wrestling wwe tna aew


Oto, jak postrzegacie zmianę kolejności gal premiurm WWE przez WWE w ciągu kolejnych lat.
SONDA
Zmiana kolejności gal premiu WWE to pomysł:
dobry, bo wprowadza coś nowego. (172) 27%
niemający w ogóle znaczenia. (313) 50%
zły, bo wprowadza zamęt. (144) 23%
Łącznie oddano
629 głosów

Nie często kontynuujemy temat, ale zrobimy tak bym razem pozostając przy galach Premium.Tym razem chodzi jednak o zwiększającą się ilość tych gal w Europie.


Survivor Series przyniosło wyczekiwany powrót Randy'ego Ortona, natomiast dużą niespodzianką okazał się powrót do WWE CM Punka. Zawodnik zwolniony w tym roku z AEW, podpisał kilkuletni kontrakt z WWE, wiążąc się tym samym z federacją na dłuższy czas.

AEW zakontraktowało Rica Flaira, który ma towarzyszyć Stingowi w ostatnich miesiącach jego kariery. Oznacza to, że Flair będzie obecny w telewizji przynajmniej do marca przyszłego roku. Wkrótce pojawiły się natomiast doniesienia, że WWE Hall of Famer podpisał ostatecznie kilkuletni kontrakt z AEW, więc może tam pozostać na zdecydowanie dłużej.

WWE idzie mocno w kierunku eksploracji rynku europejskiego pod swoje gale Premium Live Event. Federacja potwierdziła wcześniej galę Bash in Berlin w Niemczech, ale okazuje się, że w przyszłym roku w sobotę 4 maja odbędzie się Backlash w LDLC Arenie w Lyonie we Francji.

WWE RAW
Premiera:
Czwartki godz. 20:00
Powtórki:
Soboty godz. 10:00
Soboty godz. 17:00
Niedziele godz. 11:00


WWE SmackDown
Premiera:
Wtorki godz. 21:00
Powtórki:
Piątki godz. 20:00
Soboty godz. 20:00
Niedziele godz. 14:00

WWE NXT
Premiera:
Soboty godz. 15:00
Powtórki:
Soboty godz. 22:00
Niedziele godz. 16:00
Poniedziałki godz. 20:00


WWE Main Event
Premiera:

Soboty godz. 16:00
Powtórki:
Soboty godz. 23:00
Niedziele godz. 17:00
Wtorki godz. 20:00


NXT Deadline 2023
Premiera:

piątek
15. grudnia 2023
godz. 20:00
Powtórki:
Sobota godz. 10:00
Niedziela godz. 18:00Dlaczego WWE wybrało taką lokalizację Money In The Bank?, EJ Nduka pożegnał się z MLW?, Johnny Powers nie żyje, Ostateczny skład ostatniej walki The Great Muty, Termin New Japan Cup, Spekulacje dotyczące statusu Jay'a White'a
Dodano: 09-01-2023, 08:15
Jak wiemy WWE zdecydowało się na organizację tegorocznego Money In The Bank w Europie, a konkretnie w Anglii. Gospodarzem wydarzenia będzie The O2 Arena w Londynie. „Fightful” donosi, że WWE rozważało opcję ze stadionem, gdyż federacja była przekonana, iż bez problemu mogłaby wyprzedać bilety nawet na wydarzenie tej skali, ale WWE chciało ostatecznie podkreślić wyjątkowość tego obiektu. WWE traktuje O2 Arenę w Londynie jako odpowiednik tego czym w Stanach Zjednoczonych jest dla nich Madison Square Garden w Nowym Jorku – z tego względu WWE chciało zorganizować MITB właśnie tam. Nie można wykluczyć, że w ciągu nadchodzących kilkunastu miesięcy niezależnie od tego odbędzie się jakaś gala stadionowa w Europie.

„Fightful Select” potwierdza, że swoim występem na sobotnich tapingach MLW Blood & Thunder, EJ Nduka zakończył na ten moment swoją przygodę z MLW. Jego kontrakt dobiegł końca w miniony weekend i zawodnik jest formalnie wolnym agentem. Nieoficjalnie jego usługami zainteresowane są WWE, AEW, jak i japońskie federacje.

