj ]Więcej gal WWE Premium w Europie:

poprawi ich widowiskowość.
nie wniesie nic nowego.
pogorszy produkt.9. grudnia 2023


30. grudnia 20234. listopada 2023


18. listopada 2023
WWE UniversalWWE Świata Wagi CiężkiejAEW Świata Wagi Ciężkiej

 

Designed by Paweł "Boryss" Borkowski
ę

Użyte znaki towarowe, loga i nazwy firm są własnością ich prawnych właścicieli
i zostały wykorzystane tylko w celach informacyjnych i nie mogą być kopiowane bez zgody ich właścicieli.