„Slam Wrestling” informuje o śmierci Johnny’ego Powersa, który występował w przeszłości w WWWF czy NWA i był współzałożycielem federacji National Wrestling Federation. 79-latek zmarł we śnie w swoim domu w Smithville w Ontario, co miało mieć miejsce 30 grudnia minionego roku.

Znamy już ostateczny skład ostatniej walki The Great Muty, zaplanowanej na 22 stycznia i galę Great Muta Final Bye Bye. Będzie to 6-osobowa walka tag teamowa, w której Muta w zespole ze Stingiem i Darbym Allinem, zmierzą się z Hakushim, AKIRĄ i Naomichim Marufujim.


NJPW potwierdziło, że tegoroczna edycja turnieju New Japan Cup jest zaplanowana w dniach 5-21 marca. Dodatkowo federacja ogłosiła, że 6 marca odbędzie się gala z okazji 51 rocznicy istnienia federacji.

Po ostatnich wydarzeniach w NJPW nie brakuje spekulacji o ewentualnym odejściu Jay’a White’a. Wielu fanów spekuluje czy przypadkiem nie trafi on do WWE, będąc jednym z uczestników nadchodzącego Royal Rumble Matchu. „Fightful Select” donosi, że z ich informacji wynika, iż White na pewno jest zabookowany jeszcze na kilka gal NJPW po 28 stycznia, gdy odbędzie się Rumble. Rzecz jasna nie musi to przekreślać szans na taki ruch – w końcu niedawno Karl Anderson związał się z WWE, a potem wystąpił jeszcze w NJPW.
Spekulacje podgrzewa fakt, że na New Year’s Dash ustalono, iż wkrótce ma dojść do walki Jay’a White’a z Hikuleo ze stypulacją, według której przegrany opuści Japonię. W międzyczasie pojawiły się jednak informacje, że WWE jest zainteresowane Hikuleo i to ten może przegrać, a potem przenieść się do Stanów Zjednoczonych. W przypadku White’a pewną zagadką jest jego status kontraktowy. Jay podpisał umowę z NJPW w 2018 roku – Dave Meltzer sugerował wtedy, że kontrakt miał być aż 7-letni, choć White nigdy ostatecznie tego nie potwierdził. Jeśli umowa była jednak krótsza, choćby 5-letnia, White mógłby być lada moment wolnym agentem. Oczywiście tutaj wkraczamy już na grunt mocnych spekulacji. Wiele wyjaśni na pewno walka White’a z Hikuleo, choć w tej chwili dalej nie potwierdzono kiedy dojdzie do tego starcia.

-----------

Kontakt:
Twitter: tutaj
Facebook: tutaj
E-mail: sabinq@onet.eu


Zapraszamy do polubienia i śledzenia Profilu WrestleFans.pl na Facebooku!

Autor:
Piotr Gilewski<<< newsboard WrestleFans >>>

Dodano: 06-01-2023, 00:15
Host: ip-31-0-127-125.multi.internet.cyfrowypolsat.pl, IP: 31.0.127.125

Co sie stalo z newsami xdd

autor: Savage

nick:

email:

komentarz:

 

Przepisz cyfrę: 6

 

 

  
Należy wypełnić wszystkie pola.
Znaczniki języka HTML zostaną usunięte!
 
[ anuluj ]Więcej gal WWE Premium w Europie:

poprawi ich widowiskowość.
nie wniesie nic nowego.
pogorszy produkt.9. grudnia 2023


30. grudnia 20234. listopada 2023


18. listopada 2023
WWE UniversalWWE Świata Wagi CiężkiejAEW Świata Wagi Ciężkiej

 

Designed by Paweł "Boryss" Borkowski
ę

Użyte znaki towarowe, loga i nazwy firm są własnością ich prawnych właścicieli
i zostały wykorzystane tylko w celach informacyjnych i nie mogą być kopiowane bez zgody ich właścicieli.